"Speciální ultrazvuk" na sev. Moravě

60
13.8.06 13:57

"Speciální ultrazvuk" na sev. Moravě

Ahoj holky, před pár dny jsem se tu ptala na odběr plodové vody. Jdu na něj ve středu, zajímalo by mě, jestli netušíte, kde v okolí (jsem z FM) je nějaký opravdu dobrý UTZ.Vím že na otázku zda má mé miminko správný počet chromozomů odpoví jedině ta plodovka, ale představa, že čekám asi 3 týdny na výsledek mě tak děsí, že mi to nedá spát už teď a to mám před odběrem. Hodně holčin psalo abych nejdřív podstoupila speciální UTZ, který někdy „něco špatného“ zachytí. Moc díky za vaše odpovědi. :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9868
13.8.06 14:15

Ja myslim, ze geneticky UZ delaji v Ostrave na fakultce, rozhodne si tam zkus zavolat.
L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
60
13.8.06 14:47

A netušíte jestli v takovém případě je nutné aby to můj gynekolog věděl, že se někam chystám? (nechci aby to bral jako že mu nevěřím, to bych nerada, protože si ho moc vážím, jen bych asi potřebovala slyšet i jiného odborníka). Jak je to v tom případě s pojišťovnou - musela bych si vyšetření platit (ani tomu se totiž nebráním … já už „tomu nahoře“ i když nejsem věříci naslibovala hory doly za zdravé miminko.)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11525
13.8.06 16:27

Ahoj dandy, nevím ke kterému doktorovi chodíš, ale nejlepší ultrazvuk ve městě má doktor Mičaník - na Jiráskové. Chodím k němu a taky mi u něho brali plodovku. když tak mi písni SZ a napíšu ti víc. A neboj určo to dobře dopadne.
Jinak genetický ultrazvuk mají ve fakultce v Porubě. Ale tam je čekačka min 14 dní a musíš mít doporučení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1077
13.8.06 16:52

Ahojky,

jelikož jsem měla špatné krevní testy, tam jsem musela podstoupit odběr plodovky. Vše to vyřizoval genetik Všetička. Dělali mi jej v Porubě na faklutce, to jsem byla v 17 týdnu. Než mi ten odběr udělali ještě se se mnou domluvili na speciální velký ultrazvuk za čtyři týdny. Za čtyři týdny v pondělí jsem až věděla výsledky z plodovky, dopadly dobře a hned v úterý jsem šla i na domluvený ultrazvuk a vše bylo a je ok.

Hodně štěstí.

Ivulka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8569
13.8.06 23:34

Dandy, mohla bys zajit na 3D UTZ, tam by ses dozvedela taky vic… Vim o jednom dr, ktery ho ma a je v Havirove. Staci tam zavolat a objednat se. Nemusis mit doporuceni od sveho gynekologa.
Tady je odkaz http://www.granak.com/

Preji Ti hodne stesti a at Ti to dobre dopadne!!! :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama