"Tříměsíční" kolika

4254
1.10.09 15:02

"Tříměsíční" kolika

Do kdy vám trvala tzv. tříměsíční kolika? Slyšela jsem bohužel, že většinou výraz „tříměsíční“ je značně podhodnocený :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8793
1.10.09 15:08

No nám do půl roku, pak už se tomu neříká kolika, ale zuby :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4254
1.10.09 15:11

Hm, tak takových odpovědí jsem se obávala…My si s tím začli „užívat“ ještě v době, kdy měl být prďola v břiše a tak už teď se mi to zdá nekonečný… :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5252
1.10.09 15:23

Taky čekám,kdy už bude konec a ono pořád nic :? Teda přes den v pohodě,ale v noci a nad ránem děs :roll: A to jsem se těšila,že čekám holčičku,že prý na to trpí méně než kluci,no Vojta byl podle ní zlatý,v 10týdnech ho to přešlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2649
1.10.09 15:26

Starší syn 6 měsíců, mladší syn 7 měsíců …

Martina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13992
1.10.09 18:02

Starší syn tak ty tři měsíce, mladší nula měsíců :wink: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1209
1.10.09 18:54
tulenice píše:
No nám do půl roku, pak už se tomu neříká kolika, ale zuby :lol:

:lol: :lol: :lol: … a od roku je to období vzdoru, které většinou plynule přechází do předčasné puberty :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7584
1.10.09 19:02

Ještě, že biologické hodiny bijou tak nahlas a člověk přes ně neslyší rady zkušených kamarádek. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3378
1.10.09 20:02

Byla jsem v poradně když Natálce bylo tenkrát asi 14 dní a řešila jsem s doktorkou pláč a „starosti“ mojí holčičky. Ptala jsem se naivně, jestli teda je to ta tříměsíční kolika. A doktorka odpověděla: no, nebojte za 5 měsíců je to pryč :-D No, trefila se…nám trvala „tříměsíční kolika“ cca těch 5 měsíců. Pevné nervy přeju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1493
1.10.09 22:19

Ahoj,
syn měl koliku přes 6 měsíců, dcera do 4 měsíců.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
P.
2223
2.10.09 09:26

Nám asi do 5 měsíců, pak řvala z jiných důvodů, vždycky se něco našlo :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11529
12.10.09 12:12

kolika

mě všichni říkali, vydrž šestinedělí, teď nás trápí kolika a říkají vydrž tři měsíce, maximálně půl roku, ve čtvrtek máme šest týdnů a když jsme na:,–(ili po všem možném (radikální úprava mojeho jídelníčku,masírování,koupání,nahřívání,třešínky,kojení z jednoho prsu,chumlání do peřin,zavinovačka,koupě manducy,odvary z kmínu, fenyklový dětský čaj a já nevím, co ještě) probiotické kapičky a vypadalo to, že to dva dny zabírá a malý začíná být zlatý, něco se změnilo a zase pláč, brekot už i přes den, v noci bezmocné hojšaní, prostě nic, mě osvítilo,mrknout se do knížky o mateřství a já jsem zjistila, že jsem dostala měsíčky a malý je z toho nevrlý a zřejmě se změnila i chuť mléka............má to trvat pár dní, ale co je pár dní…nemá s tím někdo zkušenost?díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15372
13.10.09 11:35

já měla měsíčky dvakrát (Lukášovi jsou 4 měsíce). Poprvé 5 dní, po druhé 3. V obou případech byl Luky protivný ještě dva dny po té, co už měsíčky odezněli. Jinak my jsme případ, kdy do 3,5 měsíců nás trápili prdíky a teď nám začínají rudnout dásničky :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7662
13.10.09 13:22

Nám tříměsíční kolika nejspíš právě začíná. Do minulýho týdne byl klid, Jája prděla jak starej chlap, a teď je to při každým krmení boj na hodinu a půl.
Takže jsem zvědavá, jak dlouho to potrvá. Aby malá ten opožděnej nástup nedoháněla kvalitou… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11529
15.10.09 13:13

prdíky

já už mám ty měsíčky 7 dní a to docela silné.....dneska jsem teda měla noc, od dvou ráno do sedmé nespal, už jsem s ním třepala, nadávala a ráno jak jsem kojila a ten prďola se na mě smál, tak jsem si pobečela s výčitkami, jaká jsem to matka......už někdy nevím, co dělat…
tak snad to přejde…my jsme se narodili se zubem, který zmizel, v přerově mi tvrdili, že je to zub, ale zub to nebyl..no a jestli bude po mě, tak já jsem měla zuby už ve druhém měsíci a malý taky začal nějak slintat,…tak nevím…dneska máme šest týdnů, měla jsem mít kontrolu v poradně, těšila jsem se, že aspoň budu vědět, kolik váží a já tam v tomhle počasí doletím, protože mi to s kojením tak tak vychází a ona si vzala dovolenou, NO TO JE DEN.....chjoooo 8O

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama