"zápach" z pusinky

Anonymni
19.11.07 10:06

"zápach" z pusinky

Ahoj holky!
Muzete mi nekdo prosim poradit,je mozne,aby 9ti mesicnimu miminku „smrdelo“ z pusinky?? :oops: :oops: Nejdriv mi prislo, ze uz trosku smrdi dudlik,tak sem ho vyhodila s tim,ze uz ho ma dlouho a dala novy.Za dva dny jsem k nemu ale cuchla a „smrdel“ stejne :! .Ma ho jen na spani.Prijde mi, ze je to od doby, co zacla papat maso.Je mozne aby to bylo tim???Manzel mi nejdriv rikal, ze mam moc citlivej nos a ze to prehanim,ted uz se mnou ale souhlasi.Napiste mi co vas napada,dekuju.
Monika

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
19.11.07 10:17

Napadají mě zkažené zuby, zanícené mandle nebo nosohltan nebo problémy se žaludkem. Zápach z úst rozhodně není v pořádku.

• Nahlásit
  • Citovat
9867
19.11.07 10:31

Má malý zuby? A čistíte je?

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
19.11.07 11:02

Zub nemame jeste ani jeden!Takze necistime.Jinak v srpnu byla prvne nemocna(ryma,kasel,teplota,chrceni).Ted se ji obcas vrati to chrceni na hrudnicku a kdyz papa obcas je slyset takovy huhnani,ale rymu skoro nema.Po ranu ma nekdy pekne ochraptely hlas.Ale zas moc netopime a na topeni mame zvlhcovac.Za tyden jdem na kontrolu k Dr. tak se tam zeptam,ale nevim jak to do ty doby vydrzim :?
Monika

• Nahlásit
  • Citovat
139
19.11.07 13:00

Ahoj, naše dcerka s tím měla teď nedávno taky problém a bylo to tím, že se jí dostala infekce do pusy a měla ji plnou aftů. Zkontroluj malému jazyk, jestli tam taky nemá nějaké flíčky, může to být tím. Ale je pravda, že dcera kvůli tomu ani nejedla, byla celkově špatná… Ale když jsme to vyléčili, zmizel i zápach…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24919
19.11.07 13:17

Ahoj,
malý měl taky zápach v pusince a jak psala předchozí. Pusinku měl plnou aftů. Zkontroluj dásně a určitě bych šla k dr. nechat si poradit.
Taky by to mohl být k nachlazení.
Jo nebo zkus uvařit heřmánek. Kdyby v pusince něco bylo, heřmánek to bude dezinfikovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
19.11.07 13:51

Dekuju za reakce!
Jo asi spatne pisu,ale mame holcicku :wink:
Jinak na jazyku nic nema,jinak do pusinky se mi moc podivat nedari.Ji normalne,chova se porad stejne.Ach jo.Je to vazne spis po spinkani,jako ma dospelak nez si vycisti zuby.Chvilema si rikam, at to neni zadna nemoc(cepy na mandlich a podobne) a chvilema, ze by snad bylo lepsi kdyby jo,to by slo vylecit,pac tohle bych ji opravdu do zivota neprala,aby ji smrdelo z pusinky :cry: .Ale ma to az ted,posledni tydny.
Monika

• Nahlásit
  • Citovat
9867
19.11.07 14:20

A zoubečky čistíte? Nicméně ten heřmánek je dobrý nápad, zkuste ho.

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
43
19.11.07 14:33

Ahojky,
my to máme teď taky. Byli jsme s tím u doktora, není to v pořádku když je malým dětem cítit z úst. Udělal malému výtěr z krku a z nosu. Zkontroloval zoubky a vše bylo v pořádku a asi za dva dny dostal kašel. Tak ten zápach byl protože začínal kašel a celkové nachlazení.
Kdyby to ani po uzdravení nepřestalo tak by nám dělal další vyšetření.

Takže je možné, že malá bude asi nachlazená. Zavolej doktorovi a zeptej se zda máš přijít hned nebo zda to počká na kontrolu za týden.

Přeji at to není nic vážného

Vendy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
19.11.07 16:04

Lesino - zoubek nema jeste ani jeden,takze necistime.

• Nahlásit
  • Citovat
3826
19.11.07 20:11

musím se přidat,také pozoruji zápach z pusinky. a jak píšete,přesně nám to sedí na nachlazení.
začalo to před 14ti dny a cca 4dny na to onemocněla. jěště ted bojujeme s rýmou a zahleněním a je to pořád.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama