Reklama

Rád bych se seznámil s nějakou dominantní holkou! ;-)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Iceman88 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.18 22:19
Rád bych se seznámil s nějakou dominantní holkou! ;-)

Ahoj, rád bych se tu seznámil s nějakou mírně dominantní holkou. Mě je 29, klidně můžeš být i starší. Pokud by jsi byla ze Zlína nebo z Uherského Hradiště, bylo by to super. Taky mám i svoje internetové stránky, mám tam napsané, co by se mi líbilo, prostě jaké by bylo moje tajné přání. ;-)

Se mi můžete ozývat na můj mail: ******

edit admin: smazán email

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinemrav
Extra třída :D 14530 příspěvků 03.05.18 22:30

Umím vařit, jsem z Valašska, ale nejsem žena. Je to na závadu? :mavam:

brumdinka
Nadpozemská drbna 25288 příspěvků 03.05.18 22:31

Seš submisivní jo :-D né promiň já musela, takhle to na mě nedávno zkoušel jeden mlad´och přes FB…neuspěl…

brumdinka
Nadpozemská drbna 25288 příspěvků 03.05.18 22:31
@mrav píše:
Umím vařit, jsem z Valašska, ale nejsem žena. Je to na závadu? :mavam:
:mrgreen: určitě ne

Myssicka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.18 22:32

Už v minulé diskuzi jsme ti psaly, ať dojedeš, nabídek jsi tu měl víc, než dost. Tak znova: jestli potřebuješ dělat práci otroka a dostat ještě po čuni, tak přijeď k nám na víkend, práce tu je víc, než dost a až po víkendu dorazí můj líný manžel, dostaneš i na budku.

Iceman88 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.18 22:32

Můj mail: Iceman07@centrum.cz

Myssicka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.18 22:34
@mrav píše:
Umím vařit, jsem z Valašska, ale nejsem žena. Je to na závadu? :mavam:

Jestli umíš i guláš z varlat, tak to bys mu asi splnil jeho tajné přání

Detsa
Echt Kelišová 9969 příspěvků 03.05.18 22:39

@Iceman88 A co když od té ženy dostaneš za úkol vařit nahý, když neumíš vařit podle tvého jiného tématu? :nevim:

Iceman88 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.18 22:43
Detsa

Tak na to jsem dost stydlivý, stačilo by vařit v trenýrkách. ;) Se to vaření samozřejmě naučím. :kytka:

Uživatel je onlineAnna766
Hvězda diskuse 68054 příspěvků 03.05.18 22:43
@Detsa píše:
@Iceman88 A co když od té ženy dostaneš za úkol vařit nahý, když neumíš vařit podle tvého jiného tématu? :nevim:

To by měl po ptákách.

Jirka_765
Ukecaná baba ;) 1881 příspěvků 03.05.18 22:52
@Iceman88 píše:
Ahoj, rád bych se tu seznámil s nějakou mírně dominantní holkou......

Ony si většinou svou „dominanci“ vybíjí na dětech v rámci genderového násilí. Tak jedině se převléknout za malé dítě. To tě pak klidně seřežou do bezvědomí. :palec:

růžový achát
Závislačka 4001 příspěvků 03.05.18 23:11

Hodně dominantní jsou slovenské ženy, pak angličanky( pokud ti nebude vadit, že jsou vypasenější), ruské ženy s knírkem jsou také dominy. U nas v Čechach jsou samé poslušné puťky od plotny 8)

Příspěvek upraven 03.05.18 v 23:21

petazprahy
Stálice 62 příspěvků 03.05.18 23:18

A co takhle vzít pytel na odpadky, lopatu, koště a jít uklidit na ulici. A na krk si pověsit ceduli, že každá procházející žena tě může zdarma a beztrestně nakopnout do koulí? To by mohlo pomoci a bude venku čistěji. A vsadím se, že takových co by to využily bude víc než dost :dance:

Uživatel je onlinemrav
Extra třída :D 14530 příspěvků 03.05.18 23:20
@petazprahy píše:
A co takhle vzít pytel na odpadky, lopatu, koště a jít uklidit na ulici. A na krk si pověsit ceduli, že každá procházející žena tě může zdarma a beztrestně nakopnout do koulí? To by mohlo pomoci a bude venku čistěji. A vsadím se, že takových co by to využily bude víc než dost :dance:
:palec: :potlesk: :pankac: :mavam:

růžový achát
Závislačka 4001 příspěvků 03.05.18 23:20
@petazprahy píše:
A co takhle vzít pytel na odpadky, lopatu, koště a jít uklidit na ulici. A na krk si pověsit ceduli, že každá procházející žena tě může zdarma a beztrestně nakopnout do koulí? To by mohlo pomoci a bude venku čistěji. A vsadím se, že takových co by to využily bude víc než dost :dance:

Jenom z teto představy musí mít dva orgasmy :lol:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama