Rad poznam milou zenu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
31.10.21 01:06

Rad poznam milou zenu

Ahoj rad poznam milou a sympatickou zenu, ktera ma kladny vztah k milovani :-) Napis mi pripadne do vzkazu :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1011
31.10.21 07:14

@admin Toto neni seznamka :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4878
31.10.21 07:28
@Capricorn61 píše:

Je, má to ve speciální seznamovací rubrice. Ale registrovat se kvůli seznámení na emimino je dost divný a inzerát se taky nepodařil, je nicneříkající.
Takže za mě :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1011
31.10.21 07:35

@Čičorečka Jo, ale behem noci tu pribyly dva pochybne seznamovaci inzeraty. Tudiz zoufalci v noci radi na emimi. O to mi jde :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13883
31.10.21 07:39
@Capricorn61 píše:
@Čičorečka Jo, ale behem noci tu pribyly dva pochybne seznamovaci inzeraty. Tudiz zoufalci v noci radi na emimi. O to mi jde :zed:

Jim jde taky o to aby si v noci zařádili. Tudíž máte stejné zájmy. Nechceš mu napsat? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1011
31.10.21 07:55
@Prof. Farnsworth píše:
Jim jde taky o to aby si v noci zařádili. Tudíž máte stejné zájmy. Nechceš mu napsat? :D

No, ja v noci neradim, ale spinkam. 😴 Takze to by asi neklaplo :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4276
31.10.21 10:13
@Capricorn61 píše:
@Čičorečka Jo, ale behem noci tu pribyly dva pochybne seznamovaci inzeraty. Tudiz zoufalci v noci radi na emimi. O to mi jde :zed:

Jestli nejsi cilovka, tak to nečti, easy 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67543
31.10.21 11:11
@Capricorn61 píše:

koukni se prosím na název diskuzní rubriky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67543
31.10.21 11:12
@Capricorn61 píše:

tak rychle bonzuj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1011
31.10.21 11:50

Uznavam, ze ma reakce byla zbrkla a neadekvatni, ale ted uz to zpet nevezmu :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9869
31.10.21 11:53
@Capricorn61 píše:
Uznavam, ze ma reakce byla zbrkla a neadekvatni, ale ted uz to zpet nevezmu :think:

Za mě je v pohodě uznat, že se člověk spletl (seznamka tu opravdu je). Nicméně tě i chápu, také bych se zarazila při představě, že se muž v jednu ráno probudí s pnutím v trenclích a první volbou na uvolnění přetlaku je emimino :lol:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4276
31.10.21 12:00
@ontarova.stara píše:
Za mě je v pohodě uznat, že se člověk spletl (seznamka tu opravdu je). Nicméně tě i chápu, také bych se zarazila při představě, že se muž v jednu ráno probudí s pnutím v trenclích a první volbou na uvolnění přetlaku je emimino :lol:.

Ja to vidim jako zcela v pořadku a jsem rada, ze se šíří dobre jmeno uživatelek. Hele, dokonale hospodyne, ďáblice v posteli a jeste vypadame vsechny o 10 let mladší 8) jako, kde jinde chceš hledat? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1011
31.10.21 12:02

@ontarova.stara Ano, me prave toto prijde uvalene, ze po nocich „hrdinove“ vylezou a zacnou hledat „tu pravou“. Jeste s takovym inzeratem, ktery nezaujme. Ale uznavam, ze hned oznacovat admina jsem nemusela. :zed: Kdyz uz jsem mela potrebu komentovat, tak jsem mela zustat jen u komentovani. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9869
31.10.21 12:03
@FlorenceF Jenkins píše:
Ja to vidim jako zcela v pořadku a jsem rada, ze se šíří dobre jmeno uživatelek. Hele, dokonale hospodyne, ďáblice v posteli a jeste vypadame vsechny o 10 let mladší 8) jako, kde jinde chceš hledat? :nevim:

Tak to snad mohl napsat s konkrétní nabídkou rovnou, ne? Diskrétnost nade vše. A ne, že se bude člověk muset veřejně připomínat 8) :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13883
31.10.21 12:40
@FlorenceF Jenkins píše:
Ja to vidim jako zcela v pořadku a jsem rada, ze se šíří dobre jmeno uživatelek. Hele, dokonale hospodyne, ďáblice v posteli a jeste vypadame vsechny o 10 let mladší 8) jako, kde jinde chceš hledat? :nevim:

sci-fi filmy? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat