Rád přispěju na Afriku, ale jen na antikoncepci...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
truelly
Závislačka 3455 příspěvků 08.08.19 11:18
Rád přispěju na Afriku, ale jen na antikoncepci...

Od dnešního rána, kdy jsem si přečetla tento článek, mi vrtá hlavou, jak je možné, že se něco takového neobjevuje častěji. Poprosím o Vaše názory, já absolutně souhlasím. :palec:
https://www.ladylife.cz/…ntikoncepci/?…

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
arinecka
Kelišová 6732 příspěvků 08.08.19 11:24

@truelly Taky souhlasím :palec:

Janli
Echt Kelišová 9799 příspěvků 08.08.19 11:32

Má pravdu, ten chlapík!

Uživatel je onlineMango_Lassi
Neúnavná pisatelka 19099 příspěvků 08.08.19 11:35

Chce to samozřejmě tyto informace řádně ověřovat

Nejhorším hříchem ovšem je, že text se již po mailech, ale i Facebooku šíří, jako by ho psal botanik RNDr. Václav Větvička. Nepsal. Obávám se, že z citátu „není to pravda, ale mohla by být“ se brzo stane: „nezáleží kdo psal, nezáleží, jestli je to pravda, ale mohla by být“.

https://manipulatori.cz/…av-vetvicka/

Jana206
Nadpozemská drbna 28251 příspěvků 08.08.19 11:37

Toto kolovalo pred pár měsíci FB. Stejně tak jeho vyjádření, ze to nepsal. On není oprávněn užívat titul RNDr., možno ověřit. Pan má jiný titul. Jsem teď na mobilu a nemám čas to hledat. Nekdo vzal do úst jeho slova a prekroutil je tak, aby se hodila k tomuto článku. Prý to mělo i nějaké dusledky, navíc ten clanek je nadneseny a fakta jsou trochu jiná. Zajímavé je pohledat diskuze na FB k tomu článku.

Uživatel je onlineaiwwa
Nadpozemská drbna 28321 příspěvků 08.08.19 11:53

Bylo to na internetu nebo v televizi, tak to musí být pravda pravdoucí :roll:

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 21455 příspěvků 08.08.19 12:00

Článek bude fejk ( „rozhovory“ s doktorem Větvičkou se to internetem jen hemží), nicméně s názorem jako takovým souhlasím.
Je dobře pomáhat při nějakých jednorázových haváriích nebo tragédiích, nicméně tohle „vykrmování Afriky“, kdy, jak se píše, demografická křivka letí strmě vzhůru a nikdo neřeší, že ten prostor prostě tolik lidí neuživí, je prostě průšvih a časem z toho budou občanské války a jiný chuťovky… :,(
Jasně, vzdělávat, „naučit rybařit“, když je o to zájem, ale u nás si taky děláme jen tolik dětí, kolik jich sme schopní uživit… :nevim:

truelly
Závislačka 3455 příspěvků 08.08.19 12:02
@Mar__tanka1983 píše: Článek bude fejk ( „rozhovory“ s doktorem Větvičkou se to internetem jen hemží), nicméně s názorem jako takovým souhlasím.
Je dobře pomáhat při nějakých jednorázových haváriích nebo tragédiích, nicméně tohle „vykrmování Afriky“, kdy, jak se píše, demografická křivka letí strmě vzhůru a nikdo neřeší, že ten prostor prostě tolik lidí neuživí, je prostě průšvih a časem z toho budou občanské války a jiný chuťovky… :,(
Jasně, vzdělávat, „naučit rybařit“, když je o to zájem, ale u nás si taky děláme jen tolik dětí, kolik jich sme schopní uživit… :nevim:

Ano, přesně o tohle jde. A je mi fuk, kdo to napíše.

Uživatel je onlineMango_Lassi
Neúnavná pisatelka 19099 příspěvků 08.08.19 12:05
@truelly píše:
Ano, přesně o tohle jde. A je mi fuk, kdo to napíše.

Mně je fakt jedno, jakou informační kaši v hlavě má kdejaká rasistická nula

unuděná
Echt Kelišová 8479 příspěvků 08.08.19 12:28

Je mi celkem jedno, kdo článek napsal nebo nenapsal, s obsahem plně souhlasím. Omezení plodnosti v zemích třetího světa je nutnost mnohem vyšší, než nějaké recyklování plastů a třídění odpadu.

stinga
Echt Kelišová 8377 příspěvků 08.08.19 12:35

@truelly taky souhlasím, i moje babička to tvrdí už cca 40 let, že jediná rozumná pomoc, je dovážet do Afriky kondomy
každý by měl mít jen tolik dětí, kolik uživí, ať žije kde chce

modravlocka
Ukecaná baba ;) 1431 příspěvků 08.08.19 12:39

To je sice hezké, ale kdo pak ty chudé afričany bude živit, až zestárnou? Pokud nebudou mít dostatek dětí, zemřou hlady. Ona každá mince má 2 strany.

unuděná
Echt Kelišová 8479 příspěvků 08.08.19 12:41

@stinga a já bych byla i radikálnější, kondomy nestačí, když je majitelé nepovažují za důležité a nemají důvod se nemnožit ;) Byla bych pro antikoncepční injekce nebo jinou dlouhodobější a bezpečnější metodu.

modravlocka
Ukecaná baba ;) 1431 příspěvků 08.08.19 12:41
@stinga píše:
@truelly taky souhlasím, i moje babička to tvrdí už cca 40 let, že jediná rozumná pomoc, je dovážet do Afriky kondomy
každý by měl mít jen tolik dětí, kolik uživí, ať žije kde chce

Oni ale potřebují tolik dětí, aby v budoucnu uživili je samotné. Celý problém s reprodukcí na africkém kontinentu má mnohem hlubší kořeny a svůj důvod. :nevim:

Giselleine
Stálice 83 příspěvků 08.08.19 12:51

Přesně…tohle si říkám pokazdy, kdyz vidim v televizi, ze by jsme meli posilat 365 kc mesicne, aby ty děti neumreli hlady!!! Jeste je otázkou, jestli by tu antikoncepci braly…? :think:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama