Reklama

Ráda bych si našla kamarádku z Frýdku-Místku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kirby
Nováček 6 příspěvků 29.12.16 15:37
Ráda bych si našla kamarádku z Frýdku-Místku

Ahoj, ráda bych si touto cestou našla nějakou kamarádku, maminku, prostě spřízněnou duši. Máme 2 holčičky, 5-letou a 2-letou, přistěhovala jsem se z Frýdlantu n. O. sic před 2 lety a nikoho tady neznám. Myslím, že jsme normální maminka, resp. holka (je mi 34) a nemám s kým pokecat, pobavit se, zajít na vycházku, nebo i sama bez dětí třeba na kávu:)Tak to zkouším tady. Najde se někdo? Budu ráda za každou reakci. Díky Peťa

Reklama

Reakce:

monika monca
Nováček 6 příspěvků 30.12.16 16:17

Ahoj jmenují se Monika mam 2.5letou holčičku je mi 26 rada bych se stebou seznámila ale jsem s Frenstatu kousek do frytku ve Frýdku jsem rodila malou

kirby
Nováček 6 příspěvků 31.12.16 08:44

Ahoj Moniko, super, domluvíme se, Frenštát není daleko, vlaky jezdí, kdy by jsi měla čas? já ráno vodím starší do školky a potom mám čas, třeba už hned příští týden? Peťa

M-o-n-i-c-a
Nováček 6 příspěvků 11.01.17 23:16

Ahojky holky, mohla bych se k vám taky přidat, na prochazky s dětmi, pokec atd… Mám holčičku, co má rok a dva měsíce tak rády budem mít společnost na procházkách… Taky se stěhují zpět do F-M…

kirby
Nováček 6 příspěvků 12.01.17 10:00

Ahoj M-o-n-i-c-o, budu ráda, my jsme se ještě nedomluvily, ráda se s tebou potkám, můžeme se domluvit, kdy máš čas? Peťa

kirby
Nováček 6 příspěvků 12.01.17 14:47

Teďka polevily mrazy tak už je venku dobře, jsi přímo z Frýdku? mohly bychom se někde potkat, mě je to v podstatě jedno, nejlépe asi dopoledne

Almara
Nováček 4 příspěvky 09.02.17 12:13

Ahoj Holky, mohla bych se k Vám taky přidat, jsem z Frýdku-Místku a mám 8 měsíční dceru. Taky by jsme brali společnost :-) :-) :-)

M-o-n-i-c-a
Nováček 6 příspěvků 09.02.17 14:53

Ahojky to je super, tak se do mluvíme přímo na termínu, co středa příští týden cca kolem 9:30, sraz bysme mohly dat u krmelce v parku jak je červený most? Prošly bysme se po parku, pokecaly… Co vy na to?

Almara
Nováček 4 příspěvky 09.02.17 14:55

Ahoj, pro mě je to super. Budeme tam :D :D :D

M-o-n-i-c-a
Nováček 6 příspěvků 09.02.17 15:32

OK, tak domluveno a kdo bude chtít ještě dojit, tak at dojde, poznávací znamení budou kočárky…

M-o-n-i-c-a
Nováček 6 příspěvků 14.02.17 22:26

Ahojky holky na zítra máme domluveno setkání, já musim na poslední chvíli jít hlídat známé děti, bo ji vypadlo hlídání, tak zitra nedojdu, ale rada bych se s vámi setkala, tak jestli se sejdete zítra, tak jestli dáte vědět, kdy se zase setkáte anebo se mužem setkat zase třeba ve středu příští týden zas v 9:30 zas v parku u krmelce u červeného mostu…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Reklama