Ráda bych si našla kamarádku z Frýdku-Místku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kirby
Nováček 6 příspěvků 29.12.16 15:37
Ráda bych si našla kamarádku z Frýdku-Místku

Ahoj, ráda bych si touto cestou našla nějakou kamarádku, maminku, prostě spřízněnou duši. Máme 2 holčičky, 5-letou a 2-letou, přistěhovala jsem se z Frýdlantu n. O. sic před 2 lety a nikoho tady neznám. Myslím, že jsme normální maminka, resp. holka (je mi 34) a nemám s kým pokecat, pobavit se, zajít na vycházku, nebo i sama bez dětí třeba na kávu:)Tak to zkouším tady. Najde se někdo? Budu ráda za každou reakci. Díky Peťa

Reakce:

monika monca
Nováček 6 příspěvků 30.12.16 16:17

Ahoj jmenují se Monika mam 2.5letou holčičku je mi 26 rada bych se stebou seznámila ale jsem s Frenstatu kousek do frytku ve Frýdku jsem rodila malou

kirby
Nováček 6 příspěvků 31.12.16 08:44

Ahoj Moniko, super, domluvíme se, Frenštát není daleko, vlaky jezdí, kdy by jsi měla čas? já ráno vodím starší do školky a potom mám čas, třeba už hned příští týden? Peťa

M-o-n-i-c-a
Nováček 6 příspěvků 11.01.17 23:16

Ahojky holky, mohla bych se k vám taky přidat, na prochazky s dětmi, pokec atd… Mám holčičku, co má rok a dva měsíce tak rády budem mít společnost na procházkách… Taky se stěhují zpět do F-M…

kirby
Nováček 6 příspěvků 12.01.17 10:00

Ahoj M-o-n-i-c-o, budu ráda, my jsme se ještě nedomluvily, ráda se s tebou potkám, můžeme se domluvit, kdy máš čas? Peťa

kirby
Nováček 6 příspěvků 12.01.17 14:47

Teďka polevily mrazy tak už je venku dobře, jsi přímo z Frýdku? mohly bychom se někde potkat, mě je to v podstatě jedno, nejlépe asi dopoledne

Almara
Nováček 4 příspěvky 09.02.17 12:13

Ahoj Holky, mohla bych se k Vám taky přidat, jsem z Frýdku-Místku a mám 8 měsíční dceru. Taky by jsme brali společnost :-) :-) :-)

M-o-n-i-c-a
Nováček 6 příspěvků 09.02.17 14:53

Ahojky to je super, tak se do mluvíme přímo na termínu, co středa příští týden cca kolem 9:30, sraz bysme mohly dat u krmelce v parku jak je červený most? Prošly bysme se po parku, pokecaly… Co vy na to?

Almara
Nováček 4 příspěvky 09.02.17 14:55

Ahoj, pro mě je to super. Budeme tam :D :D :D

M-o-n-i-c-a
Nováček 6 příspěvků 09.02.17 15:32

OK, tak domluveno a kdo bude chtít ještě dojit, tak at dojde, poznávací znamení budou kočárky…

M-o-n-i-c-a
Nováček 6 příspěvků 14.02.17 22:26

Ahojky holky na zítra máme domluveno setkání, já musim na poslední chvíli jít hlídat známé děti, bo ji vypadlo hlídání, tak zitra nedojdu, ale rada bych se s vámi setkala, tak jestli se sejdete zítra, tak jestli dáte vědět, kdy se zase setkáte anebo se mužem setkat zase třeba ve středu příští týden zas v 9:30 zas v parku u krmelce u červeného mostu…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Dle reportáže seznamu se Babiš ml. hledá už druhý rok, loni byl otci na svatbě

Měl se bát svého otce, jeho otec chtěl, aby zmizel, nevědělo se, kde je,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >