Rada gynekologie

Anonymní
25.5.20 23:20

rada gynekologie

Dobrý večer omlouvám se předem za otázku ale mám problém pred 11měsíci jsem byla na ukončení těhu kontroly probíhaly v nemocnici teď mam jít na prevenčku jenže mám problém nechci to říct svému gynekologovi jelikož by na mne koukal skrze prsty a odsuzuje to myslíte prosím že to i tak pozná aniž bych mu to vysvětlovala proč jsem byla na ukončení po 11 měsících prosím nesuďte mne

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

59251
25.5.20 23:25
@Anonymní píše:
Dobrý večer omlouvám se předem za otázku ale mám problém pred 11měsíci jsem byla na ukončení těhu kontroly probíhaly v nemocnici teď mam jít na prevenčku jenže mám problém nechci to říct svému gynekologovi jelikož by na mne koukal skrze prsty a odsuzuje to myslíte prosím že to i tak pozná aniž bych mu to vysvětlovala proč jsem byla na ukončení po 11 měsících prosím nesuďte mne

Najdi si jiného dr.. Toto je tvoje věc přeci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.5.20 23:28

Já vím nechápu doktory co odsuzují své pacientky jen jsem se ptala děkuju :)

• Nahlásit
  • Citovat
998
25.5.20 23:41

Upřímně mu do toho nic není, od poučování tam není, od věci je to tvoje soukromá věc. Každopádně si myslím, že vědět by to měl a měla by si to mít zapsané v kartě. Na tvojí otázku - podle mě to po tak dlouhé době nepozná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15264
25.5.20 23:43

Lékař to sám od sebe nepozná, ovšem nemocnice posílají praktikům zprávu, takže pokud jsi tam svého gynekologa nahlásila a vysloveně jsi neuvedla, že lékaře informovat nechceš, už o tom dávno ví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35689
26.5.20 05:44
@Janli píše:
Lékař to sám od sebe nepozná, ovšem nemocnice posílají praktikům zprávu, takže pokud jsi tam svého gynekologa nahlásila a vysloveně jsi neuvedla, že lékaře informovat nechceš, už o tom dávno ví.

málokdy, zpravidla zprávu nese sám pacient

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35689
26.5.20 05:44
@Anonymní píše:
Dobrý večer omlouvám se předem za otázku ale mám problém pred 11měsíci jsem byla na ukončení těhu kontroly probíhaly v nemocnici teď mam jít na prevenčku jenže mám problém nechci to říct svému gynekologovi jelikož by na mne koukal skrze prsty a odsuzuje to myslíte prosím že to i tak pozná aniž bych mu to vysvětlovala proč jsem byla na ukončení po 11 měsících prosím nesuďte mne

gynekolog tohle neřeší, kdo je proti potratům, nechodí dělat gynekologa. A nejsi jediná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
484
26.5.20 07:17
@Pudloslava píše:
gynekolog tohle neřeší, kdo je proti potratům, nechodí dělat gynekologa. A nejsi jediná.

První gynekoložka, ke které mě před dvaceti lety v Praze doporučila kamarádka to říkala všem pacientkám, že potraty nedělá, že pokud jej chci, tak mám jít k jejímu kolegovi. Ale už to byla starší paní, před deseti lety šla do důchodu a těhotenství jsem už zažila s jejím nástupcem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35689
26.5.20 08:42
@šerifka píše:
První gynekoložka, ke které mě před dvaceti lety v Praze doporučila kamarádka to říkala všem pacientkám, že potraty nedělá, že pokud jej chci, tak mám jít k jejímu kolegovi. Ale už to byla starší paní, před deseti lety šla do důchodu a těhotenství jsem už zažila s jejím nástupcem.

měla jsem napsat „většinou“, je i křesťanská gynekologie, kde ti rozmluví i antikoncepci, natož třeba IVF - ale je to spíš raritní, chce to žaludek - já třeba bych raději šla dělat jiný obor, než abych se vystavovala nutností konfrontace, které jsou určitě dost časté.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
484
27.5.20 00:09
@Pudloslava píše:
měla jsem napsat „většinou“, je i křesťanská gynekologie, kde ti rozmluví i antikoncepci, natož třeba IVF - ale je to spíš raritní, chce to žaludek - já třeba bych raději šla dělat jiný obor, než abych se vystavovala nutností konfrontace, které jsou určitě dost časté.

Pravda, ta kolegyně, která mi tu doktorku doporučila už v té době měla dvě děti, takže IVF určitě řešit nemusela. Jaká by byla konkrétně tahle doktorka v téhle situaci to nevím, poukaz na CARu mi vystavoval až ten nový doktor, nastoupil přesně v době, kdy jsme se rozhodli začít potomstvo přes lékaře. No a o pár týdnů později mi potvrzoval spontánně počatá dvojčata. :)
Souhlasím, to přesvědčení musí být hodně silné, aby člověk unesl všechny ty vypjaté situace…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama