Hcg v krvi - prosím o vysvětlení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Pomerančik123
Povídálka 18 příspěvků 15.08.19 10:10
Rada hcg v krvi prosím o vysvětlení

Ahoj holky, potřebuji radu nic z toho jsem v jinýh diskuzích nenašla. Mešká my ms tt slabě pozitvní tak jsem šla k dr na krev, dnes my přišly výsledky, vyšlo my 6,7 jednotek. Já abych pravdou řekla tak se v tom vůbec nevyznám, dr my řekla že když to nedostanu mám přít za 14 dní na utn. Myslíte že ta hodnata je příliš malá na těhu děkuji.

Reakce:
Markéta80
Hvězda diskuse 45889 příspěvků 15.08.19 10:18

@Pomerančik123 nízké to je velmi ale chtělo by to za 2 dny po tomhle odběru další a uvidíš. HCG na začátku roste fakt rychle a pokud testy máš pořád stejně slabé. To musí být jen hodně slabé tak to dobré není a nejspíš dostaneš MS :?

Nora2
Kecalka 244 příspěvků 15.08.19 10:18
@Pomerančik123 píše:
Ahoj holky, potřebuji radu nic z toho jsem v jinýh diskuzích nenašla. Mešká my ms tt slabě pozitvní tak jsem šla k dr na krev, dnes my přišly výsledky, vyšlo my 6,7 jednotek. Já abych pravdou řekla tak se v tom vůbec nevyznám, dr my řekla že když to nedostanu mám přít za 14 dní na utn. Myslíte že ta hodnata je příliš malá na těhu děkuji.

Záleží na tom, jak dlouho jste od styku/ovulace a záleží na laboratoři. Někde berou HCG negativní do 5 jednotek, nekde do 10. Vaše hodnota by odpovídala tomu, že jste měla před cca 2 týdny ovulaci/styk, pokud by to byl delší čas, bude to spíše negativní. Počkala bych, jestli roste, můžete si nechat udělat test jako samoplatce (cca 200 Kč) nebo udělat test znovu za pár dní nebo jen počkat. Každopádně držím palce.

Kriss Tina
Extra třída :D 11731 příspěvků 15.08.19 10:20

Nad hodnotu 5 je to pozitivní. Ale takle malou hodnotu by test neměl zaznamenat, takže bych řekla že si těhotná byla, ale odchází to a ta hodnota klesá :think: (při pozitivním testu ta hodnota musí být aspoň 10 a víc :nevim:)

Pomerančik123
Povídálka 18 příspěvků 15.08.19 10:21
@Nora2 píše:
Záleží na tom, jak dlouho jste od styku/ovulace a záleží na laboratoři. Někde berou HCG negativní do 5 jednotek, nekde do 10. Vaše hodnota by odpovídala tomu, že jste měla před cca 2 týdny ovulaci/styk, pokud by to byl delší čas, bude to spíše negativní. Počkala bych, jestli roste, můžete si nechat udělat test jako samoplatce (cca 200 Kč) nebo udělat test znovu za pár dní nebo jen počkat. Každopádně držím palce.

Děkuji ano měla jsem ovulaci, před 2 týdny. Spíš by mě zajímalo jestly je to příliš nízké na to aby to bylo tehoteství.

Pomerančik123
Povídálka 18 příspěvků 15.08.19 10:23
@Kriss Tina píše:
Nad hodnotu 5 je to pozitivní. Ale takle malou hodnotu by test neměl zaznamenat, takže bych řekla že si těhotná byla, ale odchází to a ta hodnota klesá :think: (při pozitivním testu ta hodnota musí být aspoň 10 a víc :nevim:)

No, také si to myslim, ale zatím ms nikde a bolesti také žádné :(

Kačus82
Kelišová 7042 příspěvků 15.08.19 10:40

Nevim, proc se odebirala krev, ale asi byl duvod. Kazdopadne nejcitlivejsi tt reaguje na 10 jednotek, to byste v pripade, ze by to bylo ok, mela mit zitra, max pozitri. Takze kdyz zopakujete test, tak uz byste mela mit normalni carku.

PS: prominte, ale osobni zajmeno já nema v žádném tvaru Y, vzdy I. doktor MI sdelil, zdá se MI. Opravujte, jinak pusobite skoro negramotne.

skorotehotna
Zasloužilá kecalka 692 příspěvků 15.08.19 10:42

Ano, ta hodnota je velice malá.

bartsch
Kelišová 5130 příspěvků 15.08.19 11:20
@Pomerančik123 píše:
Děkuji ano měla jsem ovulaci, před 2 týdny. Spíš by mě zajímalo jestly je to příliš nízké na to aby to bylo tehoteství.

Ano, dva týdny po ovulaci je ta hodnota nízká. Nicméně bych zašla na krev znovu za dva dny, uvidí se, jestli hodnota stoupá (a jak) nebo klesá, stagnuje… Pak teprve dělat nějaké závěry :think:

Uživatel je onlinekarkarka
Závislačka 4173 příspěvků 15.08.19 12:19

@Pomerančik123 a kdy si měla mít menstruaci?

Pomerančik123
Povídálka 18 příspěvků 15.08.19 12:35
@karkarka píše:
@Pomerančik123 a kdy si měla mít menstruaci?

4 dny meškám

Váš příspěvek
Reklama