Rada, jak neublížit

Anonymní
29.6.20 18:02

Rada, jak neublížit

Ahoj holky, je nic to trapné, šle do života se mi pripletla takova situace…
Poznala jsem před rokem chlapa dejme tomu Martin a těsně po něm jednoho Petra
Teď po roce bavení s oběma (neznají se) mi řekl Martin i Petr žen jsou do mě zamilovaní.. a já protože jsem byla hrozné zmatená tak oba odmítla, naštěstí se oba dva se mnou baví stále. Po delší době jsem si uvědomila, ze mám oba radši než kamarády, ale Petra miluji víc a řekla jsem mu to, ale on ze kvůli práci neví co bude časové (je to voják) a tak a čekám na jeho rozhodnutí… Martin mi ale píše furt ze se chce vidět a tak a mám ho moc rada a nejvíc ho úplně ztratit kdyby mi to s Petrem vyšlo… jak mu to mám tedy říct? Kdyby to vyšlo? Abych mu neublížila a mohli jsme se bavit stále :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

14804
29.6.20 18:26

Doufám, že tě oba pošlou do pryč
takto to nefunguje, až dospěješ, pochopíš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
92
29.6.20 18:34

Je ti 15 nebo 16? Udelej si dite s obema, pak se s tebou budou bavit, i kdyz ti to ani s jednim nevyjde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2563
29.6.20 18:48

Po roce bavení nebo spaní??
snad víš, koho chceš, ne?
nechávat si někoho jen tak do zálohy/zásoby to je celkem :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21042
29.6.20 18:52

Tak mu řekneš normalne: vis, nezlob se, nekoho jsem potkala. Rada bych se s tebou dal pratelila, ale pochopim, jestli ty ne. Kazdopadne jsi bezva chlap a rozsvitils mi jedno obdobi v zivote ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25777
29.6.20 18:58
@Anonymní píše:
Ahoj holky, je nic to trapné, šle do života se mi pripletla takova situace…
Poznala jsem před rokem chlapa dejme tomu Martin a těsně po něm jednoho Petra
Teď po roce bavení s oběma (neznají se) mi řekl Martin i Petr žen jsou do mě zamilovaní.. a já protože jsem byla hrozné zmatená tak oba odmítla, naštěstí se oba dva se mnou baví stále. Po delší době jsem si uvědomila, ze mám oba radši než kamarády, ale Petra miluji víc a řekla jsem mu to, ale on ze kvůli práci neví co bude časové (je to voják) a tak a čekám na jeho rozhodnutí… Martin mi ale píše furt ze se chce vidět a tak a mám ho moc rada a nejvíc ho úplně ztratit kdyby mi to s Petrem vyšlo… jak mu to mám tedy říct? Kdyby to vyšlo? Abych mu neublížila a mohli jsme se bavit stále :zed:

Myslím, že se nevyhneš tomu, abys neublížila. Fér by bylo říct, že citově jsi angažovaná jinde. „Budeme kamarádi“ někteří chlapi neunesou. Já teda jako čerstvě zamilovaná bych ani kamarádit s jinými nemohla, měla jsem plnou hlavu jen toho jednoho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1054
29.6.20 19:37

Nemyslím jsi, že jsi zamilovaná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu