Rada ohledně gynekologa a GENNETU v Praze

111
24.2.05 10:40

Rada ohledně gynekologa a GENNETU v Praze

Ahoj těhulinky!
Tak jsem včera byla v 16. týdnu na odběr na genetické testy. Ten můj gynekolog je nějakej divnej-nejřív jsem musela k němu, vzal mi krev, pak jsem s tím musela přes Prahu do Gennetu a pak do práce. A to jsem původně myslela, že mi krev vezmou přímo v Gennetu, spíš si myslím, že si chtěl nahonit body a vůbec mu nevadilo, že mě kvůli tomu honí po celé Praze :-(
Taky jsem se ho ptala, jestli nemá možnost poslouchat srdíčko mimi, tak mi začal 10 minut vysvětlovat, jak by ho ten přístroj stál asi 5 tisíc a že se mu to nevyplatí… :-( Ultrazvuk samozřejme taky nemá..
Když jsem se ptala na výsledky těch genetických testů, kdy budou (protože vím, že všechny je nervózně vyčkáváte nebo budete), tak mi řekl, že na příští poradně… :-(( Prostě mi příjde takový laxní, bez zájmu a pochopení. Stejně ho budu muset změnit, protože mi to nevyhovuje kvůli lokalite, přestěhovala jsem se za Prahu (západně), tak hledám nějakého hodného a pečlivého gynekologa na PRAZE 5 nebo PRAZE 6. Poradí mi někdo???
Dále jsem se v Gennetu v Praze, kam chodíme, ptala na to natáčení velkého ultrazvuku ve 20. týdnu (čeká mě až měsíc) na videokameru, jak tu někdo uváděl, že je to možné, protože tam prý nemají možnost natáčet to přímo na kazetu. Tak mi bylo řečeno, že můj doktor, dr. Kulovaný, si to nepřeje… :-( Nechápu proč, když jeho to nic nestojí, úkon hradí pojišťovna a jedná se o moje dítě…! Tak zvažuji, jestli se nemám přeobjednat k jinému doktorovi…kterému by to nevadilo…
Co si o tom myslíte?? Poradíte mi v Gennetu konkrétního doktora/doktorku, kterým to natáčení nevadí?
Tak jsem si vylila srdíčko…
Předem moc děkuji všem za info a radu, budu čekat.
Už se nemůžu dočkat prvních pohybů!
Zdraví Elli+ klokánek 16+2tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1456
24.2.05 21:08

Ahoj Elli,
ja chodim do Gennetu i na normalni gyndu, vzdycky jsem tam byla maximalne spokojena. V tehotenstvi mi UTZ delal dr. Brestak. Je super, tak kdyz tak zkus jeho. I kdyz jaky ma pristup k nataceni na kazetu nevim. Je vubec netusila ze je to tam mozne, skoda.
Hodne stesti preje Luja (39tt)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1456
24.2.05 21:10

Je neuvedomila jsem si ze pisu bez diakritiky. Pan doktor se jmenuje Břešťák.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2185
24.2.05 21:52

Me informace z obdobi jara 2004 byly, ze natacet na kazetu v Gennetu nelze…to delaji v Podoli…

Na Praze 5 chodim na gyndu k milemu Dr, ale je to spis Praha 13, Velka Ohrada, a jsou tam fronty tak na hodinu, nebot je u nej velky zajem pacientu (je mily, peclivy, i sestra) ale nelze se objednat na konkretni hodinu… ale jestli chces, napis SZ, dam ti kontakt…
H.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
111
25.2.05 11:28

Díky, díky, asi zkusím to Gyncentrum na Andělu, i když se tam platí nějaký roční poplatek..
A už jsem se přeobjednala v Gennetu k Dr. Břečťákovi, na ten samý den :D , tak snad bude vše ok a budeme moct natáčet, ale hlavně aby bylo mimi OK!
Všechny zdraví
Elli 16+3tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
25.2.05 15:03

Ja byla v Gennetu v lednu 2003 prave u dr. Kulovaneho a problem s natacenim na kameru nemel. Nevim, jestli to pri objednani nebyl „problem“ spis pro sestru - u mne mela problem s tim, co tam jako delam, kdyz nemame v rodine zadnou genetickou vadu a to pominu, ze jsem si vysetreni platila: 750,– za ultrazvuk a 50,– za fotku. Jinak dr. Kulovany pusobi velmi sympaticky a profesionalne. Mam pocit, ze je snad primarem v Motole (bez zaruky, preci jen jsem rodila v cervnu 2003)

• Nahlásit
  • Citovat
75
25.2.05 18:41

Ahoj,
já chodím do Gyncentra na SMíchově k Dr. Šmeralovi a jsem celkem spokojená. Roční poplatek se sice platí 600, ale myslím, že to není povinné, ale máš za to jednorázový zrcadla při vyšetření zdarma a objednávají tě přesně na čas, jak potřebuješ.
Jinak Dr. Kulovaného taky znám a je to fakt profík, těžko hledat lepšího doktora, ještě je tam super doktor Marek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
123
26.2.05 09:13

Ahoj, já jsem také byla v Genettu u dr. Břešťáka. Odebíral mi plodovou vodu a pak jsem tam byla ještě 2× na ultrazvuku. Byl naprosto skvělý, udělal mi sám od sebe fotku miminka, podotýkám, že obličeje, neboť už tak maličký a v bříšku byl naprostou kopií mého manžela a on to považoval za něco , co se jen tak nevidí. Ostatně i první syn je tatínkovou věrnou kopií. Dr. Marek je také skvělý, ale u něj se vyšetření platí. K němu chodila má kamarádka, protože miminko mělo srdeční vadu. Mně také bylo doporučeno jej navštívit, ale nakonec se ukázalo, že miminko má všechny orgány v pořádku, tak jsem absolvovala jen ultrazvuk u dr. Břešťáka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama