Rada ohledně přibírání v těhotenství

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
647
28.12.19 21:59

@mamina89 malej ji normalne, snidane obed svacina vecere. Sladke mu davam obcas, ale jen treba brumika, snazim se aby se mel dobre. Pro 3 lete prphlidne ma 15,2kg a 97,3 cm, dr nic nerekla, je zdravi a v ppradku vypada spis jako starsi ale to uz od narozeni. Dobre dekuji moc vsem za ady. Nesladit, a vyvazit a srovnat stravu. Dekuji za novou nadeji a ppdporu :) :srdce: :srdce: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5031
28.12.19 22:00
@Cumlík19 píše:
@Martha03 tak ja testoviny moc nemusim, jsem spis na brambory, nejvic br.kasi, nebo brambory, davam si brambory skoro ke vsemu kdyz to jde. Knedliky nejim vubec kynuty, a bramborovy jen tak dve tri kolecka, zeli vubec nejim. Ja mam radsi spis treba halusky se smetanou a masem, platky na prirodno, zeleninu atd. Ale jak nejim pravidelne, nesnidam tak to jde hur.
Ano neni ta vaha jen svatky a kafem. Potykam se s tim odmalicka. Moje matka rikala ze babicky mi roztahli zaludek tim ze me rvali misto jednim bananem tak hned 3 najednou, pprad mliko co nekvic, a ja pry jedla a pila co mi dali cely den. Ona si to neumela ohlidat. Nwm jestli je to tim, ale z mami strAny jsou vsichni silny, teta ta je dvakrat takova, bratranci taktez silni, ja sem z nich nejmin silna.
Ja kdyz mela tentrak dietu kvuli zdravi tak sem zhubla, vypadala sem moc hezky, ale jedlA sem vse jen na pare, pak sem musela na ucnak a zase to nabrala zpet. Pak po skole tehotenstvi s malym, a od te doby se drzim pres 90 a ne a ne dolu.

Chápu, máš nějakou historii špatného stravování z dětství, ale věř mi, že tím to není. Tam jde spíš jen o to, že člověk převezme ty stravovací návyky. Jak jsem psala neznám tvůj aktuální jídelníček a tak dávám jen příklady. Pokud nemáš zdravotní problém, který ti způsobuje nadměrné ukládání tuku, tak je výsledek čísla na váze jen důsledkem toho jak se stravujes a co pijes, a to opravdu myslím v dobrém nechci tě nijak shazovat nebo urážet. Je třeba pochopit princip fungování těla. Tedy jim hodně pribiram, jim málo nehubnu. Tělo při nepravidelné stravě strada, neví kdy dostane další dávku jídla a tak vše co snis ukládá na „horší časy“ kdy bude potřeba palivo, které mu nedáváš. Každý z nás má potenciál jít s váhou nahoru i dolů. Teď je otázka do jaké míry jsi ochotná pro to něco obětovat, přiznat si kde děláš chybu a držet se nově nastavených pravidel. Já moc nemám ráda takový ty řeči skoro nejím nesnidam a přibrala jsem 20kg, to tak prostě nefunguje…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
647
28.12.19 22:40

@Martha03 ja vim. Nerikam nic. Souhlasim s tebou. Proto zmenim stravu, zpravidelnim ji a od zitra nebudu sladit vubec. A uvidime jestli budou nejake vysledky za mesic :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5031
28.12.19 22:44
@Cumlík19 píše:
@Martha03 ja vim. Nerikam nic. Souhlasim s tebou. Proto zmenim stravu, zpravidelnim ji a od zitra nebudu sladit vubec. A uvidime jestli budou nejake vysledky za mesic :hug:

Nikdy není pozdě na změnu už kvůli dětem, aby jim člověk dal dobrý příklad a zároveň zvládal si s nimi aktivně hrát. Přeji vše nej do Nového roku a ať se ti to podaří :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat