Rada ohledně špatného cyklu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.18 09:58
Rada ohledne špatného cyklu

Ahoj..cca pred 14 dny jsem mela menstruaci, dnes krvacim zas. Beru antikoncepci :pocitac: jak je tohle mozne? :nevim: vždycky pravidelne ve stejny den uz 2 roky co prasky beru..a posledni 2 cykly totalne mimo :roll:

Reakce:
Jessica4
Stálice 95 příspěvků 06.11.18 10:02

Řešila bych urychleně s dr. :think:

Kukacka123
Závislačka 2815 příspěvků 06.11.18 10:16

Presne tak, resit s dr…nemusi ti sedet prasky a nebo tam muze byt nejaky problem ;)

SarinkaCes
Nováček 9 příspěvků 06.11.18 15:01
@Anonymní píše:
Ahoj..cca pred 14 dny jsem mela menstruaci, dnes krvacim zas. Beru antikoncepci :pocitac: jak je tohle mozne? :nevim: vždycky pravidelne ve stejny den uz 2 roky co prasky beru..a posledni 2 cykly totalne mimo :roll:

Ja sice antikoncepci neberu, ale vždy jsem měla MS pravidelnou. Od září mám cyklus 14-19 dnů a teď ten poslední mi začal před deseti dny a porad krvacim…aktuálně úplně tmavou krvi…ne cely den…ale třeba ráno nebo když jdu na velkou…
Je mi 39 …u dr.jsem byla před 14 dny…
Udělala ultrazvuk a dnes mi napsala proveru
Vydesena jsem dost 8)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Namol opilý gólman Svoboda boural a zrušil dvě auta: Jen zázrakem nikoho nezranil

Fotbalové a hokejové hvězdy spíš než na tréninku nebo na hřišti lámou rekordy... číst dále >

Příběh lásky „Luďana a Ilony“: Dohodil Hofmann Jitce roli na usmířenou za nevěry?

V seriálu Most! hrají Martin Hofmann (40) a Jitka Čvančarová (40) bývalé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >