Reklama

Rada ohledně těhotenského testu

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MichaelaCham
Nováček 10 příspěvků 11.01.17 10:00
Rada ohledně těhotenského testu

Ahojte holky, jeste bych vas velice rada poprosila o vasi radu, zkusenosti.
Prijde mi, ze carka nesili. Prvni dva testy jsou delane 9.1. Treti je ze vcerejsiho rana a ten posledni z dnesniho rana. Dneska jsem den po vynechane ms. Myslite, ze je jeste cas, nebo by uz mela byt tmavsi? Mam z toho obavy. Velmi dekuji a preji hezky den M. :)

Reklama

Reakce:

Jogrr
Závislačka 4201 příspěvků 11.01.17 10:03

@MichaelaCham ja mela slabe carky dva dny pred vynechanou menstruaci a pak se zacaly mirne ztmavovat, ale nic dramatickyho. A vse bylo ok, ted jsem 12 dni pred terminem porodu.

Icestar
Závislačka 4166 příspěvků 1 inzerát 11.01.17 10:03

@MichaelaCham Dej si vedle sebe ten horní a ten spodní. To je jediná správná metoda, jak aspoň trochu posoudit sílení. Jsou rozdílné? Ano - ne. Otestuj se znovu za týden a když bude čárka siilná, objednej se na gyndu.

Peťka92
Kecalka 167 příspěvků 11.01.17 10:06
@MichaelaCham píše:
Ahoj, já to taky měla takhle podobné. Zkus si další test udělat tak za tři dny ať je vidět rozdíl. :D

kopejka
Echt Kelišová 9706 příspěvků 11.01.17 10:07

@MichaelaCham vypadá, že sílí testuj alespoň obden, jja v tomhle těhotenství taky měla pomalejší nástup a teď jsem 31tt. V prvním těhotenství byli hned dálnice a v druhém to šlo pomaleji, držím palce.

Markéta80
Hvězda diskuse 39296 příspěvků 11.01.17 10:07

@MichaelaCham nemůžeš hledat rozdíl na 2 testech z 1 dne, ideálně testovat ob den a tam pak mrknout na rozdíl. když je čárka silnější tak i druhý den bude rozdíl ale na začátku je to nepatrné a rozdíl mezi 1 a posledním je ;)

JetLi
Kecalka 152 příspěvků 11.01.17 10:21

Já měla stejně silné // až tyden po vynechané MS, do té doby jsem měla poloviční duchy.

Reaskiller
Kelišová 5281 příspěvků 11.01.17 10:29

@MichaelaCham Ahojka, pokial si nie si uplne ista, tak si skoc na krv :) bude to najlepsie.. tam ti to uz posleduju :)

Fima
Nadpozemská drbna 29218 příspěvků 13 inzerátů 11.01.17 10:37

Já bohužel dobré zkušenosti s tímto nemám. Jak to nikam nesílilo, skončilo to samovolným potratem. Kdežto u prosperujících těhotenství jsem měla pokaždé tak výraznou, že neměla kam už sílit. Ovšem tak jsem to měla já. Ono nezbude stejně nic jiného, než počkat. Na začátku je to prostě všechno nebo nic. Na denní testovat asi spíš s 10.

Janina_81
Ukecaná baba ;) 2128 příspěvků 11.01.17 11:07

Můžeš to nějak ovlivnit? Jestli to dopadne tak anebo tak… Nemůžeš, tak proč neustále stresovat s testováním a hledáním rozdílů.

U každého ze svých 3 těhotenství jsem si udělala 1 test a brala jsem to, jako že jsem těhotná… a čekala do 8. týdne na UTZ u doktora. Stejně nic neovlivníš.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama