Rada s dovolenou v Itálii

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Wild_Turkey
Nováček 7 příspěvků 10.05.18 19:50
Rada s dovolenou v Itálii

Zdravím,
potřebovala bych radu. Chystáme se s přítelem na dovolenou do Itálie, ale nemáme vůbec představu kam. Chtěli bychom něco ne přiliš daleko od letiště, protože budeme cestovat vlakem a autobusem. Bylo by fajn, kdyby byla pláž tak do dvaceti kilometrů. Největší oříšek je pro nás ubytování. Je lepší hotel, nebo apartmán? Nemáte někdo zkušenosti? :hug: :hug:

Reakce:
lachtanice86
Kelišová 7385 příspěvků 10.05.18 21:02

Moje top místo v itálii je jih. Okolí Capo Vaticano, Tropea a tak. Super na výlety. Krásné pláže.

lisatka
Kecalka 240 příspěvků 10.05.18 21:57

Pokud mate radi dlouhe piscite plaze a benatky, tak muzete zkuste nektery z mnoha kempu, ktere nabizeji k pronjmu mobilni domky, u Punta Sabbioni. Na letiste v benatkach se dostanete levne primym letem z prahy s easyjet, odtud muzete jet do punta sabbioni a okolnich kempu primestkym autobusem. z kempu se dostanete do benatek tak ze pojedete do punta sabbioni busem a pak lodi primo do benatek. plaze jsou dlouhe, siroke, pisecne, melke a voda pruzracne cista. byli jsme tam dvakrat a moc se nam tam libilo, akorat necekejte palmy a tak.je to spis takove to placate holandsko :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si... číst dále >

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Články z Expres.cz

„Všichni mě uráželi! Měl jsem trému, teď je ze mě introvert,“ vzpomíná Ondřej na Taxík

Před několika lety sympatického Ondřeje napadlo, že zkusí štěstí v televizní... číst dále >

5 důvodů, proč má Česko nakročeno k ekologické katastrofě

České luhy a háje procházejí těžkou zkouškou. Kůrovcová kalamita, zemědělské... číst dále >