Rada s homeopatiky při růstu zoubků

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kolousek1
Povídálka 47 příspěvků 17.01.18 19:46
Rada s homeopatiky při růstu zoubků

Ahoj maminky, prosím nenašla by se mezi Vámi nějaká homeopatka, která by mi pomohla s určením správných homeopatik pro mého syna, kterému začínají růst zoubky? :roll: :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Huk
Zasloužilá kecalka 589 příspěvků 17.01.18 19:53

Mojí mladší pomáhají čípky Vibrucol.

cverunka
Ukecaná baba ;) 2422 příspěvků 17.01.18 20:23

Dcera teď bere Chamomilla recutatis. Ale já vždy chodím po radu přímo homeopatce, ta nám to namíchá na míru.

Kolousek1
Povídálka 47 příspěvků 17.01.18 20:23
@Huk píše:
Mojí mladší pomáhají čípky Vibrucol.

A jak to u vás funguje s,,dávkováním"? To dáváte čípek pokaždé co má plačící náladu a bolesti? To asi ne že.. U nás to totiž vypadá celé dny tak, že malý pořád pláče a vzteká se. Ale horečky nemá vůbec.

Kolousek1
Povídálka 47 příspěvků 17.01.18 20:35
@cverunka píše:
Dcera teď bere Chamomilla recutatis. Ale já vždy chodím po radu přímo homeopatce, ta nám to namíchá na míru.

Zkouším to touto cestou, jestli se tady nějaká nenajde. Dávám malému Chamomilla Vulgaris, ale nějak se mi nezdá, že by pomáhala. :nevim:

Strecha
Zasloužilá kecalka 681 příspěvků 17.01.18 20:48

Ja davala take chamomilla vulgaris (15), Jsou i silnejsi, tak kozna zkusit ty :think: Jinak calgel

Korculalala
Kecalka 456 příspěvků 17.01.18 23:51
@Kolousek1 píše:
Ahoj maminky, prosím nenašla by se mezi Vámi nějaká homeopatka, která by mi pomohla s určením správných homeopatik pro mého syna, kterému začínají růst zoubky? :roll: :kytka:

Určo viburcol.. když rostly zoubky dávala ksem ho i 5 dní v kuse 2× denně.

Kolousek1
Povídálka 47 příspěvků 18.01.18 07:35
@Strecha píše:
Ja davala take chamomilla vulgaris (15), Jsou i silnejsi, tak kozna zkusit ty :think: Jinak calgel

Ano přesně tyto dávám, ale malý je stále uplakaný a má problémy se spaním. Řekla bych, že mu nesedí.

Strecha
Zasloužilá kecalka 681 příspěvků 18.01.18 07:50

Jo a jeste deti nosi jantarove koralky, nekdo na to neveri, ale ja ano ;)

Kolousek1
Povídálka 47 příspěvků 18.01.18 09:26

@Strecha pomáhají u vás? Taky nad nimi uvažuji

Kolousek1
Povídálka 47 příspěvků 18.01.18 11:43
@cverunka píše:
Dcera teď bere Chamomilla recutatis. Ale já vždy chodím po radu přímo homeopatce, ta nám to namíchá na míru.

Prosím a jak dceři tyto homeopatika dáváte? Nejsou to klasické malé kuličky, ale tabletky. Může se rozpustit ve vodě?

cverunka
Ukecaná baba ;) 2422 příspěvků 18.01.18 12:01
@Kolousek1 píše:
Prosím a jak dceři tyto homeopatika dáváte? Nejsou to klasické malé kuličky, ale tabletky. Může se rozpustit ve vodě?

Jsou to tabletky. Já jí to rozdrtím na lžičce a nasypu do pusy. S vodou mi to nechce, prášek kupodivu požužlá a sní :lol: Jinak kromě toho dostala ještě Artemisii (její substituční lék, jestli tomu rozumím) a přímo u homeo nějaké 4 kuličky. Ale my válčíme i s nespavostí…

Kolousek1
Povídálka 47 příspěvků 18.01.18 12:49
@cverunka píše:
Jsou to tabletky. Já jí to rozdrtím na lžičce a nasypu do pusy. S vodou mi to nechce, prášek kupodivu požužlá a sní :lol: Jinak kromě toho dostala ještě Artemisii (její substituční lék, jestli tomu rozumím) a přímo u homeo nějaké 4 kuličky. Ale my válčíme i s nespavostí…

A s vodou se to smí? Neumím to někde najít. Doktorka mi je doporučila, ale už mi neřekla jak je mám dávat. V lékárně taky nic, kdybych věděla předem, že jde o tabletky a ne kuličky, tak bych se zeptala :think: mimochodem s nespavostí bojujeme poslední týdny také :(

cverunka
Ukecaná baba ;) 2422 příspěvků 18.01.18 13:07
@Kolousek1 píše:
A s vodou se to smí? Neumím to někde najít. Doktorka mi je doporučila, ale už mi neřekla jak je mám dávat. V lékárně taky nic, kdybych věděla předem, že jde o tabletky a ne kuličky, tak bych se zeptala :think: mimochodem s nespavostí bojujeme poslední týdny také :(

Jo, smí, ale dcera má 6 měsíců a s vodou to jde prostě ven :mrgreen: Nebo jí to zamíchám do jídla.

Strecha
Zasloužilá kecalka 681 příspěvků 18.01.18 13:26
@Kolousek1 píše:
@Strecha pomáhají u vás? Taky nad nimi uvažuji

Usyna si myslim, ze pomohli. Na zacatku mel teploty a prujmy, dalsi zuby byly vic v pohode. Ono ale tezko rict, jak by to bylo bez nich :think: Kazdopadne maji i odvadet teplo z tela, takze by nemely mit deti horecky. Dcera zatim zuby nema, ale myslim, ze uz se ji klubou. Kdyz nic jineho, tak je to na detech pekne :lol: Tech par stovek stoji za vyzkouseni 8)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozkopaná Praha i D1: Řidiči šílí, stroje stojí, jediný „Demolínek“ z magistrátu se chválí!

Jestli jste si mysleli, že s koncem prázdnin zmizí z ulic Prahy i dálnice D1... číst dále >

Perný den Michaely Badinkové: Před zkouškou Tváře musela zavolat odtahovku!

Michaela Badinková (39) už je v plném proudu příprav na TTMZH a právě chystá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Kiki a Viki se vrací k rodině. Děti do dětských domovů nepatří

Sestry Kiki a Viki se po několika letech stěhování po ubytovnách a... číst dále >

Reklama