Reklama

Rada týkající se golfového kočárku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

danalam
Povídálka 19 příspěvků 25.02.18 01:11
Rada týkající se golfového kočárku

Dobrý večer, prosím o radu ohledně golfového kočárku. V létě jedeme na dovolenou na týden do Českého Krumlova, uvažuji o koupi golfového kočárku pro dceru (teď v únoru měla rok).
Líbí se mi Inglesina Trip nebo Graco Mirage, jen si nejsem jistá, jestli golfky týdenní ježdění po,,kočičích hlavách,, vydrží. Máte jedny nebo druhý prosím někdo doma? Vydrží něco ty jejich kolečka nebo mám raději vzít z domu těžký sporťák. Děkuji

Reklama

Reakce:

smutná máma
Závislačka 4886 příspěvků 58 inzerátů 25.02.18 07:00

Nevím, Krumlov znám, ale s golfkama bych ho asi nedala( ty cesty jsou tam opravdu děsný). Já jezdím na dovolenou s Britaxem, to je něco mezi sporťákem a golfkama. A ten projede opravdu všude a je bytelný. Nevím, kolik chceš do toho investovat, ale mrkni na něj :mavam:

dana.dv
Zasloužilá kecalka 690 příspěvků 25.02.18 07:39

Mame u prarodicu Inglesina trip, mne tyhle golfky nevyhovovaly. Merim 165cm a nejdou vyskove nastavit, jsou pro vyssi lidi. Tak je vyfasovali prarodice. My poridili Peg perego Sí, s temi bych do Krumlova jela. Ale sportak je preci jen komfortnejsi na ovladani - madlo. Kamaradka ma golfky od Cybexu s madlem a nemohla si je vynachvalit.

vulpes
Kelišová 5007 příspěvků 25.02.18 07:42

Do Krumlova? S golfkama?
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ještě nějaký vtip po ránu, prosím… ;)

vulpes
Kelišová 5007 příspěvků 25.02.18 07:43

Do Krumlova jedině s šátkem nebo nosítkem…

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10048 příspěvků 25.02.18 07:44

Hele to nedoporučuji. To uz spis porid neco typu valco - ne golfky, ale lehci než klasicky sportak.

Vallunka
Zasloužilá kecalka 804 příspěvků 25.02.18 08:19

Já projížděla také s golfkami. Trip mám až teď později, jsou super, ale kdyby byla asi větší. Na těchto površích úplně v pohodě Peg Pérego, nebo Inglesina Zippy. Vyzkoušela jsem oba i na dovolených u moře. Měla 7 měsíců a úplně v pohodě po dlažebních kostkách. Tyto kočárky vydrží hodně a jsou pohodlné pro dětičky :mavam:

Kajak18
Kecalka 220 příspěvků 25.02.18 08:47

My máme obyč. Chicco a Krumlov zvládly s přehledem. Spíš bych tam viděla problém v množství lidí, kteří se tam všude motají, bez jakýchkoliv pravidel, proto bych už teď volila nosítko nebo šátek. Ale první dcera hold nosící nebyla.

danalam
Povídálka 19 příspěvků 25.02.18 11:08

Děkuji za příspěvky, dám na vás, vezmeme sporťák, aby nebyla dcera naklepaná jak řízek, díky. Jinak inglesina zippy vypadá fakt dobře.

Svistice
Neúnavná pisatelka 17156 příspěvků 26 inzerátů 25.02.18 11:18

@danalam My všechny výlety a dovolené absolvovali se sporťákem. Golfky jsme měla jen na drobné popojíždění po městě a do MHD.
Muž teda golfky nesnášel a jezdil zásadně s velkým kočárem.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >