Rada týkající se golfového kočárku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

danalam
Povídálka 17 příspěvků 25.02.18 01:11
Rada týkající se golfového kočárku

Dobrý večer, prosím o radu ohledně golfového kočárku. V létě jedeme na dovolenou na týden do Českého Krumlova, uvažuji o koupi golfového kočárku pro dceru (teď v únoru měla rok).
Líbí se mi Inglesina Trip nebo Graco Mirage, jen si nejsem jistá, jestli golfky týdenní ježdění po,,kočičích hlavách,, vydrží. Máte jedny nebo druhý prosím někdo doma? Vydrží něco ty jejich kolečka nebo mám raději vzít z domu těžký sporťák. Děkuji

Reklama

Reakce:

smutná máma
Závislačka 4771 příspěvků 57 inzerátů 25.02.18 07:00

Nevím, Krumlov znám, ale s golfkama bych ho asi nedala( ty cesty jsou tam opravdu děsný). Já jezdím na dovolenou s Britaxem, to je něco mezi sporťákem a golfkama. A ten projede opravdu všude a je bytelný. Nevím, kolik chceš do toho investovat, ale mrkni na něj :mavam:

dana.dv
Zasloužilá kecalka 680 příspěvků 25.02.18 07:39

Mame u prarodicu Inglesina trip, mne tyhle golfky nevyhovovaly. Merim 165cm a nejdou vyskove nastavit, jsou pro vyssi lidi. Tak je vyfasovali prarodice. My poridili Peg perego Sí, s temi bych do Krumlova jela. Ale sportak je preci jen komfortnejsi na ovladani - madlo. Kamaradka ma golfky od Cybexu s madlem a nemohla si je vynachvalit.

Uživatel je onlinevulpes
Závislačka 4838 příspěvků 25.02.18 07:42

Do Krumlova? S golfkama?
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ještě nějaký vtip po ránu, prosím… ;)

Uživatel je onlinevulpes
Závislačka 4838 příspěvků 25.02.18 07:43

Do Krumlova jedině s šátkem nebo nosítkem…

Tichošlápek
Echt Kelišová 9112 příspěvků 25.02.18 07:44

Hele to nedoporučuji. To uz spis porid neco typu valco - ne golfky, ale lehci než klasicky sportak.

Vallunka
Zasloužilá kecalka 750 příspěvků 25.02.18 08:19

Já projížděla také s golfkami. Trip mám až teď později, jsou super, ale kdyby byla asi větší. Na těchto površích úplně v pohodě Peg Pérego, nebo Inglesina Zippy. Vyzkoušela jsem oba i na dovolených u moře. Měla 7 měsíců a úplně v pohodě po dlažebních kostkách. Tyto kočárky vydrží hodně a jsou pohodlné pro dětičky :mavam:

Kajak18
Kecalka 203 příspěvků 25.02.18 08:47

My máme obyč. Chicco a Krumlov zvládly s přehledem. Spíš bych tam viděla problém v množství lidí, kteří se tam všude motají, bez jakýchkoliv pravidel, proto bych už teď volila nosítko nebo šátek. Ale první dcera hold nosící nebyla.

danalam
Povídálka 17 příspěvků 25.02.18 11:08

Děkuji za příspěvky, dám na vás, vezmeme sporťák, aby nebyla dcera naklepaná jak řízek, díky. Jinak inglesina zippy vypadá fakt dobře.

Svistice
Neúnavná pisatelka 16897 příspěvků 2 inzeráty 25.02.18 11:18

@danalam My všechny výlety a dovolené absolvovali se sporťákem. Golfky jsme měla jen na drobné popojíždění po městě a do MHD.
Muž teda golfky nesnášel a jezdil zásadně s velkým kočárem.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Andrea Pomeje mluví o rozvodu a Jirkovi vzkazuje: Jdi se léčit!

Andrea Pomeje se konečně rozhoupala. Pět měsíců poté, co doslova vyhodila... číst dále >

Hořká kapka pro Thomase Marklea: Matka Meghan se stěhuje do Londýna!

O Meghan Markle (37) se v posledních měsících dozvídáme především kvůli... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama