Rada týkající se golfového kočárku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

danalam
Povídálka 15 příspěvků 25.02.18 01:11
Rada týkající se golfového kočárku

Dobrý večer, prosím o radu ohledně golfového kočárku. V létě jedeme na dovolenou na týden do Českého Krumlova, uvažuji o koupi golfového kočárku pro dceru (teď v únoru měla rok).
Líbí se mi Inglesina Trip nebo Graco Mirage, jen si nejsem jistá, jestli golfky týdenní ježdění po,,kočičích hlavách,, vydrží. Máte jedny nebo druhý prosím někdo doma? Vydrží něco ty jejich kolečka nebo mám raději vzít z domu těžký sporťák. Děkuji

Reklama

Reakce:

smutná máma
Závislačka 4676 příspěvků 58 inzerátů 25.02.18 07:00

Nevím, Krumlov znám, ale s golfkama bych ho asi nedala( ty cesty jsou tam opravdu děsný). Já jezdím na dovolenou s Britaxem, to je něco mezi sporťákem a golfkama. A ten projede opravdu všude a je bytelný. Nevím, kolik chceš do toho investovat, ale mrkni na něj :mavam:

dana.dv
Zasloužilá kecalka 664 příspěvků 25.02.18 07:39

Mame u prarodicu Inglesina trip, mne tyhle golfky nevyhovovaly. Merim 165cm a nejdou vyskove nastavit, jsou pro vyssi lidi. Tak je vyfasovali prarodice. My poridili Peg perego Sí, s temi bych do Krumlova jela. Ale sportak je preci jen komfortnejsi na ovladani - madlo. Kamaradka ma golfky od Cybexu s madlem a nemohla si je vynachvalit.

vulpes
Závislačka 4756 příspěvků 25.02.18 07:42

Do Krumlova? S golfkama?
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ještě nějaký vtip po ránu, prosím… ;)

vulpes
Závislačka 4756 příspěvků 25.02.18 07:43

Do Krumlova jedině s šátkem nebo nosítkem…

Tichošlápek
Echt Kelišová 8488 příspěvků 25.02.18 07:44

Hele to nedoporučuji. To uz spis porid neco typu valco - ne golfky, ale lehci než klasicky sportak.

Vallunka
Zasloužilá kecalka 676 příspěvků 25.02.18 08:19

Já projížděla také s golfkami. Trip mám až teď později, jsou super, ale kdyby byla asi větší. Na těchto površích úplně v pohodě Peg Pérego, nebo Inglesina Zippy. Vyzkoušela jsem oba i na dovolených u moře. Měla 7 měsíců a úplně v pohodě po dlažebních kostkách. Tyto kočárky vydrží hodně a jsou pohodlné pro dětičky :mavam:

Kajak18
Kecalka 178 příspěvků 25.02.18 08:47

My máme obyč. Chicco a Krumlov zvládly s přehledem. Spíš bych tam viděla problém v množství lidí, kteří se tam všude motají, bez jakýchkoliv pravidel, proto bych už teď volila nosítko nebo šátek. Ale první dcera hold nosící nebyla.

danalam
Povídálka 15 příspěvků 25.02.18 11:08

Děkuji za příspěvky, dám na vás, vezmeme sporťák, aby nebyla dcera naklepaná jak řízek, díky. Jinak inglesina zippy vypadá fakt dobře.

Svistice
Neúnavná pisatelka 16794 příspěvků 2 inzeráty 25.02.18 11:18

@danalam My všechny výlety a dovolené absolvovali se sporťákem. Golfky jsme měla jen na drobné popojíždění po městě a do MHD.
Muž teda golfky nesnášel a jezdil zásadně s velkým kočárem.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Články z Expres.cz

Já jsem muslim, tohle si nechte! Egyptský gólman odmítl pohár pro hráče utkání

Brankář egyptské fotbalové reprezentace Muhammad Šanáví na sebe upozornil... číst dále >

Já jsem muslim, tohle si nechte! Egyptský gólman odmítl pohár pro hráče utkání

Brankář egyptské fotbalové reprezentace Muhammad Šanáví na sebe upozornil... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Lindy: Neumím být věrná

První láska mi zlomila srdce a já od té doby mužům příliš nevěřím. Současný... číst dále >

Čtyři pravidla, jak nosit bílou. Tabu jsou černé kalhotky i průsvitná látka

Do horkého letního počasí se obzvlášť hodí. Působí lehce, svěže a je symbolem... číst dále >

Reklama