Ráda, zkušenost kočárek Mima xari

9955
12.9.21 16:24

Ráda, zkušenost kočárek Mima xari

Ahoj holky :)
Máte někdo zkušenosti s kočárkem Mima xari
Doporučujete nebo spíše ne.
Předem děkuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
23019
12.9.21 16:46

Kočárek se nevybírá podle toho, jak moc s ním budeš vystajlovaná, ten není pro tebe, ale pro miminko. Měl by být odpružený, dostatečně velký, ideálně houpací a hlavně ne kolíbkový sezení u sporťáku. Vždyť ten prcek si potřebuje natáhnout nožičky, lehnout na bok nebo na bříško. Tohle je tragedie…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1168
12.9.21 16:56

Souhlasím, že ten sporťák vypadá dost hrozně. Vždycky, když vidím děti napasované v podobné designové konstrukci, kde si nemůžou ani normálně lehnout, je mi jich líto. Vybrala bych jiný kočárek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.9.21 17:03

@Petruna21 hele tady dostane za takovy kocar strasne nandano. Podobne jako kdybys prisla s bugaboo. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
6165
12.9.21 17:08
@Anonymní píše:
@Petruna21 hele tady dostane za takovy kocar strasne nandano. Podobne jako kdybys prisla s bugaboo. :roll:

A ty jsi anonymní hrdinka :-)

A jinak zakladatelko já vystřídala více kočárku, hlavně pak sporťáku. (jane, britaxy dva typy, valco snap). Měla jsem hluboký obyčejný s bazárku a vajíčko zvlášť lepší, a hluboký kočárek šel v půlroce pryč. Chtěla jsem pak hlavně kvalitní sporťák, který byl na dýl.
Za mě tento kočárek by mě už odradily ty plastové kola, to jsou fakt drncáky pro miminko nic moc. A ten sporťák to kolíbkové ležení fakt není moc dobré. Pro miminko i pak starší batole je určitě lepší rovné ležení pro páteř. Ani ve vajíčku se nedoporučuje mít dítko dlouhodobě, jak často potkávám mamínky s miminkama i na procházkách.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.9.21 17:14

Spíš bych asi mrkla po jiných. Připadá mi že má strašně malinkatý kolečka a to kolébkové sezení u sporťáku se mi taky moc nezdá i když to vidím v parku skoro pořád :nevim:. Ale myslím si že to pro mimčo není moc pohodlné protože náš mrňous si kolikrát ve sporťáku chtěl třeba lehnout na bok a to tady v tom by moc nešlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8874
12.9.21 17:18
@Petruna21 píše:
Ahoj holky :)
Máte někdo zkušenosti s kočárkem Mima xari
Doporučujete nebo spíše ne.
Předem děkuji :)

Já ho chtěla, ale nakonec jsem zvolila Bugaboo. Byl pro mě praktičtější. Tento není do terénu vůbec. Ale krásný je.
Bugaboo zvládl naprosto vše. A dá se k němu pořídit spousta doplňků a potahů.
Kolébkové sezení je naopak super. Malá ten kočár milovala a nechtěla se vozit v žádném jiném. A je dostatečně velký a prostorný.
Já bych třeba nechtěla žádnou zastaralou houpací hrůzu, jak tady bylo zmíněno. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1734
12.9.21 17:20

@Šmoulice
Opravdu je to super? Mas k tomu nějaké vyjádření odborníků?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8874
12.9.21 17:23
@Anonymní píše:
@Petruna21 hele tady dostane za takovy kocar strasne nandano. Podobne jako kdybys prisla s bugaboo. :roll:

Anonymně proč? :roll:
Bugaboo jsou drahé kočáry. A ví proč. Ta kvalita tam prostě je. Ale ne každý si ho může pořídit. A to je kámen úrazu. Proto je tak strašně kritizovaný ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6165
12.9.21 17:23
@Šmoulice píše:
Já ho chtěla, ale nakonec jsem zvolila Bugaboo. Byl pro mě praktičtější. Tento není do terénu vůbec. Ale krásný je.
Bugaboo zvládl naprosto vše. A dá se k němu pořídit spousta doplňků a potahů.
Kolébkové sezení je naopak super. Malá ten kočár milovala a nechtěla se vozit v žádném jiném. A je dostatečně velký a prostorný.
Já bych třeba nechtěla žádnou zastaralou houpací hrůzu, jak tady bylo zmíněno. :)

V čem je tak super to kolébkové ležení? Nechci rýpat, ale proště jsem na něm nikdy nenašla ty klady… dle mě se dítko líp i pohodlnějí v leže na rovném.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
915
12.9.21 17:26
@NinaU. píše:
@Šmoulice

https://www.ivafis.cz/kocarky/

Tady jsem nasla vyjadreni nekolika fyzioterapetu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6165
12.9.21 17:26
@Šmoulice píše:
Anonymně proč? :roll:
Bugaboo jsou drahé kočáry. A ví proč. Ta kvalita tam prostě je. Ale ne každý si ho může pořídit. A to je kámen úrazu. Proto je tak strašně kritizovaný ;)

Jee to je celkem dosti povyšování nad ostatní, nee? Jen to drahé není vždy dobré…
to fakt zní vtipně, že ostatní něco kritizují jen že na to nemají prachy… BMW má můj brácha já na něj prachy nemám, ale fakt mu ho nemám jak zkritizovat a vysvětlovat že naše mondeo by měl určitě lepší :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8874
12.9.21 17:27
@NinaU. píše:
@Šmoulice

Já vyjádření odborníků nepotřebuji. Malé tento kočár vyhovoval, byla v něm spokojená a vozila se ještě ve 3,5 letech. ;)
Za mě je spokojenost dítěte víc, než nějaký názor odborníků.
Nemám problém ani s autosedačkou, lehátkem, chodítkem… Ať si každý pořídí to, co se mu líbí a co vyhovuje jeho dítěti.

Třeba zakladatelka zjistí, že jim tento kočárek nevyhovuje a prodá ho. Musí prostě zkusit a udělat si názor sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8874
12.9.21 17:30

@Petruna21

Přidej se na fb do skupin, kde se holky těmito kočáry zabývají a sdílejí zkušenosti mezi sebou.
Protože tady je dobrej kočár nějakej houpací polskej šmejd trojkombinace za 10tis ;)
Nic jiného dobré není ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
299
12.9.21 17:31

Mně se líbí🤷🏼‍♀️Já pořídila nový Stokke xplory a taky jsem slyšela názory, že je to kočár jen do nákupáku atd. Záleží co od kočárku očekáváš, do terénu bych ho určitě nebrala, ale my máme ještě nový Hartan a budeme pořizovat Thule Urban Glide 2 a to se prďola ještě nenarodil😅 🤷🏼‍♀️
A nechápu názory, že je lepší mít odpružený klasický kočár…to je pro mě noční můra. Navíc ty sporťáky od Poláků vypadají otřesně🤦🏼‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat