Rada zkušených - barvení po melíru

1800
8.8.15 12:26

Rada zkušených. Barvení po melíru.

Ahoj. Poprosila bych o radu. Snad se zde najde nekdo zkuseny nebo kadernice. Hodila jsem si na hlavu nejakou mahagonovo-hnedou barvu na vlasy, ktera ale byla moc cervena. Kadernice mi udelala melir ton v tonu, pozdeji blond melir. No bylo to - barevne. Oranzova, zluta, bila. Uz to jsou tri mesice, mam odrosty jako blazen, ale melir uz nechci. Pod helmou se mi splalily vlasy a peroxid tomu jeste dopomohl. No mokre vlasy nemam sanci rozcesat, mam je jak chemlon :-(

A ted k veci. Ta hneda se uz celkem vymyla. A chtela bych na to zase hodit hnedou. Nejakou svetlou - stredni, teplou. Prikladam fotky co mi v obchode padlo do oka - a ted babo rad. I kdyz me asi odsoudite - ale narovinu rikam, ze 700.- se mi u kadernice nechavat nechce.

Tak kdyby mi nejaka dobra dusicka poradila. Klidne i jinou barvu.. Budu moc rada, dekuji :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13054
8.8.15 12:52

Pokud chceš střední hnědou, tak určitě tu z prvního obrázku. ty z druhého obrázku ti chytnou moc tmavě. celkově počítej s tím, že ti při domácím barvení chytne barva o odstín až dva tmavší než je na krabičce. Bohužel konkrétní barvu neporadím, já chodím na přeliv ke kadeřnici. Jen mě ještě napadlo, že pokud máš teď zničené vlasy, tak bych zkusila před dalším barvením nějakou ozdravnou kůru. Asi ti tady i doporučí henu na regeneraci, ale na ty barvené vlasy by to mohl být průšvih…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
8.8.15 12:57

Ja bych zase nesla do te prvni, na peroxidem odbarvene vlasy by to mohlo chytit pekne divoky odstin :nevim:

zkusila bych jeste jinou, svetlejsi nez ty vpravo, ale vic neutralni nez ta vlevo. myslim si, ze to budes muset chvili prezit, nez ti to odroste a nejak se to sjednoti. mi promelirovane vlasy byly videt jeste po 2 letech, vsechno na ne chytne jinak, nez na ty nemelirovane a kdyz uz to chytne stejne, tak se to pak jinak vysisuje na slunci atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
950
8.8.15 13:06

Zkus nejdriv barvicí šampon, ten co vydrzi nejmíň mytí. Případnou katastrofu pak aspon z časti vymyjes. A melirovany vlasy chytnou tmavší odstín, takze to pak po barvení nebude takova divočina. Jinak jak pise @nozu barva chytne tmavší nez na obrazku. Ja si dávala nedávno nejaky jantar a byla to regulérní hneda :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1800
9.8.15 21:49
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie