Rada zkušených žen

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
5.10.21 14:07

Rada zkušených žen

Dobrý den, zajímá mě jak to máte vy, přítelkyně se kterou mám 2 děti semnou nespíš během těhotenství je protivná a ujecena po porodu ji dlouho trvalo než zase najde chuť na sex a když už chut byla tak jen když ona chtěla. Ale když sme se rozhodli že dáme ještě jedno tak byla schopna čekat do noci než dojdu domů aby byl sex teď je o5 těhotná a zas nic tak že reálné uvažují že si najdu bokovku, ale zajímá mě jak to bylo u vás já vím s tím perem se na mě vrhne maximálně moje ruka ale udělat ji problém nebyl. Omlouvám se za slohovku :nevim:

Příspěvek upraven 06.10.21 v 07:04

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8663
5.10.21 14:09

Ty mas problem maximalne tak ve vlastni hlave. A partnerka Te holt pouziva na plozeni deti, az jich bude mit dostatecny pocet, nejspis jsi skoncil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9952
5.10.21 14:13
@Anonymní píše:
Dobrý den, Dámy mám otázku mám penis jen necelých 16cm tak že lépe řečeno pindika a zajímá mě jak to máte vy, přítelkyně se kterou mám 2 děti semnou nespíš během těhotenství je protivná a ujecena po porodu ji dlouho trvalo než zase najde chuť na sex a když už chut byla tak jen když ona chtěla. Ale když sme se rozhodli že dáme ještě jedno tak byla schopna čekat do noci než dojdu domů aby byl sex teď je o5 těhotná a zas nic tak že reálné uvažují že si najdu bokovku, ale zajímá mě jak to bylo u vás já vím s tím perem se na mě vrhne maximálně moje ruka ale udělat ji problém nebyl. Omlouvám se za slohovku :nevim:

Já penis nemám. Zatím si nikdo nestěžoval.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
620
5.10.21 14:15
@Anonymní píše:
Dobrý den, Dámy mám otázku mám penis jen necelých 16cm tak že lépe řečeno pindika a zajímá mě jak to máte vy, přítelkyně se kterou mám 2 děti semnou nespíš během těhotenství je protivná a ujecena po porodu ji dlouho trvalo než zase najde chuť na sex a když už chut byla tak jen když ona chtěla. Ale když sme se rozhodli že dáme ještě jedno tak byla schopna čekat do noci než dojdu domů aby byl sex teď je o5 těhotná a zas nic tak že reálné uvažují že si najdu bokovku, ale zajímá mě jak to bylo u vás já vím s tím perem se na mě vrhne maximálně moje ruka ale udělat ji problém nebyl. Omlouvám se za slohovku :nevim:

V první řadě taky začni souložit až ve chvíli, kdy se ti bude chtít. Přítelkyni řekni, že si hodláš najít ne bokovku, ale plnohodnotnou partnerku, pro kterou nebudeš jenom oplodňovacím strojem, a že se má začít připravovat na samostatnou péči o dvě malé děti. Nebo radši, že jej do budoucna budeš chtít do střídavé péče, tak ať se na to psychicky připraví. Děláš zatím ze sebe jenom b… Šestnáct je normál. Takže pokud si tu z nás neděláš sr…, tak se zamysli především nad sebou, a to ve všem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.10.21 14:21

@greenapple srandu si opravdu nedělám, bohužel jen mi to přijde líto kvůli dětem pro to že střídavě péče je mimo hru zatím, práce mi to @Tarjei bohužel nedovolí :(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.10.21 14:25

@Tarjei :pankac: jo mám v hlavě problém a to takový že nechci opustit děti

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.10.21 14:27

@ontarova.stara děkuji za pobavení :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
11987
5.10.21 14:28

Tak já třeba v těhotenství taky chuť na sex téměř nemám. Navíc když tě všechno boli a tlačí te dítě tak to není nic příjemného. Velikost penisu s tím nemá nic spolecnyho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9952
5.10.21 14:29
@Anonymní píše:
@Tarjei :pankac: jo mám v hlavě problém a to takový že nechci opustit děti

A co tedy chceš poradit? Partnerka tě využila jako dárce spermatu, k sexu ji nijak donutit nemůžeš. Máš naději na to, že ti dá, bude-li chtít třetí dítě. A když ti přijde na nevěru, stáhne tě o alimenty na děti i sebe a stejně ty děti budeš vídat ambulantně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36866
5.10.21 14:35

Dítě jsi schopný vyrobit, tak je velikost optimální. Na to ten orgán byl vyroben. Lidé ho mají i pro potěšení. Tak nemysli na velikost, buď na manželku hodnější a třeba se i něco změní. Škoda, že si nemůžeš vyzkoušet být těhotný. Možná bys pochopil. Bokovka tvůj problém vyřeší technicky, ale spokojený stejně nebudeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.10.21 14:36

@JancaS84 jo to bych ještě pochopil a jo to pero je hlavně můj problém ale jde mi i o to chování nechci ať mi děkuje že se starám ať mají střechu nad hlavou jen trošku účty, šel by i oral nebo ruka ale to zas otravuju a jsem nadržené prase a nežadam to každý den

• Citovat
  • Nahlásit
36866
5.10.21 14:37
@Anonymní píše:
@JancaS84 jo to bych ještě pochopil a jo to pero je hlavně můj problém ale jde mi i o to chování nechci ať mi děkuje že se starám ať mají střechu nad hlavou jen trošku účty, šel by i oral nebo ruka ale to zas otravuju a jsem nadržené prase a nežadam to každý den

A když jste spolu jen chodili, tak s tebou normálně spala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1096
5.10.21 14:39
@Anonymní píše:

Jedna jediná otázka proč sis s ní dělal další dítě? Celý to na mě působí že jste oba mag. oři. Promiň nechci vás urážet ale v tom co píšeš není ani špetka logiky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.10.21 14:43

@Kaktusanda pro to že jsem naivní de…bil co si myslel že ji to udělá šťastnou

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.10.21 14:45

@Russet právě že jo a když měla své dny tak se snažila jinak

• Citovat