Raději si to dělá sama

Anonymní
9.7.20 10:25

Raději si to dělá sama

Chtěl bych se poradit, nebo se treba i zeptat.
Masturbace je normální věc, kterou dělá každý zdravý člověk s chutí na sex. Ale přijde mi divné když dá žena přednost masturbaci pred sexem s mužem, který je notabene doma. Spí a nebo je v jiné místnosti. Přijde mi to takové potupné, jako že nademnou vítězí vibrator. Myslíte že chce třeba jen rychlovku a nechce do toho tahat chlapa, nebo já nevím. Jak to máte doma…? Nechci žádné poucovani, ale normální diskuzi. Jo a mluvil jsem s ní o tom a nic mi na to neřekla.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

9.7.20 10:28

A jakou máte frekvenci sexu? Nebo odmítá veškerý sex? Třeba jí to s vámi prostě nebaví :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23063
9.7.20 10:28

Už jsi na toto téma zakládal dost diskuzí, co si slibuješ od této nové?

https://www.emimino.cz/…elky-375557/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
144
9.7.20 10:30

Taky si to nejraději dělám sám.

Vím, kolik přesně mám rád mléka a cukru do kávy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.7.20 10:33
@PanenkovaMakova píše:
A jakou máte frekvenci sexu? Nebo odmítá veškerý sex? Třeba jí to s vámi prostě nebaví :nevim:

Asi to tak bude. Asi to bude konečná. Frekvence v průměru jednou týdně.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.7.20 10:34
@Mango_Lassi píše:
Už jsi na toto téma zakládal dost diskuzí, co si slibuješ od této nové?https://www.emimino.cz/…elky-375557/

No od tebe nic

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.7.20 10:34

Třeba je to někdo jiný a je to čím dál častější v českých ložnicích? Mmch i u nás k tomu občas dojde, ale spíš když nejsem doma.. :)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.7.20 10:35

U nás 1× za 1-2 týdny, tak to máš ještě dobrý.

• Nahlásit
  • Citovat
17437
9.7.20 10:36
@Anonymní píše:
Chtěl bych se poradit, nebo se treba i zeptat.
Masturbace je normální věc, kterou dělá každý zdravý člověk s chutí na sex. Ale přijde mi divné když dá žena přednost masturbaci pred sexem s mužem, který je notabene doma. Spí a nebo je v jiné místnosti. Přijde mi to takové potupné, jako že nademnou vítězí vibrator. Myslíte že chce třeba jen rychlovku a nechce do toho tahat chlapa, nebo já nevím. Jak to máte doma…? Nechci žádné poucovani, ale normální diskuzi. Jo a mluvil jsem s ní o tom a nic mi na to neřekla.

tak bohužel, evidentně se jí to líbí víc s vibrátorem než s tebou, když mu dává přednost :think: co se místo zakládání dalších a dalších témat na emiminu vrhnout na nějaké sex. vzdělávání a máknout na své technice a výdrži?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23063
9.7.20 10:36
@Anonymní píše:
No od tebe nic

Já ti teda poradím. Nevzrušuješ ji, nechce tě a asi ji to s tebou nebaví.
Děkovat není třeba :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17437
9.7.20 10:37
@Anonymní píše:
Asi to tak bude. Asi to bude konečná. Frekvence v průměru jednou týdně.

Jasný, jednoduší je to vzdát, než na sobě zamakat, to jako jo :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3316
9.7.20 10:37

Třeba ti to trvá, nebaví ji to stebou, nebo se prostě neudělá.. To se budeš muset zeptat jí..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.7.20 10:38

Tak třeba u nás se ze vztahu vytratilo cokoliv intimního a hezkého. Sex beru jako povinnost, rutinu, při které to pro mě je o ničem, když si ani nedáme pusu. Posloužím jako matračka a konec. No tak si občas pomůžu sama. Takhle je to u nás.

• Nahlásit
  • Citovat
24571
9.7.20 10:42

Protože když si to dělá ženská sama je to hned, efektivní a nemusim u toho myslet na chlapa a stojí to minimum energie a žádný tanečky kolem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.7.20 10:46
@Anonymní píše:
Tak třeba u nás se ze vztahu vytratilo cokoliv intimního a hezkého. Sex beru jako povinnost, rutinu, při které to pro mě je o ničem, když si ani nedáme pusu. Posloužím jako matračka a konec. No tak si občas pomůžu sama. Takhle je to u nás.
@Keyllah píše:
Jasný, jednoduší je to vzdát, než na sobě zamakat, to jako jo :think:

Nepotrebuju na sobě makat, se mnou je všechno v pořádku a když se zeptám, tak řekne to samé a udělá se vždycky 2× se mnou když už k tomu jednou za čas dojde. Má nějaké tajnosi o kterých se mnou mluvit nechce. Ptát se můžu jak pominutej.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama