Reklama

Řádná dovolená po MD 2017

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pettta
Ukecaná baba ;) 1497 příspěvků 2 inzeráty 05.02.18 10:32
Radna dovolena po MD 2017

Ahoj.

14.7.2017 jsem nastoupila na RD, uplne jsem zapomnela pozadat o proplaceni (nastup) na radnou dovolenou po MD. To jsem udelala k 1.9.2017. Za­mestnavatel mi nevyhovel, ze nemohu cerpat radnou a rodicovskou dovolenou najednou. Ze mi penize nevyplatil, jsem zjistila az ted (nereste prosim proc).

Kazdopadne, jake jsou prosim moznosti?

Napada mne:

pokud bude ucetni souhlasit, opravit Zadost o cerpani RD tak, aby mi po materske navazovala radna dovca a pak az RD

2)souhlasit nebude - prerusit RD, vybrat dovcu a na RD zas nastoupit - opet musi zamestnavatel souhlasit

Je prosim jeste jina varianta? Pokud by nedopadlo ani 1) ani 2), propadne (resp. Pokrati se) mi dovolena na 0, kdyz mam nastup zpet nahlaseny az k 9.2.2020?

Predem dekuji, za 2 hodky to jedu resit s ucetni, ktera se pro zamestnance nepretrhne a co si sama nezjistim, to nevim :-(

Přečtěte si článek: Peněžitá pomoc v mateřství 2018: Aktuální info

Reklama

Reakce:

pettta
Ukecaná baba ;) 1497 příspěvků 2 inzeráty 05.02.18 10:59

Vyreseno, zeny poradily v jine diskuzi.

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >