Řádná dovolená po MD 2017

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pettta
Ukecaná baba ;) 1490 příspěvků 2 inzeráty 05.02.18 10:32
Radna dovolena po MD 2017

Ahoj.

14.7.2017 jsem nastoupila na RD, uplne jsem zapomnela pozadat o proplaceni (nastup) na radnou dovolenou po MD. To jsem udelala k 1.9.2017. Za­mestnavatel mi nevyhovel, ze nemohu cerpat radnou a rodicovskou dovolenou najednou. Ze mi penize nevyplatil, jsem zjistila az ted (nereste prosim proc).

Kazdopadne, jake jsou prosim moznosti?

Napada mne:

pokud bude ucetni souhlasit, opravit Zadost o cerpani RD tak, aby mi po materske navazovala radna dovca a pak az RD

2)souhlasit nebude - prerusit RD, vybrat dovcu a na RD zas nastoupit - opet musi zamestnavatel souhlasit

Je prosim jeste jina varianta? Pokud by nedopadlo ani 1) ani 2), propadne (resp. Pokrati se) mi dovolena na 0, kdyz mam nastup zpet nahlaseny az k 9.2.2020?

Predem dekuji, za 2 hodky to jedu resit s ucetni, ktera se pro zamestnance nepretrhne a co si sama nezjistim, to nevim :-(

Přečtěte si článek: Peněžitá pomoc v mateřství 2018: Aktuální info

Reklama

Reakce:

pettta
Ukecaná baba ;) 1490 příspěvků 2 inzeráty 05.02.18 10:59

Vyreseno, zeny poradily v jine diskuzi.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Chcete žít ve svém chateau? Můžete si jako Matěj von Osečany koupit tyto zámky

V České republice je momentálně k prodeji téměř stovka zámků, ročně se jich z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama