Řádná dovolená po MD 2017

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pettta
Ukecaná baba ;) 1499 příspěvků 4 inzeráty 05.02.18 10:32
Radna dovolena po MD 2017

Ahoj.

14.7.2017 jsem nastoupila na RD, uplne jsem zapomnela pozadat o proplaceni (nastup) na radnou dovolenou po MD. To jsem udelala k 1.9.2017. Za­mestnavatel mi nevyhovel, ze nemohu cerpat radnou a rodicovskou dovolenou najednou. Ze mi penize nevyplatil, jsem zjistila az ted (nereste prosim proc).

Kazdopadne, jake jsou prosim moznosti?

Napada mne:

pokud bude ucetni souhlasit, opravit Zadost o cerpani RD tak, aby mi po materske navazovala radna dovca a pak az RD

2)souhlasit nebude - prerusit RD, vybrat dovcu a na RD zas nastoupit - opet musi zamestnavatel souhlasit

Je prosim jeste jina varianta? Pokud by nedopadlo ani 1) ani 2), propadne (resp. Pokrati se) mi dovolena na 0, kdyz mam nastup zpet nahlaseny az k 9.2.2020?

Predem dekuji, za 2 hodky to jedu resit s ucetni, ktera se pro zamestnance nepretrhne a co si sama nezjistim, to nevim :-(

Přečtěte si článek: Peněžitá pomoc v mateřství 2018: Aktuální info

Reakce:
pettta
Ukecaná baba ;) 1499 příspěvků 4 inzeráty 05.02.18 10:59

Vyreseno, zeny poradily v jine diskuzi.

MartinkaOndry
Nováček 1 příspěvek 13.12.18 16:05

@pettta Dobrý den, můžete mi, prosím, poslat odkaz, kde Vám poradily? Řeším momentálně něco podobného.

Děkuji moc.
Martina

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam to spějeme?! Slováková má pár kilo navíc a je z toho oheň na střeše!

Přestože doba, kdy byly na kost vyhublé modelky na výsluní, snad konečně... číst dále >

Tanečnice Lálová o Svobodovi: Několikrát jsem ho švihla kordem přes nohy!

Nikdy neměli ambice dostat se tak daleko, ale stalo se. V samotném finále... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >