Rádoby nejlepší babička aneb nervy na pochodu

Anonymní
7.6.13 18:04

Rádoby nejlepší babička aneb nervy na pochodu

Ahojte chtela jsem jen vedet jaky mate nazor na toto pritelova mamka je opravdu nevim jak bych to poznala svagrova tedy pritelova sestra ma dite 3 leta holka ale to co ona dela tak to je damy mazec!!!ja osobne ji nerada hlidam natoz pak abych s ni nekam sla…je panovacna, vzteka se!!!napr ji svagrova rekne v obchode ze ji neco nekoupi a ona ji rekne ze je pia!!!ano ctete dobre!!!nebo mlati onu uzasnou babicku a ta rekne ze to je v poradku taky ji rekne samozrejme ze je pia!!!a POZOR!!!babicka je odpurce telesnych trestu takze nase mala draha vi ze se ji nic nestane kdyz ji date po rukach nebo bo zadku jste nejhorsi a to prece nevadi ze po vas hazela nuzky je to dite vyviji si osobnost!!!no tak jako prominte ale tohle uz je moc!!!svagrova ma i pul rocniho chlapecka nehledne na to ze ta nase roztomila holcicka mu ublizuje a tchyne rekne ze to je normalni!!!je normalni mesicnimu miminu prokousnout malicek???chudak ho mel placaty!!!kdyz neni po jejim tak se zacne vztekat a brecet a vsichni delaji jak ona nase mala dama piska!!!Za mesic mam rodit desim se toho aby mi tchyne s ditete neudelala to sama ba co hur nase mala mohla maleho vozit v kocarku jen si na to vzpomenu mrazi me moje dite vozit nebude a to muze byt babicka nasana jak chce!!!Bydlime se svagrovou v jednom domku tchyne se nam porad do vseho see ja si ted uz delam vse jak chci a podle sebe ale to co ona obcas vyplodi je sila napr. deti by meli spat s rodici aby nemeli psychickou ujmu spala jsem sama a a psychopat ze me neni!!Nebo jiz zminene telesne tresty!!!Nebo nase princezna ma 3 a ma cumel permanentne takze krasne sisla uz!!!nehledne na to ze se schvalne pocurava a kraval s jakym chodi spat no tak to je sila ja chci maminku bez pryc chci tatinka bez pryc chci napit chci curat a kdesi cosi!!No co to je??? Tchyne uz citi ze u me nepochodi!!takze uz rika vety typu jestli mi malou teda pujcite!!proc ne kdyz dostane na zadek kdyz neco udela!!!no tak asi tak chtela bych vedet jaky na to mate nazor davam anonymne svagrova sem sem tam chodi ;) :nevim: :nevim: :nevim: :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1998
7.6.13 18:08

Odstehovat se a mas klid.. :nevim:
nastav si s tchyni pravidla a dodrzujte je, kdyz to nepujde, jedine se odstehovat..K dceri svagrove - nikdo te nemuze nutit, abys ji hlidala, nebo si ji zvala domu. Rekla bych svagrovy, ze proste jejich malou u nas (u mych deti) nechci, nebot -ublizuje, je sprosta, neposloucha..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Jemys
7.6.13 18:09

No nevím, pokud dítě mluví takhle na třech letech a má takovýhle móresy, neřekla bych že je hlavní vina na straně babičky. :nevim: Dítě má hlavně mámu, ne? Moje tchyně by mému dítěti taky nikdy nedala na zadek, ale to neznamená, že ode mne nedostane. A protože je nejvíc času se mnou, přebírá vzorec a zásady chování ode mne. A pokud vám společné bydlení neklape, tak se odstěhujte a budete mít vůbec klid

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.6.13 18:10

No tak male zatim cekame jak jsem psala ale pokud mlada dama takto bude pokracovat dal tak ma smulu!!!tchyne s nama nebydli jen sem obcas za nama prijede vim ze miluje svoje vnoucata ale neni to moc nezda se vam???

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.6.13 18:11

Jemys jde o to ze svagrova jeste v sestinedeli nastoupila do prace a nevim prijde mi to jakoze ji to ted vynahrazuji vse :( mozna je to jen pocit

• Citovat
  • Nahlásit
8927
7.6.13 18:12

Teda tebe přelouskat, to je úkol ;) Nerozčiluj se. Je to o nervy, to je jasné, ta tříletá je asi pěkně rozmazlená. I když ji nemlátí, měli by ji vychovávat, což se zdá neumějí. Odstěhujte se. Pokud tam setrváte, tak si dál dělej vše podle svého a tu tříletou ke svému dítěti nepouštěj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21857
7.6.13 18:13
@Anonymní píše:
No tak male zatim cekame jak jsem psala ale pokud mlada dama takto bude pokracovat dal tak ma smulu!!!tchyne s nama nebydli jen sem obcas za nama prijede vim ze miluje svoje vnoucata ale neni to moc nezda se vam???

Zdá se mi, že se ser*š do věcí, do kterých ti nic moc není :nevim: Babičky mají rozmazlovat, rodiče vychovávat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
evill
7.6.13 18:13
@Anonymní píše:
No tak male zatim cekame jak jsem psala ale pokud mlada dama takto bude pokracovat dal tak ma smulu!!!tchyne s nama nebydli jen sem obcas za nama prijede vim ze miluje svoje vnoucata ale neni to moc nezda se vam???

A co je teda moc? O babičce, o které je nadpis si nenapsala ani slovo, akorát, že děti neřeže. Celou dobu píšeš o švagrové a o tom, že bydlíš s někým koho nesnášíš. Ano to se mi zdá moc. Bydlet někde kde nechci… :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
1998
7.6.13 18:14

Jinak fyzicky tresty podle me taky nejsou treba, je dulezite mluvit, vysvetlovat, byt v klidu, ikdyz by clovek nejradej vylitl..Syn dostal za 7 let na zadek 1, dcerce je 17M ta ani nevi, co to placnuti je..Me babicka serezat dite, tak ho uz nikdy neuvidi.. (stalo se to u nas jednou, od ty doby neni a nebude s detma proste sama) Meho muze, jejiho syna triskal kazdej strejda, co sel kolem a zrovna videl, ze dela neco co nema.Ted je mu 30, a s mamou nesnene byt v jedne mistnosti dyl jak 3 minuty, nesnasi ji, ma na ni uplnou averzi protoze nechala, aby ho jako dite rezal kazdej z rodiny..A rekl ji to nekolikrat, ona ma za to, ze delala spravne..Takze nase deti pokud nekdy bude vyprask, tak jedine od nas, od mamy nebo taty. Zbytek rodiny nema nejmensi pravo je fyzicky potrestat. U dedy muzou byt sami, deda jen houkne a je klidek..

Příspěvek upraven 07.06.13 v 18:15

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.6.13 18:14

Vychovavali ji vsichni a nikdo a svagrova se v matce vidi takze co rekne ona to je svate snad je to moje dite a taky moje vizitka neumet podekovat pozdravit apod. jen pisi jestli treba ja nejsem nejaka divna a nebudu treba sve dite spatne vychovavat kdyz obcas dostane po rukach nebo na zadek chapete me???a ke tchyni ja ji neposloucham mame doma mesic kocarek ona pry no to doma mit nebudete a MAM!!!papiry do porodnice rekla ze prepise ptz se ji nelibi klucici jmeno no na*rat!!!delam si co chci a podle me neni buh

• Citovat
  • Nahlásit
1998
7.6.13 18:16

No ty mas ale taky super slovnik, pochybuju, ze ty pred neteri mluvis jen slusne..(usuzuju podle toho, jak se vyjadrujes vztekle tady..)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.6.13 18:17
@evill píše:
A co je teda moc? O babičce, o které je nadpis si nenapsala ani slovo, akorát, že děti neřeže. Celou dobu píšeš o švagrové a o tom, že bydlíš s někým koho nesnášíš. Ano to se mi zdá moc. Bydlet někde kde nechci… :nevim:

Tady jde o to ze ona ji ve vsem posloucha a pak to tak dopada i svagra uz to pekne vytaci!!nerekla jsem ze tu nechci bydlet…Vubec babicka ta ma vliv na vsechny je to general :D

• Citovat
  • Nahlásit
2972
7.6.13 18:18

Taky mám stejný názor jako Jemys. Jestli dítě ve třech letech mluví takto a chová se tak, řekla bych, že to není až tak vina na straně babičky, jako spíše její matky či otce. Naše babičky jsou od rozmazlování a jsou ty hodné - ale naštěstí, mám asi hodné děti, takže by si nic takového nedovolily, protože vědí, že se takhle nemluví, nechová. Na druhou stranu, naše babičky umí říct „dost!“

A navíc, dcera švagrové není až tak moc tvůj problém. Hlídat ji nemusíš, staras se o ni také nemusíš - vychovává ji její matka, nemáš právo do toho mluvit. Jak si to člověk zařídí, takový to má. Na tobě je, abys tvé dítě vychovala lépe.

S tchýní bych si prostě domluvila pravidla, co dítě smí, co ne, jak to bude a tak dál. My máme s babičkama taky pravidla a vše funguje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.6.13 18:19
@Mauzik2 píše:
No ty mas ale taky super slovnik, pochybuju, ze ty pred neteri mluvis jen slusne..(usuzuju podle toho, jak se vyjadrujes vztekle tady..)

Ja pred detmi nemluvim sproste jen jsem ted proste fakt nastvana!!! :D navic jsem s detmi do ted pracovala takze to ani pred nimi neumim

• Citovat
  • Nahlásit
8927
7.6.13 18:20

Maj to blbý - švagr a švagrová.. ale vy radši utečte bydlet jinam. Tohle nemá smysl. Nebo jim kup knihu Respektovat a být respektován…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat