Řadový dům od Canaby v Muglinove

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
BeeLitlle
Povídálka 19 příspěvků 1 inzerát 27.03.19 08:12
Řadový dům od Canaby v Muglinove

Dobrý den. S manželem uvažujeme o koupi radové zástavby v Ostravě v Muglinove od společnosti Canaby. Je to posledni domek, který je ke koupi. Za dva měsíce je možný už k nastěhovali. Byli jsme rozhodnutí ho koupit, ale pak jsme si přečetli hodně negativních recenzi na tuto firmu. Mate někdo zkušenost?

Reakce:
LindaPraha
Extra třída :D 14962 příspěvků 27.03.19 08:14

@BeeLitlle napis mi SZ

korcilka
Zasloužilá kecalka 868 příspěvků 2 inzeráty 27.03.19 08:28

Canabu nikdy. Není to prodyšný. Jen beton a hodně se v tom udržují plísně.

Heivka
Závislačka 3873 příspěvků 27.03.19 08:33

Nekupovat, táta dělal pro několik těchto domů energetické štítky a když to dopočítal tak se zděsil místo deklarované energetické náročnosti B-C se domy pohybovaly ve spodní hranici. My o domu od nich taky uvažovali ale co nás definitivně odradilo tak když jsme se jeli do Prahy podívat na vzorový dům tak bylo asi týden po větších přeháňkách a i ve vzorovém domě měli na stropě pár mokrých fleků narychlo přetřených aby nebyly tak znatelné. Jako když si neumí pořádně udělat barák který předvádí zájemcům o koupi tak si nedělám iluze jak budou vypadat ostatní domy. Jediné co na jejich domech bylo sympatické tak měli opravdu pěkně vymyšlené návaznosti pokojů že to nebylo jako u mnohých jiných samá chodba a místnosti jako poštovní známka.

Heivka
Závislačka 3873 příspěvků 27.03.19 08:34

@korcilka Problém není beton z toho jsou i paneláky, problém jsou špatné a nekvalitní izolace a nezačištěné spoje panelů.

vorry
Kecalka 163 příspěvků 27.03.19 14:26

Ahoj, hele podle mě je za ty peníze dobrý bydlení, hlavně když přijdete takhle rovnou k hotovému. Brácha od nich kupoval dům na klíč, a co jsem se v tom domě byla několikrát podívat tak bych to brala taky kdybych na to měla finance.

PreclíkM
Stálice 54 příspěvků 27.03.19 22:35
@korcilka píše:
Canabu nikdy. Není to prodyšný. Jen beton a hodně se v tom udržují plísně.

Je to totální nesmysl, dnes neexistuje dům který je prodyšný nebo aby „dýchal“ dnes se provádí blow door testy, aby dům naopak těsnil. Je jedno jestli je dům ze dřeva, které je na impregnované a natřené barvou nebo zděné a zaizolované polystyrenem, domy jsou neprodyšné cíleně!!! :roll:

Váš příspěvek
Reklama