Bydlení v přízemí nebo v patře?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.18 18:08
Radši v přízemí nebo v patře?

Ahoj, chceme trávit cca půl roku v rekreační oblasti a můj dotaz je, jestli je lepší s ohledem na pohodlí, děti, bezpečnost apod. lepší žít v přízemí s mini předzahrádkou, kde na vás je vidět, děti i zvířata vyběhnou kdykoli? Nebo ve vyšším patře (je tam výtah) kde vám do bytu z balkonu jentak zloději nevlezlou, ale musíte s dětmi ven? Máme dilema… Byt pak už vyměnit nepůjde. Domečky jsou na nás moc drahé a nemůžem se rozhodnout Výměna v budoucnu moc nepůjde. :nevim:. Prosím anonym, rodina to ještě neví.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Marie007
Stálice 62 příspěvků 21.12.18 18:16

ahoj, ja bych kvuli zviratum a detem sla do prizemí, i v patre vas muzou vykrast, zlodeji jsou sikovni :)

cell
Echt Kelišová 8091 příspěvků 21.12.18 18:27

Volila bych přízemí. Pro zloděje není 1. patro žádný problém

verujan
Kecalka 235 příspěvků 21.12.18 18:28

Taky bych šla do přízemí.

LucinkaPar
Povídálka 22 příspěvků 21.12.18 18:29
@Anonymní píše:
Ahoj, chceme trávit cca půl roku v rekreační oblasti a můj dotaz je, jestli je lepší s ohledem na pohodlí, děti, bezpečnost apod. lepší žít v přízemí s mini předzahrádkou, kde na vás je vidět, děti i zvířata vyběhnou kdykoli? Nebo ve vyšším patře (je tam výtah) kde vám do bytu z balkonu jentak zloději nevlezlou, ale musíte s dětmi ven? Máme dilema… Byt pak už vyměnit nepůjde. Domečky jsou na nás moc drahé a nemůžem se rozhodnout Výměna v budoucnu moc nepůjde. :nevim:. Prosím anonym, rodina to ještě neví.
@Marie007 píše:
ahoj, ja bych kvuli zviratum a detem sla do prizemí, i v patre vas muzou vykrast, zlodeji jsou sikovni :)

Nejlepe se bydli v patre, to je jasne. Ale musite mit vytah, po schodech je to streka. My jsme jednou bydleli v 35. poschodi a bez vytahu to neslo. Ale ten vyhled stal za to, moc pekny, taky cisty vzduch a zadny mouchy a hmyz.
venceni pejsku je take problem, nez sjedete dolu pejsek se vycura ve vytahu. Za mne teda ja bych zadala od chote at koupi apartman od dvacateho patra vyse nekde ve velkomeste a pekne at preda klicky a vypadne z tveho kvartyru… nezapomen se hlavne pojistit at uz koupite dum ci byt, to je jedno, ale po rozvodu to musi zustat tobe
vsechno tobe, manzel at si tahne domu s malym kufrikem a at plati vcas alimenty
co se mu nevejde do kufru, hodis po nem z okna…
na rozvodech mam rada ty darky ktere mi po manzelovi zustanou, takove jakoby dalsio vanoce,
jen ty darky nenosi jezisek ani santa, ale obsilka od soudu ci telefonat pravnika, jak manzel kapituloval a pristoipl na podminky…

LucinkaPar
Povídálka 22 příspěvků 21.12.18 18:32
@Anonymní píše:
Ahoj, chceme trávit cca půl roku v rekreační oblasti a můj dotaz je, jestli je lepší s ohledem na pohodlí, děti, bezpečnost apod. lepší žít v přízemí s mini předzahrádkou, kde na vás je vidět, děti i zvířata vyběhnou kdykoli? Nebo ve vyšším patře (je tam výtah) kde vám do bytu z balkonu jentak zloději nevlezlou, ale musíte s dětmi ven? Máme dilema… Byt pak už vyměnit nepůjde. Domečky jsou na nás moc drahé a nemůžem se rozhodnout Výměna v budoucnu moc nepůjde. :nevim:. Prosím anonym, rodina to ještě neví.

Jestli letite do Dubaje jako my, sak tu maji spoustu apartmanu v mrakodrapech, jen par metru od plaze, toz nabidka je siroka, od dvacateho patra vyse to bude pekny vyhled.

AnetaŠev
Zasloužilá kecalka 542 příspěvků 21.12.18 18:33

Do přízemí není nad to když jen otevreš dveře a děti a zvířata mažou hned ven.

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 13338 příspěvků 21.12.18 18:40
@Anonymní píše:

Rozhodně vyšší patro. Děti snad uhlídáš, ne?

axlpol
Závislačka 2755 příspěvků 91 inzerátů 21.12.18 18:41
@Anonymní píše:
…at už kdekoli,vždy patro.Nemám problém s dětmi vždy ven,nepotřebuju být doma a děti bez dohledu"vypus­tit".Hlavně chci spát i odcházet přes den v klidu,beze strachu,že nás někdo vykrade.Taky chci větrat beze strachu.Když jsem sledovala mladé kluky jak trenují parkour,tak 2m vyskočit nemají problém,stejně tak zloději .
Kriss Tina
Kelišová 7115 příspěvků 21.12.18 18:42

Asi záleží kde, někde u moře bych chtěla bydlet spíš v patře, zaprvé větší soukromí nikdo mi nečumí do oken a zadruhé lepší výhled. Pokud je výtah je to jedno. Pokud nechceš běhat s Dětma a psem ven tak je přízemí se zahrádkou lepší. Zlodějů bych se nebála, ty se můžou vloupat i do patra.

tininas
Ukecaná baba ;) 1500 příspěvků 21.12.18 19:11
@Anonymní píše:

Ahoj.

Vždy nižší podlaží z důvodu ohně. :)

dagmarkaa
Neúnavná pisatelka 15713 příspěvků 21.12.18 19:17
@Anonymní píše:

Když byl malý miminko, bylo super, že jsem mohla s kočárkem zajet až do předsíně, ale protože pod námi nebyly žádné sklepy a dům byl starší, byla tam cítit malinko zatuchlina. Teď bydlíme v 1. patře s balkónem, malý těch pár schodů vyjde sám a je to fajn. U rodičů i babičky jsme byli vždycky v patře, v přízemí jsem měla strach při větrání aby mi tam nikdo nevlezl.

Hanulínek
Ukecaná baba ;) 2422 příspěvků 21.12.18 19:20

Za mě patro- s přízemím nemám dobré zkušenosti- děti si courají kdykoliv, kamkoliv a stejně je v dnešní době musíš hlídat. Furt k nám někdo lezl, všichni kdo jdou kolem čumí a ze šňůry nám zmizely osušky..... Navíc se bojíš odejít a nechat otevřenou jen větračku…

dagmarkaa
Neúnavná pisatelka 15713 příspěvků 21.12.18 19:24

Chtěla jsem napsat, že bydlíme ve 2. patře, ne v 1. :lol:

Micaella22
Zasloužilá kecalka 739 příspěvků 22.12.18 08:35

Pokud budete mit svoji vlastni predzahradku, oplocenou, kde nikdo jiny nepoleze, tak prizemi. Nevim co to je za lokalitu, za zemi, jestli se tam krade hodne nebo ne. My byli v 1. patre kdysi v Bibione jako deti a vykradli nas… nastesti byli tak potichu, ze nas to nevzbudilo. V cr jsme takhle bydleli treba cely mesic v prizemi a pohoda. Meli jsme jsme tam i grill, to bylo fine.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Trest za autonehodu? Lucie Gelemová vystřídala v rodině Dádu Patrasovou

Herečce Dagmar Patrasové (62) se celý život bortí přímo pod rukama. Nejenže... číst dále >

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >