Raduje se jen s tátou

Anonymní
26.11.15 09:00

Raduje se jen s tátou

Dobrý den,

mám téměř 20 měsíčního chlapečka. Celý den, když jsem s nim sama, je jak tělo bez duše, nechce si se mnou hrat a moc si me nevšímá. Jakmile přijde ale táta domu, začne hulákat a tancovat. Je šťastný jak blecha. A když je táta doma, je syn úplně jiný, prostě šťastný. S tátou blbne a směje se a me si o pět nevšímá. Přejde to někdy? :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1806
26.11.15 09:04
@Anonymní píše:
Dobrý den,mám téměř 20 měsíčního chlapečka. Celý den, když jsem s nim sama, je jak tělo bez duše, nechce si se mnou hrat a moc si me nevšímá. Jakmile přijde ale táta domu, začne hulákat a tancovat. Je šťastný jak blecha. A když je táta doma, je syn úplně jiný, prostě šťastný. S tátou blbne a směje se a me si o pět nevšímá. Přejde to někdy? :(

Táta je prostě neokoukaný :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23405
26.11.15 09:05

Asi s ním málo blbnes. Je jasné, že s tebou je neustále a táta je jen večer nebo o víkendu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.15 09:11

Táta je mu vzácný, to je normálka. Mám teď 3 měsíčního a svoje první úsměvy věnoval jen tátovi, já se mohla snažit, jak jsem chtěla. Maminka je od toho, aby se starala o potřeby a blaho dítěte, taky prudí s povinnostmi, táta je bůh, kterého dítě celý den nevidí a tak se na něj večer těší + chlapi často nevyžadují to, co maminky a umí víc a spontánně s dětmi blbnout. Někdy mám pocit, že u nás děti vychovávám já a táta je na zábavu, nevadí mi to :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6639
26.11.15 09:17

To je šílený, člověk se může přetrhnout a ten malý nevděčník má oči jen pro tátu. :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.11.15 09:20

@suricata tak to nebylo vůbec myšleno! Jen me to prostě mrzí, že se ke mně nemá.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.11.15 09:21

@pikola já se snažím s nim blbnout, ale on nechce. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
6639
26.11.15 09:41
@Anonymní píše:
@suricata tak to nebylo vůbec myšleno! Jen me to prostě mrzí, že se ke mně nemá.

Aha tak mě to občas napadne, u nás malý spadne a já vystartuju foukám a kluk řve táta a nechá si foukat jen od táty :cert: no ale jinak z toho mám srandu, jsem šťastná, že tatínka milují

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3235

Pamatuju si na období kolem roku, když se vždycky mohl zbláznit, když taťka přišel z práce. kdž já odněkad přišla, ani se na mne nepodíval:(

takže jednak klid, táta je neokoukaný…no a ty s nim blbneš? jako táta?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4252

Zkuste někdy prohodit role, třeba víkendu. Vyraž s partou kamarádek třeba na výlet, vrať se večer nebo rovnou až v neděli :mrgreen: Uvidíš tu radost :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama