Rady, jak odbourat noční kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
evíček 84
Ukecaná baba ;) 1441 příspěvků 23.02.17 10:55
Rady jak odbourat nocni kojeni

Ahoj maminky, vim ze je tady hodne tehle diskuzi, ale jsou uz docela stare :roll: Mám dite 7,5m pred spanim dostava kasi a dokojim a stale se budi dnes jsem se ho nechala knučet ale trvalo to hodinu a prestal az dostal prso.Ale mně prijde jakoby to delal z zvyku pač když ho vezmu z postylky a polozim na gauč tak rve jeste vic nevim co teda chce…nemáte nekdo podobnou zkusenost? Oblobovat ho cajem se mi moc nehce pac to je z blata do louze..Jeho braska spal celou noc v 6m :nevim:

Reakce:
AliTad
Kelišová 5303 příspěvků 23.02.17 11:16

@evíček 84 Starší spal celou noc od pěti měsíců, mladší na prso chodí ještě ve čtyřech letech :nevim: V 7,5 měsících na to má určitě nárok.

Vanmich
Stálice 54 příspěvků 23.02.17 11:31

Ahoj, u nás pomohlo, když děti spaly ve svém pokojíčku (jinde než já) a při pláči za nima zašel manžel.. U toho mléko nechtěly, věděly, že žádné nemá :-D Musíš ale vydržet. Většinou to trvá tři noci (což mi potvrdily i kamarádky)..

zuzukobylka
Ukecaná baba ;) 1413 příspěvků 1 inzerát 23.02.17 13:17
@Vanmich píše:
Ahoj, u nás pomohlo, když děti spaly ve svém pokojíčku (jinde než já) a při pláči za nima zašel manžel.. U toho mléko nechtěly, věděly, že žádné nemá :-D Musíš ale vydržet. Většinou to trvá tři noci (což mi potvrdily i kamarádky)..

U nás stejné :palec:

evíček 84
Ukecaná baba ;) 1441 příspěvků 23.02.17 13:31

@Vanmich no ten muž mě taky napadl on odnaucil prvniho dudlika na noc ve 2leetch ja na to nemám nervy na ten plác :think:

Zireael
Ukecaná baba ;) 1780 příspěvků 23.02.17 13:57

Já jsem kojení postupně zkracovala, obden o půl minuty, když jsme se dostali na čtyři minuty, sám se přestal budit (asi mu to už za to nestálo :mrgreen: ). Bylo mu těch cca 7,5 měsíců.

evíček 84
Ukecaná baba ;) 1441 příspěvků 23.02.17 14:02

@Zireael ty jo ja to nejak moc nemerim :lol:

Zireael
Ukecaná baba ;) 1780 příspěvků 23.02.17 14:22

@evíček 84 já jsem to neměřila, dokud jsem nezačala odbourávat. Ale stejně kojím s telefonem v ruce, koukám na YT nebo hraju nějakou hru, takže jsem si to nejdřív stopla, jak dlouho mu to trvá a pak postupně zkracovala. Vždy jsem si večer předem nachystala odpočítávání času, na začátku kojení jsem ho pustila a když čas vypršel, telefon mi v ruce zavibroval a já malého odložila do postýlky.

evíček 84
Ukecaná baba ;) 1441 příspěvků 23.02.17 18:07

@Zireael tak to je dobrá vychytávka :)

evíček 84
Ukecaná baba ;) 1441 příspěvků 23.02.17 18:09

@AliTad no ja si porad rikam ze snad az zacne chodit tak se streba vic unavi…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >