Rady, jak odbourat noční kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

evíček 84
Ukecaná baba ;) 1432 příspěvků 23.02.17 10:55
Rady jak odbourat nocni kojeni

Ahoj maminky, vim ze je tady hodne tehle diskuzi, ale jsou uz docela stare :roll: Mám dite 7,5m pred spanim dostava kasi a dokojim a stale se budi dnes jsem se ho nechala knučet ale trvalo to hodinu a prestal az dostal prso.Ale mně prijde jakoby to delal z zvyku pač když ho vezmu z postylky a polozim na gauč tak rve jeste vic nevim co teda chce…nemáte nekdo podobnou zkusenost? Oblobovat ho cajem se mi moc nehce pac to je z blata do louze..Jeho braska spal celou noc v 6m :nevim:

Reakce:

AliTad
Kelišová 5291 příspěvků 23.02.17 11:16

@evíček 84 Starší spal celou noc od pěti měsíců, mladší na prso chodí ještě ve čtyřech letech :nevim: V 7,5 měsících na to má určitě nárok.

Vanmich
Stálice 54 příspěvků 23.02.17 11:31

Ahoj, u nás pomohlo, když děti spaly ve svém pokojíčku (jinde než já) a při pláči za nima zašel manžel.. U toho mléko nechtěly, věděly, že žádné nemá :-D Musíš ale vydržet. Většinou to trvá tři noci (což mi potvrdily i kamarádky)..

zuzukobylka
Ukecaná baba ;) 1357 příspěvků 1 inzerát 23.02.17 13:17
@Vanmich píše:
Ahoj, u nás pomohlo, když děti spaly ve svém pokojíčku (jinde než já) a při pláči za nima zašel manžel.. U toho mléko nechtěly, věděly, že žádné nemá :-D Musíš ale vydržet. Většinou to trvá tři noci (což mi potvrdily i kamarádky)..

U nás stejné :palec:

evíček 84
Ukecaná baba ;) 1432 příspěvků 23.02.17 13:31

@Vanmich no ten muž mě taky napadl on odnaucil prvniho dudlika na noc ve 2leetch ja na to nemám nervy na ten plác :think:

Zireael
Ukecaná baba ;) 1754 příspěvků 23.02.17 13:57

Já jsem kojení postupně zkracovala, obden o půl minuty, když jsme se dostali na čtyři minuty, sám se přestal budit (asi mu to už za to nestálo :mrgreen: ). Bylo mu těch cca 7,5 měsíců.

evíček 84
Ukecaná baba ;) 1432 příspěvků 23.02.17 14:02

@Zireael ty jo ja to nejak moc nemerim :lol:

Zireael
Ukecaná baba ;) 1754 příspěvků 23.02.17 14:22

@evíček 84 já jsem to neměřila, dokud jsem nezačala odbourávat. Ale stejně kojím s telefonem v ruce, koukám na YT nebo hraju nějakou hru, takže jsem si to nejdřív stopla, jak dlouho mu to trvá a pak postupně zkracovala. Vždy jsem si večer předem nachystala odpočítávání času, na začátku kojení jsem ho pustila a když čas vypršel, telefon mi v ruce zavibroval a já malého odložila do postýlky.

evíček 84
Ukecaná baba ;) 1432 příspěvků 23.02.17 18:07

@Zireael tak to je dobrá vychytávka :)

evíček 84
Ukecaná baba ;) 1432 příspěvků 23.02.17 18:09

@AliTad no ja si porad rikam ze snad az zacne chodit tak se streba vic unavi…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >