Reklama

Rady, jak odbourat noční kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

evíček 84
Ukecaná baba ;) 1427 příspěvků 23.02.17 10:55
Rady jak odbourat nocni kojeni

Ahoj maminky, vim ze je tady hodne tehle diskuzi, ale jsou uz docela stare :roll: Mám dite 7,5m pred spanim dostava kasi a dokojim a stale se budi dnes jsem se ho nechala knučet ale trvalo to hodinu a prestal az dostal prso.Ale mně prijde jakoby to delal z zvyku pač když ho vezmu z postylky a polozim na gauč tak rve jeste vic nevim co teda chce…nemáte nekdo podobnou zkusenost? Oblobovat ho cajem se mi moc nehce pac to je z blata do louze..Jeho braska spal celou noc v 6m :nevim:

Reklama

Reakce:

AliTad
Kelišová 5263 příspěvků 23.02.17 11:16

@evíček 84 Starší spal celou noc od pěti měsíců, mladší na prso chodí ještě ve čtyřech letech :nevim: V 7,5 měsících na to má určitě nárok.

Vanmich
Stálice 54 příspěvků 23.02.17 11:31

Ahoj, u nás pomohlo, když děti spaly ve svém pokojíčku (jinde než já) a při pláči za nima zašel manžel.. U toho mléko nechtěly, věděly, že žádné nemá :-D Musíš ale vydržet. Většinou to trvá tři noci (což mi potvrdily i kamarádky)..

zuzukobylka
Ukecaná baba ;) 1290 příspěvků 23.02.17 13:17
@Vanmich píše:
Ahoj, u nás pomohlo, když děti spaly ve svém pokojíčku (jinde než já) a při pláči za nima zašel manžel.. U toho mléko nechtěly, věděly, že žádné nemá :-D Musíš ale vydržet. Většinou to trvá tři noci (což mi potvrdily i kamarádky)..

U nás stejné :palec:

evíček 84
Ukecaná baba ;) 1427 příspěvků 23.02.17 13:31

@Vanmich no ten muž mě taky napadl on odnaucil prvniho dudlika na noc ve 2leetch ja na to nemám nervy na ten plác :think:

Zireael
Ukecaná baba ;) 1736 příspěvků 23.02.17 13:57

Já jsem kojení postupně zkracovala, obden o půl minuty, když jsme se dostali na čtyři minuty, sám se přestal budit (asi mu to už za to nestálo :mrgreen: ). Bylo mu těch cca 7,5 měsíců.

evíček 84
Ukecaná baba ;) 1427 příspěvků 23.02.17 14:02

@Zireael ty jo ja to nejak moc nemerim :lol:

Zireael
Ukecaná baba ;) 1736 příspěvků 23.02.17 14:22

@evíček 84 já jsem to neměřila, dokud jsem nezačala odbourávat. Ale stejně kojím s telefonem v ruce, koukám na YT nebo hraju nějakou hru, takže jsem si to nejdřív stopla, jak dlouho mu to trvá a pak postupně zkracovala. Vždy jsem si večer předem nachystala odpočítávání času, na začátku kojení jsem ho pustila a když čas vypršel, telefon mi v ruce zavibroval a já malého odložila do postýlky.

evíček 84
Ukecaná baba ;) 1427 příspěvků 23.02.17 18:07

@Zireael tak to je dobrá vychytávka :)

evíček 84
Ukecaná baba ;) 1427 příspěvků 23.02.17 18:09

@AliTad no ja si porad rikam ze snad az zacne chodit tak se streba vic unavi…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama