Reklama

Rady jak pomoct miminku, aby sestoupilo do porodních cest

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.17 15:34
Rady jak pomoct miminku aby sestoupilo do porodních cest

Ahojky,
Nemáte některá radu jak pomoci miminku aby začlo trosku klesat? Jsem 39tyden a pořád ho mám nahoře jako v žebrech a nic se neděje…cvicim s annibalem, piju maliník ale pokud se nepohne dolů tak nevím jestli to k necemu je :) vím že máme ještě čas jen bych chtěla nějak tomu pomoct :)
A jak dlouho před porodem vám bříško spadlo a miminko se posunulo?:-)
Děkuji :mavam:

Reklama

Reakce:

Judithkaj
Ukecaná baba ;) 1354 příspěvků 07.01.17 15:38

Tomu aniball ani malinik nepomuze. :lol: Nech to na přírodě, mně při porodu pomohlo houpat se a sedět na balónu.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15609 příspěvků 07.01.17 15:39

Jestli jsi prvorodička, tak to bříško prostě drží…Věř přírodě, ví co a kdy dělá. Věčně v břiše nebude, neboj.
Jinak pokud ti to nedělá potíže, tak samozřejmě k sestoupení jsou dobré veškeré činnosti ve vertikální poloze, kdy hlavička přirozeně tlačí na porodní cesty. Ale nepřehánět.

Jogrr
Závislačka 4211 příspěvků 07.01.17 15:39

Jsem v podobne situaci, akorat o tyden mene, tak si rada pockam na tipy tez.

Kristanka
Závislačka 3593 příspěvků 07.01.17 15:42

Me hlavicka naleha tri tydny a mam kontrakce (neefektivni) kazdou noc a nedeje se nic. takze to, jestli miminko je klesle nebo zacne klesat tesne pred porodem je uplne fuk.tak bud v klidu…

ZuzaMi 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.17 16:22

Ja mela den pred porodem malou nacpanou pod zebrama, bricho stejne jako posledni mesic a druhy den byla na svete. Nechej to na miminku ;)

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15278 příspěvků 07.01.17 16:34

Nech to na prirode, mne bricho kleslo az na porodnim sale.

mofiz
Závislačka 2684 příspěvků 07.01.17 18:02

Mě břicho kleslo a.uz pár dní cítím tlak v podbřišku, nemůžu zvednout nohu. Ale do žeber dokáže taky kopat a pěkně. Maliník pijí denně a žádný efekt

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama