Rady jak pomoct miminku, aby sestoupilo do porodních cest

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.17 15:34
Rady jak pomoct miminku aby sestoupilo do porodních cest

Ahojky,
Nemáte některá radu jak pomoci miminku aby začlo trosku klesat? Jsem 39tyden a pořád ho mám nahoře jako v žebrech a nic se neděje…cvicim s annibalem, piju maliník ale pokud se nepohne dolů tak nevím jestli to k necemu je :) vím že máme ještě čas jen bych chtěla nějak tomu pomoct :)
A jak dlouho před porodem vám bříško spadlo a miminko se posunulo?:-)
Děkuji :mavam:

Reakce:

Judithkaj
Nováček 07.01.17 15:38

Tomu aniball ani malinik nepomuze. :lol: Nech to na přírodě, mně při porodu pomohlo houpat se a sedět na balónu.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16486 příspěvků 07.01.17 15:39

Jestli jsi prvorodička, tak to bříško prostě drží…Věř přírodě, ví co a kdy dělá. Věčně v břiše nebude, neboj.
Jinak pokud ti to nedělá potíže, tak samozřejmě k sestoupení jsou dobré veškeré činnosti ve vertikální poloze, kdy hlavička přirozeně tlačí na porodní cesty. Ale nepřehánět.

Jogrr
Závislačka 4325 příspěvků 07.01.17 15:39

Jsem v podobne situaci, akorat o tyden mene, tak si rada pockam na tipy tez.

Kristanka
Závislačka 3593 příspěvků 07.01.17 15:42

Me hlavicka naleha tri tydny a mam kontrakce (neefektivni) kazdou noc a nedeje se nic. takze to, jestli miminko je klesle nebo zacne klesat tesne pred porodem je uplne fuk.tak bud v klidu…

ZuzaMi 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.17 16:22

Ja mela den pred porodem malou nacpanou pod zebrama, bricho stejne jako posledni mesic a druhy den byla na svete. Nechej to na miminku ;)

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15480 příspěvků 07.01.17 16:34

Nech to na prirode, mne bricho kleslo az na porodnim sale.

mofiz
Závislačka 2684 příspěvků 07.01.17 18:02

Mě břicho kleslo a.uz pár dní cítím tlak v podbřišku, nemůžu zvednout nohu. Ale do žeber dokáže taky kopat a pěkně. Maliník pijí denně a žádný efekt

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Dle reportáže seznamu se Babiš ml. hledá už druhý rok, loni byl otci na svatbě

Měl se bát svého otce, jeho otec chtěl, aby zmizel, nevědělo se, kde je,... číst dále >

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >