Rady na oddálení menstruace o pár dní?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
AA3
17
28.6.22 21:52

Rady na oddálení menstruace o pár dní?

Ahoj, z nadpisu je asi vše jasné :lol: Vím, že existují prášky na oddálení, kdysi jsem je vyzkoušela a potom jsem měla docela velké křeče, nemate tedy někdo zkušenost s oddálením přírodní cestou, nějaké babské rady, co by mohlo menstruaci o par dní oddálit? Děkuji! :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1915
28.6.22 22:06

Vysoké dávky vitamínu C.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5171
28.6.22 22:11

Jo, mně ten vitamín C fungoval, a to jsem to tehdy ani nezamýšlela, prostě jsem začala na podzim brát céčko (šumák, asi 1000 mg, mám pocit) a MS se mi najednou o dost zpozdila, pak jsem si teprv našla, že to může způsobovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
AA3
17
28.6.22 22:29

@Yasmina21
@klamonožka
Super, zkusim! Děkuji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59819
28.6.22 22:32

Když nechci, aby přišla MS. Tak pokračují v antikoncepci. V létě se mi třeba moc nehodí. Tak prostě pokračuji a jedu bez pauzy. Dělala jsem to u náplastí i teď u kroužku. A v přívalovém letáku byl limit, jak dlouho se to takhle smí oddalovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
AA3
17
28.6.22 22:42

@Kelsey zapomněla jsem zmínit zasadni vec, ze jsem nedávno HA prestala užívat :? :) Ale i tak děkuji :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
372
28.6.22 22:46

Vitamin C, kombinovala jsem tablety s vysokou dávkou s prodlouženým uvolňováním a šťávu z citronů, dnes jsem přestala a menstruace se posunula o pět dní (kvůli nutnému lékařském vyšetření, nechtěla jsem hormony).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18284
29.6.22 00:30

Na me nepusobi nic, jen hormony, tedy v nouzi napr. Norethisteron…cecko mi spis menses prodlouzi, protoze misto krvaceni spinim, ale spinim pak o to dele :lol: Ale treba takovej acylpyrin mi zase ms zkrati, protoze to odejde rychleji…ale ze by vitamin C nejak vyznamne oddalil menses, to u me teda ne. Ja to mam presny jak hodinky, rozhodi me maloco…ale treba to u nekoho funguje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13679
29.6.22 10:43

U mě funguje citrón :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
643
29.6.22 13:22

Jednou mi takhle citron oddalil menzes o dobré 4 dny, možná by oddálil i o víc, ale pak jsem ho přestala brát, protože mi stačili ty 3 dny, jo a taky velký stres mi ji jednou oddálil o dobrých 10 dnů, ale to jsem byla ve stresu z toho, že jsem těhotná, tak jsem si dělala test, vyšel negativní, dost mě to uklidnilo a ještě v ten večer se naštěstí dostavila, tak to bylo asi opravdu stresem. Stres nedoporučuji, o to asi nestojíš, ale ty citrony bych zkusila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
298
29.6.22 13:26

Jojo, jak pisou ostatní. Pod stan, na festivaly hodně citronu a mackat, mackat :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
AA3
17
29.6.22 21:40

Moc všem děkuji, citron vyzkousim :) :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...