Rady na přechod z mateřského mléka na umělé

Anonymní
8.3.21 19:58

Rady na přechod MM na U

Dobrý den rady na přechod z MM. Na UM?
Jsou mu 4 měsíce
Prosim poraďte.
Dávám. Anonymně aby mě. Tu nehejtovali.
Musím. Přecházet na UM

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7538
8.3.21 20:00

A miminko UM odmítá nebo s čím chceš poradit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.3.21 20:06
@JancaS84 píše:
A miminko UM odmítá nebo s čím chceš poradit?

My to ještě nezkusili dnes mi řekla dr že zdravotních důvodů nemohu kojit zítra jdeme. K pediateovi.
Ale nevím jaký to je přecházet z. Mm na UM aby ho nebolelo brisko

• Citovat
  • Nahlásit
894
8.3.21 20:14

Dcera takhl přešla ze dne na den. Musela jsem kojení ukončit kvůli lékům. Měla jsem něco odstříkané v mrazáku, tak dostala nejprve do láhve to a když nebylo, tak normálně UM. Přešla v pohodě, bez problému. Já pak odstříkávala jen do úlevya rozmasírovávala zatvrdlinky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2069
8.3.21 20:14

Já jsem přešla ze dne na den a kluci to ani nezaznamenali mi přišlo :) UM jim chutnalo, takže ani nějak neprotestovali a já už druhý den byla bez mléka. Byli +- ve stejném věku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
311
8.3.21 20:21

Taky jsme plus mínus přešli ze dne na den a dobrý. Akorát teď je nemocný a jen vidí mléko ve flasce a je řev :zed: ale jako kasičku to spapa ani nemuka :D tak snas ho to přejde zase.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
92
8.3.21 20:37

Pokud chcete rady pro jistotu, tak napr.: Dejte jedne znacce sanci vice dni, na uplnem zacatku brisko bolet muze, nebo se muze objevit problem s kakanim, ale je sance, ze se to pak srovna. My vyukouseli asi tri znacky, ale vzdy po par dnech z toho syn zacal mit strasne tuhe kakani a neslo mu to moc vytlacit, takze pro vsechny pripady mit po ruce rektalni rourku. Az Sunar Premium sednul paradne. Kdyby dite odmitalo pit, zkusit jinou teplotu mleka nebo jinou savicku. Nam teda vyžahnul cokoli a pri jakykoli teplote, ale dost casto jsem cetla, ze problem byl v teplote.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62830
9.3.21 07:21
@Anonymní píše:
Dobrý den rady na přechod z MM. Na UM?
Jsou mu 4 měsíce
Prosim poraďte.
Dávám. Anonymně aby mě. Tu nehejtovali.
Musím. Přecházet na UM

Kup um, flašky a chce to trpělivost. My museli přejít ve 2 měsících a první týden byl děsný.. Ale nakonec si prcek zvyknul. Koupila jsem Sunar a kupodivu seděl hned na 1.pokus, takže jsme u něj stále. Teď už prckovi chutná, ale dodnes nedá dávku dle tabulek. Jinak u nás přechod rychlý, kvůli lekum. Malému mléko chutnalo, ale neuměl pít z flašky. Bříško se upravilo za cca 14 dní, od té doby naprosto spokojene dítě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat