Reklama

Rady s půjčkou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Adlys
Povídálka 32 příspěvků 08.02.17 20:23
Rady s půjčkou

Ahoj, měla bych zájem si pujčit 10 000,–. Není to nic ohromnýho, takže splácet to bude hračka. Ale potřebuju poradit. Jsem ještě ve zkušební době v práci a je to moje první práce, dříve jsem měla jen brigády bez smluv. Myslíte, že mi půjčku schválí? Nejlépe kde to udělat online a nejlíp?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 18938 příspěvků 08.02.17 20:27

Potrebujes je nutne? Myslim, ze normalni banka ti to neda, nebo to res kontokorentem.

Helileli
Závislačka 2750 příspěvků 08.02.17 20:28

Moje rada zní šetří a neber si půjčku. Ano, trapné, zpátečnické, ale bez rizika. Kolik měsíčně ušetřís z výplaty?

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 08.02.17 20:28

Tak nebankovní asi ano ale v bance myslím že ne. Ale ty nebankovní nejsou dobrý :roll: Ono celkově vzít si půjčku není dobrý

Adlys
Povídálka 32 příspěvků 08.02.17 20:31

@Gábinkaa9 Já vím, proto chci jen těch 10 000,–.

pikola
Neúnavná pisatelka 18938 příspěvků 08.02.17 20:32
@Adlys píše:
@Gábinkaa9 Já vím, proto chci jen těch 10 000,–.

Tak kdyz je to tak malo, tak to neni zas tak potreba, ne?

Adlys
Povídálka 32 příspěvků 08.02.17 20:33

@pikola zas tolik ne, ale hodilo by se mi to na vybavení do bytu. Spoustu věcí tu nemám.

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 08.02.17 20:35

@Adlys Ano, půjčíš si „jen“ 10 000,– ale budeš vracet mnohem víc. Hlavně máš práci kde jsi zatím ve zkušební době, tak můžeš přijít o práci a jak to budeš splácet? Budou ti naskakovat úroky a budeš platít fakt hodně. Není to jen tak

blabla123 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.17 20:36

Myslím, že když jde o takovou částku, tak je lepší si našetřit, než platit úroky…

SussieS
Závislačka 3810 příspěvků 08.02.17 20:36

@Adlys Radši vydrž a kup si to z dalších výplat

pikola
Neúnavná pisatelka 18938 příspěvků 08.02.17 20:37
@Adlys píše:
@pikola zas tolik ne, ale hodilo by se mi to na vybavení do bytu. Spoustu věcí tu nemám.

Pokud mas na cem spat a z ceho jist, na zbytek si nasetris casem a neni potreba mit vse hned.

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.17 20:38
@Adlys píše:
@pikola zas tolik ne, ale hodilo by se mi to na vybavení do bytu. Spoustu věcí tu nemám.

Co nemáš? :)

Helileli
Závislačka 2750 příspěvků 08.02.17 20:46
@Adlys píše:

Když jsme se přestěhovali do nového domu, měli jsme zpočátku v kuchyni starý stůl, na něm elektrickou plotýnku, mikrovlnku a rychlovarku. Byla zima, tak trochu nezbytných potravin na balkoně. Nádobí se mýlí v umyvadlem. Na zemi na matraci jsme nespali jen proto, že jsme postel měli z dřívějška, kdyby ne, matrace by stačila.
Co tak hrozně nezbytného nemáš? Protože já považuji za nezbytnost jen opravdu máloco.

nozu
Extra třída :D 11462 příspěvků 08.02.17 21:02
@Adlys píše:

promiň, ale to je ten nejblbější důvod, jaký může být. Vybavení do bytu se dá dokupovat pomalounku postupně. Jam už bylo napsáno, je potřeba mít na čem uvařit, ž čeho jíst a na čem spát. Prát můžeš ve veřejné prádelně, žehlička stojí pár korun. Větší spotřebiče bych si pořídila po zkušební době na splátky, pokud to bude nutné. Spousta věcí do bytu se dá sehnat pouze za odvoz nebo z druhé ruky. Prosím fakt si v této situaci neber půjčku, je to cesta do pekel…

Uživatel je onlineBurj Chalifa
Nadpozemská drbna 28510 příspěvků 08.02.17 21:03

Ale tak jí nechte nabít si finančně hubu :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama