Reklama

Babské rady, bylinky, zkušenosti, aneb jak počít dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dadinkamaminka
Povídálka 12 příspěvků 30.01.18 14:57
Rady,babske rady, bylinky,zkusenosti-aneb jak pocit dite

Ahoj zeny :) Napadlo me zalozit diskuzi, ktera bude obsahovat informace, rady, tipy, zkusenosti a nebo doporuceni nejakych leku ci vyrobku, ktere podporuji otehotneni. Kazda z vas ma jiste s necim nejakou zkusenost a bylo by dobre, kdyby kazda z vas tuto zkusenost nebo radu predala dal. Preju si miminko a uz se snazime druhy rok a porad se nic nedeje. Po gynekologicke strance jsem v poradku, jedno dite uz mame. Je tu jiste mnoho diskuzi, ale ne takove, ktere obsahuji vsechny informace na jednom miste. Myslim, ze to oceni spoustu zen tady. Budu rada za vase prispevky. Dekuji :srdce:

Přečtěte si článek: Vitamíny před otěhotněním pomůžou vám i miminku

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >