Poradna o výběru kočárků a autosedaček
Lukáš Fiala
Dobrý den maminky, chtěla bych se zeptat kdo má zkušenost s kočárkem Raf-Pol Babylux MIRACLE, jestli víte zda má sportovní verze xxl stříšku? Proti sluníčku apod. Případně kdo ho máte, jak jste spokojené?
(PS: nezajímají mě odpovědi typu že je to polský kočárek a že je to na jedno brdo apod). Jen zkušenost těch co ho mají a vědí. Děkuji a přeji hezký zbytek dne ![]()
Já nemám přímo tenhle, ale jsem s ním spokojená moc
nevím, co je stříška xxl, ale když se sklopi, sahá to skoro až k madlu. Má i svoje mouchy, ale všechno s tím jde.
Mockrát děkuji za odpověď
ano to že stříška sahá až k madlu je ta xxl, tak by jí mohl mít i tento typ. Mohu se případně zeptat jaký typ máte Vy? Děkuji ![]()
Moc děkuji, tak přesně na ten jsem koukala také než jsem tedy objevila miracle. Tak ať jste i nadále spokojená a děkuji
![]()