Rakovina: Cyberknife, klasické ozařování?

Anonymní
29.5.13 18:35

Rakovina: Cyberknife, klasické ozařování ?

Ahoj,
máte někdo zkušenost prosím s Cyberknife v Ostravě, klasickým ozařováním nebo protonová terapie? Jde o rakovinu prostaty.
Moc děkuji za příspěvky. :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3424
29.5.13 18:41

Odkud jsi nebo je pacient?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.5.13 18:46

@prcekniky Místo není důležité. Přemýšlíme nad Prahou nebo Ostravou. Jde o mého tatínka. Chápu, že podání informací je především na lékářích. Nedaří se mi však najít nikoho s osobními zkušenostmi. Konečné rozhodnutí je na nás.

• Citovat
  • Nahlásit
3424
29.5.13 18:47
@Anonymní píše:
@prcekniky Místo není důležité. Přemýšlíme nad Prahou nebo Ostravou. Jde mého tatínka. Chápu, že podání informací je především na lékářích. Nedaří se mi však najít nikoho s osobními zkušenostmi. Konečné rozhodnutí je na nás.

Jestli chceš, napiš mi do SZ

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.5.13 19:17

My jsme o Cyberknife uvažovali, když byl nemocný manžel, také jsme nevěděli, jestli by v jeho případě mohl pomoct - psali jsme email přímo na pracoviště a velmi rychle jsme dostali odpověď, opravdu skvělý přístup, tak je zkus kontaktovat.

• Citovat
  • Nahlásit
298
29.5.13 21:57

peru

Moje zkušenost-blízký přítel měl-má rakovinu, začlo to tlustým střevem, operace, chemo, přesně na rok játra-púlku jater pryč, chemo, proknoza max 2 roky života, márkry se zvyšovali-vyzjoušel snad úplně vše až narazil na Zdraví z Peru, listy annony a něčeho podobného, vypracují pitnou léčbu, pytlík čaje vyjde do 200,– po půl roce márkry žádné, celkově se mu zlepšil zdravotní stav, je uplne čistej, samozřejmě se nemoc může vrátit a počítá s tím, ale od poslední chemo to jsou 3 roky a stále prevetivně pije čaje a cítí se čím dál líp, výsledky jako zdravý člověk. Nejsem propagátor, jen se chci podělit o zkušennost, kdy byl můj blízký člověk jednou nohou v hrobě a je úplně v pořádku. Listy, ze kterých se dělá čaj rostou JEN v Peru, kde se rakovita skoro nevyskytuje, usa mají výzkumy, které ukazují, že léčba je účiná a také příliž levná a svět by přišel o miliardy, ktere tečou z velmi drahé léčby rakovin. Určitě víc info najdete na stránkách Zdraví z Peru, strom se jmenuje annona

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat