Rakovina děložního čípku a krvácení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
andilek031
Povídálka 14 příspěvků 04.08.18 12:28
Rakovina děložního čípku krvácení

Ahoj chci se zeptat včera jsem byla na poprvé na vyšetření rakoviny děložního čípku a doktorka mi řekla budu trocha špinit. Dneska jsem ráno vstala a hodně jsem krvácela menstruaci podle prášku mám dostat až ve čtvrtek. Vůbec to nechápu doktorka neříkala nic o krvácení

Reakce:
Aduš8
Závislačka 3381 příspěvků 04.08.18 12:31

@andilek031 asi ti odběrovým kartáčkem podráždila čípek,jedná se o nejkrvácivější místo v těle ženy,mělo by se to brzy uklidnit. Mívala jsem to od své první gynekoložky vždycky taky tak,záleží i na části cyklu,jak je čípek prokrvený. Neboj,nic to neznamená!

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Kůži z těla mu přišili k obličeji! Z první plastické operace se vám zvedne žaludek

Tak jako každé odvětví medicíny se i plastická chirurgie vyvíjela dlouhá léta... číst dále >

Udělejte pápá! Tito čeští lehkoživkové zmizeli nebo mizí z YouTube a jsme za to rádi

Přičichli ke slávě a lehce vydělaným penězům. A teď pomalu, ale jistě mizí ze... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >