Rakovina děložního čípku - pokročilé stádium

Anonymní
29.11.20 14:28

Rakovina delozniho cipku - pokrocile stadium

Ahoj, chtela bych se zeptat jestli nemate nekdo zkusenost. Kamaradka je po lecbe brachy, ozarko a chemo. Mela nador 3 cm. Zanedbani lekare:( Neslo operovat.
Po 3 mesicich po lecbe se to vratilo. Nyni ceka na verdikt. Pry operace tentokrat, chemo uz pomuze pry na malo %. Rikali, ze nejspis vyberou delohu, ale mozna i mocovy mechyr ci streva. A dostane vyvody. Chci se zeptat jestli nemate nekdo zkusenosti, jestli to bylo pak dobre nebo ne.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12839
29.11.20 15:29

Bez delohy, pokud uz neplanuje deti, se obejde. Se stomickymi vyvody se da naucit zit, ale zadna hitparada to neni :?
Takze ne, dobre uz to nebude :?
Co metastazy? Ma?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20239
29.11.20 16:31

Pokud nemá metastázy tak bude žít, jak kvalitně je otázka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8366
29.11.20 16:36

S tímhle má zkušenost málokdo. Vývody mají lidé třeba s těžkou krohnovou chorobou, když jim vezmou skoro celé nebo celé střevo. Takže s tímto nebude jediná. Akorát jsem slyšela, že to může být za jistých okolností cítit. Užije si, ale zase lepší než nežít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.11.20 17:00

Metastazy nema, co jsme cetly tak pisou ze kdyz se delaji vyvody, je to vetsinou na doziti. Tak ma nervy. Protoze doktori nejak nic moc nerikaji a spis rikaji ze nevi a uvidi az ji otevrou.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.11.20 17:07

@cecetka bohuzel deti nema, je mlada. A ani tak mit nebude ozarovani uz spalilo delohu. Takze o delohu vubec uz nejde.

• Citovat
  • Nahlásit
12839
29.11.20 18:41

Je to pech. Moje sestrenice mela po ozarovani docasny vyvod z mocoveho mechyre ven cevkou pres bricho. To bylo jen docasne, tak se to dalo.
Moje maminka bohuzel mela trvalou urostomii (moc. mechyr ji odstranili) a to bylo krute :,( :,( :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.11.20 19:39

@cecetka no mit trvalou uro i normalni stomii, to by bylo strasny :(

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie