Rakovina kostní dřeně-mnohočetný myelom

8.4.21 23:19

Rakovina kostní dřeně-mnohocetny myelom

Dobrý večer mám dotaz prosím Vás má někdo zkušenosti s touto formou názorového onemocnění? dekuji moc :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
290
10.4.21 02:36

Ahoj, ano mám, velikou. Co bys chtěla vědět?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.4.21 10:35
Mám roční miminko tak snad tu budu stouto nemoci co nejdéle 😭 😭 😭 😭
@Avocadka píše:
Ahoj, ano mám, velikou. Co bys chtěla vědět?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
508
29.4.21 15:07

..

Příspěvek upraven 29.04.21 v 15:11

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
508
29.4.21 15:08

..

Příspěvek upraven 29.04.21 v 15:12

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
29.4.21 15:10

@lucinka 007

To je mi moc lito Posilam velike objeti :hug: Kdybys sis potrebovala popovidat tak mi klidne napis :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.4.21 15:42

Můj otec žil s touto diagnozou 12 let. Medicína hodně pokročila - po prvotní diagnostice mu dávali 2 roky.
Držím ti palce.

• Citovat
  • Nahlásit
30.4.21 18:42
@Brit123 píše:
@lucinka 007To je mi moc lito Posilam velike objeti :hug: Kdybys sis potrebovala popovidat tak mi klidne napis :srdce:

Moc Dekuju musím bojovat kvůli dětem kvůli všemu…teď bojuju se smutkem opustila mě moje nejlepší yorksiri kamarádka Lola…vletela pod auto laska moje…přijde mi ze jsem asi už prokleta ze se mi pořad něco deje 😭

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
30.4.21 22:20

@lucinka 007

To ti ted musi hrozne chybet Ale neboj kouka se na tebe z pejskoveho nebe :andel: Ja verim tomu ze smrti nic nekonci- pouze telo Jsem ateista nikdy jsem se nezajimala o nejaka nabozenstvi proste to tak citim uz odmala :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.5.21 14:39

@Brit123 asi to tak je…ale bojovala semnou s moji rakovinou moc dobre věděla ze jsem nemocna proto byla pořad u mě a nakonec musela odejit ona…přijde mi ze jsem snad prokleta ze se mi depku samé hrůzy 😭jakoby nestačila ta nemoc…je všemu nebylecitelna🤦🏼‍♀️ :cry:je to hrozné ale asi tu už taky nemám byt 😭

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.5.21 14:40

@Avocadka ahoj doufam ze mas pozitivní zprávy🙏🏻

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
1.5.21 19:59

@lucinka 007

sice je zatim nevylecitelna ale dá se léčbou roky drzet v šachu I kdyby to nebylo 12 let ale jen pulka tak je to porad spousta casu

Nejhorsi je asi ten strach s kterym se budes muset naucit zit

Mozna by ti s tim pomohla antidepresiva a urcite psychoterapie

A uz mas nejak naplanovanou lecbu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.5.21 22:45

@Brit123 jsem po transplantaci kostní dřeně a jsem na udržovací léčbě 🙂nemoc si teď vůbec nepripoustim 😭jen se mi lepí stále smůla na páry nejdřív zjištění této nemoci a teď smrt me nejlepší psi kamarádky je to hrozné pořad přemýšlím proč se mi tyhle věci dejou😭je to vše o hlavě tomu věřím já

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.5.21 02:17

@lucinka 007 moc Ti přeji, abys vše zvládla, věřím, že je to boj, posílám sílu, jsi statečná, musíš jít dál už kvůli dítěti, opatruj se. Znám tuto mrchu od roku 2004, měl ji můj otec, tehdy se o tom moc nevědělo,…no a já se bojím taky, nevím, jak moc je to dědičné,…se ti to rozjelo po porodu? Jak ti na to přišli? Bolelo tě něco? Jak se to teď léčí? :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
55
2.5.21 08:51

@lucinka 007

Nad tim nepremyslej Prokleta nejsi Proste to je hrozna smula :(

A nechces si poridit noveho pejska :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...