Rakovina močového mechúra u muža

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
vikic1
Povídálka 45 příspěvků 13.08.19 16:53
Rakovina močového mechúra u muža

Dobrý deň. Mám kamaráta ktorému masky dva nádory v močom mechúra. Lekár povedal, že šanca, že sa z toho dostane je 20%.V piatok ho čaká operácia. Prešiel si tým niekto? Viem mi niekto poradiť ako takéhoto človeka nakopnúť? Lebo ja som už na dne ????. Poprípade viete mi povedať čo ho čaká po operacii ešte? Za každú informáciu a názor vopred ďakujem :,(

Reakce:
t-jani
Neúnavná pisatelka 16043 příspěvků 13.08.19 18:03

Zpravidla se po operaci, kde se nádor odstraní dělá výplach cytostatikem.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.19 23:44

Ječmen, chlorella od gw, mám známou, její přítel užíval při rakovině prostaty (sice to není přímo moč. měchýř), ale nedávali mu šanci na přežití a je to 7 let a žije, šance to je

Kachnana
Nováček 9 příspěvků 14.08.19 13:48

Jsem urolozka. Dovoluji si zpochybnit to cislo 20%. Bez definitivni histologie a kompletniho stagingu (CT bricha + hrudniku) to zadny pricetny lekar nerekne. Nejlepsi, co muze udelat je to, ze prestane kourit (pokud kouri).
Co se tyce bylinek na karcinom prostaty, tak opet zpochybnuji udajne tvrzeni „nedavali sanci na preziti“. To nezni jako neco, co by lekar vypustil z pusy (zejmena u tak pomalu rostouciho nadoru, jako je nador prostaty, ktery se dnes uz dokonce u nekterych pacientu vubec lecit nedoporucuje)

vikic1
Povídálka 45 příspěvků 14.08.19 15:23

Ďakujem Vám za radu

mado
Kelišová 5390 příspěvků 14.08.19 15:47

Pokud vím, tak rakovinu močového měchýře mají pouze kuřáci. Tak s tím ihned přestat a poslouchat lékaře.

Kachnana
Nováček 9 příspěvků 14.08.19 16:43
@mado píše:
Pokud vím, tak rakovinu močového měchýře mají pouze kuřáci. Tak s tím ihned přestat a poslouchat lékaře.

Nemaji. Neexistuje nador rezervovany jen pro kuraky. Ale tim kourenim jde clovek tomu nadoru dost naproti. Znam par borcu s „kurackym hattrickem“ plice-hlasivky-mechyr. To uznavam, ze zvladne vyrobit asi fakt jen kurak.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.19 16:51

@Kachnana no mě to říkal primář na urologii, víc jsem to nějak nezkoumala. Jasně, že kuřáci jdou svým zlozvykem spoustě nemocí naproti.

mado
Kelišová 5390 příspěvků 14.08.19 16:53

Ježíš, sorry za anonym, nevím, jak se mi to podařilo.
M

Kachnana
Nováček 9 příspěvků 15.08.19 08:32
@Anonymní píše:
@Kachnana no mě to říkal primář na urologii, víc jsem to nějak nezkoumala. Jasně, že kuřáci jdou svým zlozvykem spoustě nemocí naproti.

Tak pak se toho primare drzte. Tuhle superschopnost jiste nikdo jiny v CR ani ve svete nema. My ostatni smrtelnici potrebujem k odhadu preziti mnohem vice vstupnich dat..omlouvam se za sarkasmus.
Jinak k vyhledum na preziti clanek zde https://www.cancer.net/…r/statistics

Váš příspěvek
Reklama