Rakovina nebo artróza?

Anonymní
26.12.19 19:40

Rakovina nebo artroza?

Ahoj,
dnes budu psát prosím anonymně, nechci šířit nějakou paniku :roll:
Před rokem mi byla diagnostikovaná artroza v kyčlích 1. stupně oboustranně. Šla jsem na ortopedii s bolestí jedné kyčle, ale už mě bolí obě dvě - po roce. Ta druhá momentálně snad ještě víc jak ta první. Bylo mi doporučeno hodně chodit a plavat.
Dneska jsem měla divnej sen, kvůli kterému přemýšlím celý den nad jednou věcí - co když to není artroza, ale rakovina? Mohla by být? Hledala jsem, že u rakoviny kostí ta kost prostě bolí a může docházet ke zlomeninám.
Já ale nemám žádný problém až na tu bolest. Vím, je to možná banalita, ale nedá mi to a chci se zeptat, třeba tady někdo bude s podobnou zkušeností. :oops: Přece jen, věřím tomu, co mi řekl tehdy doktor, když viděl můj rentgen. Ale i doktor se může zmýlit.. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

651
26.12.19 19:44

Prvni co bych ti určitě doporučila je, abys nestudovala google a internet. Je to blbost. Normálně si znovu dojdi k dr a řekni mu své obavy. Hlavně se snaž být v klidu, tyhle paniky fakt neprospívají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.12.19 19:46

Partnerova teta měla osteosarkom, pouze jí tak lehce pobolívalo koleno. Kdyby neupadla v práci, ani by s tím nikam nešla. Takhle na to přišli hned na začátku a nikde to neměla rozlezlé. Pochybuju že je to rakovina, lékař by to poznal. Anonym, teta.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama