Rakytníkový sirup a zkušenosti s ním

28.10.10 23:13

Rakytníkový sirup a zkušenosti s ním

Dobrý večer,
dcerka (3roky) je v poslední době často nemocná,má problémy s nosní mandlí, která jí bude v listopadu odstraněna, takže trpí prakticky neustále na rýmy a nachlazení, infekce bez zjištění příčiny atp. Byl mi doporučen rakytníkový sirup, že prý zlepšuje imunitu a obsahuje spoustu vitamínů.
Máte s ním dobrou zkušenost? Po 4 dnech užívání (1 kávová lžička denně) má totální zažívací problémy (lidově řečeno horem i spodem). Ani 4.den se to moc nelepší. Domnívám se, že je jí ten sirup naprosto rozhodil trávení. Stalo se vám někdy něco podobného?
Beruška

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3802
29.10.10 06:52

Berusko, u nas je to nejlepsi posilovac imunity. Nikdy se nam nestalo, ze by jsme po nem mely nejake zazivaci potize. Malemu jsem ho davala i v roce. Mely jsme domaci i kupovany.
Jestli to spis neni nahoda. Ty zazivaci potize se nelepsi i po vysazeni sirupu, nebo ho maleho porad davate?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1751
29.10.10 08:36

Taky dětem dávám a zažívací potíže nemají. Určitě ho teď na nějaký čas vysaď, a až bude dcera ok, tak ho zkus znova a uvidíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
jogy1984
7.12.10 21:41

aha

ja použivam rakytnikovy olej a čo somsi všimol vždy po požity mi velmi rychlo vytravi a možem byt najedeni ako chcem je dosť možne že si si kupila nekvalitny produkt je vela falošnych produktov ktore maju zanedbatelne množstvo rakytnika

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama