Je možné, že mi praskla voda, ale nic nevyteklo?

Anonymní
22.6.21 01:55

Rána a následné "kručení" v břiše v těhotenství

Asi jsem se zbláznila, že vůbec uvažuju nad takovou volovinou, ale nikdy neříkám nikdy, dokud si nejsem jistá.
Je prosím vás možné, že by mi praskla voda a nic ze mě nevyteklo? Jsem podruhé těhotná, za 5 dní mám termín a teď, pár minut po sexu, jsem cítila a kupodivu i slyšela ránu v břiše.. bylo to dost podobné jak u prvního dítěte, když mi praskla voda.. asi 10 sekund na to se ozvalo takové zakručení v břiše, jak když se prostě člověk hrozně moc přepije.. nevím jestli to prostě nějak souvisí, ale docela mě to vyděsilo :mrgreen: kdyby mi praskla voda, tak prostě přeci jen něco musí vytéct, ne? :think: za anonym se hluboce omlouvám, ale spousta lidí neví, že jsem těhotná a ráda bych, aby to tak zůstalo :andel:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
385
22.6.21 03:04

Jestli nic nevyteklo tak to byl nejspis vzduch ve střevech který se někam posouval

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24173
22.6.21 08:04
@Anonymní píše:
Asi jsem se zbláznila, že vůbec uvažuju nad takovou volovinou, ale nikdy neříkám nikdy, dokud si nejsem jistá.
Je prosím vás možné, že by mi praskla voda a nic ze mě nevyteklo? Jsem podruhé těhotná, za 5 dní mám termín a teď, pár minut po sexu, jsem cítila a kupodivu i slyšela ránu v břiše.. bylo to dost podobné jak u prvního dítěte, když mi praskla voda.. asi 10 sekund na to se ozvalo takové zakručení v břiše, jak když se prostě člověk hrozně moc přepije.. nevím jestli to prostě nějak souvisí, ale docela mě to vyděsilo :mrgreen: kdyby mi praskla voda, tak prostě přeci jen něco musí vytéct, ne? :think: za anonym se hluboce omlouvám, ale spousta lidí neví, že jsem těhotná a ráda bych, aby to tak zůstalo :andel:

spousta lidí neví, že jsi těhotná, když za 5 dní rodíš?? :nevim: prosím?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
353
22.6.21 08:09
@stinga píše:
spousta lidí neví, že jsi těhotná, když za 5 dní rodíš?? :nevim: prosím?

No a? Asi má své důvody. Co ti je do toho? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
353
22.6.21 08:10

Klídek. To budou jen plyny ve střevech

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9584
22.6.21 09:17

To byly streva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24173
22.6.21 09:19
@MamculeVerca píše:
No a? Asi má své důvody. Co ti je do toho? :nevim:

nic, jen chci vědět pro příště, jak se dá utajit těhotenství 5 dní před porodem :nevim: byla by to sranda porodit, když nikdo nic netuší :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31801
22.6.21 11:07

@stinga mám takový překvapení doma :mrgreen: Kluk s narodil loni v červnu, takže korona. No když se sundaly bundy, a začalo mi víc růst břicho, tak jsem byla více méně zalezlá doma :lol: Dceru jsem si nechala doma ze školky, bydlíme na vsi, takže na kontroly jsem jezdila autem a na sociálních sítích jsme se nepochlubili. Nejdřív to nebyl záměr, jsem stará matka, byli komplikace, tak jsme čekali s oznamováním na to a tamto, ale pak nám to přišlo jako celkem sranda :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.6.21 11:10

@stinga nikdo neříká, že to neví nikdo :roll: neví to spousta lidí, kterým to může být úplně fuk. Bydlí daleko a akorát dělají pak zle. Do toho opravdu nikomu nic není ;)
Moc děkuju všem, opravdu to byl planý poplach :mrgreen: :andel:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat