Rána po sekci s drenem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

japato
Kecalka 172 příspěvků 1 inzerát 28.07.18 16:56
Rána po sekci s drenem

Maminky co jste rodily císařem a měly jste dren, jak se vám hojila ranka po drenu? Jsem 2 týdny od porodu, jizvu po sekci mám pěknou, ale mám tam dírku po drenu, ta je pořád otevřená a uvnitř bílá, může to být hnis, když to nebolí a nic z toho nevytéká? Jak dlouho se to běžně hojí?

Reakce:

veria
Generální žvanilka 23550 příspěvků 1 inzerát 28.07.18 17:10

Žádnou dírku jsem tam neměla. :nevim:

Špageta
Ukecaná baba ;) 1583 příspěvků 28.07.18 18:50

po první sekci se mi ranky po drenu zahojily rychle a dnes ani nevím kde jsou.
Po druhé sekci mi na jedné straně zůstal takový důlek. Zahojený, bez hnisu, ale postě důlek.
Jestli tě to nesvědí, nemáš to místo horké, nebo z toho něco nevytéká, tak bych to třeba jen očistila kysličníkem (tím jak má miminko na pupík) a snažila bych se to „větrat“.

sediza
Ukecaná baba ;) 1587 příspěvků 28.07.18 19:05

Jela bych k lékaři, tam kde jste rodila ještě teď o víkendu. Ja měla taky problémy s jizvou. Vymačkavali mi odtamtud hnis. Znovu zaváděli dreny a byla to chuťovka! Držím palce.

sediza
Ukecaná baba ;) 1587 příspěvků 28.07.18 19:09

A na povrchu taky nebyl videt žádný problém…

lolink
Zasloužilá kecalka 908 příspěvků 28.07.18 20:19

Rodila jsem v cervenci. Leto je pro operace nejhorsi obdobi, ale tohle si proste nevybereme. Takze u mne cely rez ok, v miste drenu se mi to hojilo hur. Udelala se tam bulka. Manzel zalehnul a vymackal to, vycistil a ok. Cistila jsem to normalne jodisolem, chodila doma jen v satech se sitovymi kalhotkami, at to dycha. Cistil to tak dvakrat a bylo to ok.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Články z Expres.cz

Co to dávali za nudu? Manželka Michala Dlouhého usnula v kině

Chodit do kina unavený se nevyplácí. Své o tom ví i herec Michal Dlouhý a... číst dále >

15 let života v pěti taškách. Hokejista Tomáš Plekanec je zpátky doma!

Tomáš Plekanec splnil svůj slib a vrátil se do Česka. V úterý krátce po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >