Taky jste naměkko ze svých ratolestí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lucika.k
Kecalka 133 příspěvků 05.12.17 16:30
rande naslepo- láska na celý život

Ahoj holky, taky jste naměko ze svých ratolestí? Malý když spinká, tak místo too abych spala i já, tak na něj furt koukám a nuchnám ho:D :mrgreen: máte to taky tak?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9787 příspěvků 05.12.17 16:32

8o Zatím tedy ne :lol:

lucika.k
Kecalka 133 příspěvků 05.12.17 16:33
lucika.k

Teprve v očekávání?

zudina
Ukecaná baba ;) 1993 příspěvků 05.12.17 16:35
8o

ka2ka
Extra třída :D 12461 příspěvků 1 inzerát 05.12.17 16:38

Ne to fakt nemám, radši spím

frndulka
Zasloužilá kecalka 778 příspěvků 05.12.17 17:08

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: sediilm kazdou noc u postele mého 15 leteho pubertaka a koukám jak spí se sluchatkama na uších a u toho se dojímám jak je krásnej a sladkej :mrgreen: :lol: :P :pankac:

Včelička992
Závislačka 3309 příspěvků 05.12.17 17:09
@lucika.k píše:
Ahoj holky, taky jste naměko ze svých ratolestí? Malý když spinká, tak místo too abych spala i já, tak na něj furt koukám a nuchnám ho:D :mrgreen: máte to taky tak?

my kdyz spime tak spime a kdyz spi deti odpoledne, tak moc nemam cas se na ne koukat jak spi, rada si odpocinu nebo si delam svoje. Hrajeme si a mazlime se, kdyz jsou deti vzhuru. Ale parkrat jsem na mekko byla, kdyz obcas padnou unavou a usnou na zemi, tak se kouknu a rikam si jaci to jsou andilci a pohladim je po vlaskach a pak je vemu a dam je spat do kocarku odpoledne, jinak jim davam na spani klid a neotravuju je, oni me taky neotravujou kdyz spim :lol:

Včelička992
Závislačka 3309 příspěvků 05.12.17 17:10

Kazdopadne chapu jak to zakladatelka myslela :palec: Nekteri to nejspis nepochopili vubec :lol: jestli se teda nepletu :lol:
pokud sedis u postylky v noci, tam to doma fakt nedelame :D

Tichošlápek
Echt Kelišová 9141 příspěvků 05.12.17 17:17

Ne. Když konečně usnou, tak spím dokud to jde. Protože beztak za chvíli někdo zavolá mamiii pripadne mi začne brecet do ucha.

maskovak
Ukecaná baba ;) 1279 příspěvků 05.12.17 17:21

@lucika.k ano,mam to u maleho taky tak

dasajur
Kecalka 182 příspěvků 05.12.17 17:22

Tak tohle jsem měla u prvorozeného, večer, když třeba v těch osm už spal, tak jsem si na něj svítila baterkou. :mrgreen: Nemohla jsem se vynadívat, jak má dokonalá očíčka, nosánek, pusinku, že máme dokonalé miminko, že ještě nedávno jsem ho měla v břiše. :srdce: Spíš bych věřila, že mám v břiše chobotnici, než človíčka.
No, dnes už se nedívám, jsem mnohdy ráda, že je už nevidím. :lol:

Uživatel je onlineivašot.
Kelišová 5999 příspěvků 05.12.17 17:26
@frndulka píše: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: sediilm kazdou noc u postele mého 15 leteho pubertaka a koukám jak spí se sluchatkama na uších a u toho se dojímám jak je krásnej a sladkej :mrgreen: :lol: :P :pankac:

To bych taky měla zkusit :D. Ona to bude pomalu jediná chvíle, kdy je naše skoro 15ti letá, roztomilá a sladká :lol:

lucika.k
Kecalka 133 příspěvků 05.12.17 17:41
lucika.k

Jsem ráda, že nejsem jediná:D

SlečnaDahlia
Ukecaná baba ;) 1699 příspěvků 05.12.17 17:42

Ne. Dítě mě potřebuje cynicky a kvalitně odpočinutou, ne rozňuchňanou a nevyspalou.

ka2ka
Extra třída :D 12461 příspěvků 1 inzerát 05.12.17 17:56
@Včelička992 píše:
Kazdopadne chapu jak to zakladatelka myslela :palec: Nekteri to nejspis nepochopili vubec :lol: jestli se teda nepletu :lol:
pokud sedis u postylky v noci, tam to doma fakt nedelame :D

neboj pochopili, ale ono některý prostě nepadají na zadek a nešišlají na dítě ještě v jeho 15 letech ;)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Angela se našla! Po deseti dnech se objevila ve Španělsku, manželská krize se nekoná

Celé Německo minulý týden spekulovalo, kde se nachází kancléřka Angela... číst dále >

Výhrůžný vzkaz gangů ze Švédska: Máte nás za zvířata, budeme se tak chovat!

V noci na úterý se řada švédských měst proměnila téměř ve válečnou zónu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chození naboso je nový trend. Není však pro každého

Stále více lidí mění klasické boty za tzv. bosou obuv s tenkou podrážkou,... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama