Taky jste naměkko ze svých ratolestí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lucika.k
Kecalka 133 příspěvků 05.12.17 16:30
rande naslepo- láska na celý život

Ahoj holky, taky jste naměko ze svých ratolestí? Malý když spinká, tak místo too abych spala i já, tak na něj furt koukám a nuchnám ho:D :mrgreen: máte to taky tak?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 05.12.17 16:32

8o Zatím tedy ne :lol:

lucika.k
Kecalka 133 příspěvků 05.12.17 16:33
lucika.k

Teprve v očekávání?

Uživatel je onlinezudina
Ukecaná baba ;) 2227 příspěvků 05.12.17 16:35
8o
ka2ka
Extra třída :D 13119 příspěvků 05.12.17 16:38

Ne to fakt nemám, radši spím

frndulka
Zasloužilá kecalka 780 příspěvků 05.12.17 17:08

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: sediilm kazdou noc u postele mého 15 leteho pubertaka a koukám jak spí se sluchatkama na uších a u toho se dojímám jak je krásnej a sladkej :mrgreen: :lol: :P :pankac:

Včelička992
Závislačka 3421 příspěvků 05.12.17 17:09
@lucika.k píše:
Ahoj holky, taky jste naměko ze svých ratolestí? Malý když spinká, tak místo too abych spala i já, tak na něj furt koukám a nuchnám ho:D :mrgreen: máte to taky tak?

my kdyz spime tak spime a kdyz spi deti odpoledne, tak moc nemam cas se na ne koukat jak spi, rada si odpocinu nebo si delam svoje. Hrajeme si a mazlime se, kdyz jsou deti vzhuru. Ale parkrat jsem na mekko byla, kdyz obcas padnou unavou a usnou na zemi, tak se kouknu a rikam si jaci to jsou andilci a pohladim je po vlaskach a pak je vemu a dam je spat do kocarku odpoledne, jinak jim davam na spani klid a neotravuju je, oni me taky neotravujou kdyz spim :lol:

Včelička992
Závislačka 3421 příspěvků 05.12.17 17:10

Kazdopadne chapu jak to zakladatelka myslela :palec: Nekteri to nejspis nepochopili vubec :lol: jestli se teda nepletu :lol:
pokud sedis u postylky v noci, tam to doma fakt nedelame :D

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10885 příspěvků 05.12.17 17:17

Ne. Když konečně usnou, tak spím dokud to jde. Protože beztak za chvíli někdo zavolá mamiii pripadne mi začne brecet do ucha.

maskovak
Ukecaná baba ;) 1351 příspěvků 1 inzerát 05.12.17 17:21

@lucika.k ano,mam to u maleho taky tak

dasajur
Kecalka 203 příspěvků 05.12.17 17:22

Tak tohle jsem měla u prvorozeného, večer, když třeba v těch osm už spal, tak jsem si na něj svítila baterkou. :mrgreen: Nemohla jsem se vynadívat, jak má dokonalá očíčka, nosánek, pusinku, že máme dokonalé miminko, že ještě nedávno jsem ho měla v břiše. :srdce: Spíš bych věřila, že mám v břiše chobotnici, než človíčka.
No, dnes už se nedívám, jsem mnohdy ráda, že je už nevidím. :lol:

ivašot.
Kelišová 6717 příspěvků 05.12.17 17:26
@frndulka píše: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: sediilm kazdou noc u postele mého 15 leteho pubertaka a koukám jak spí se sluchatkama na uších a u toho se dojímám jak je krásnej a sladkej :mrgreen: :lol: :P :pankac:

To bych taky měla zkusit :D. Ona to bude pomalu jediná chvíle, kdy je naše skoro 15ti letá, roztomilá a sladká :lol:

lucika.k
Kecalka 133 příspěvků 05.12.17 17:41
lucika.k

Jsem ráda, že nejsem jediná:D

SlečnaDahlia
Ukecaná baba ;) 1904 příspěvků 05.12.17 17:42

Ne. Dítě mě potřebuje cynicky a kvalitně odpočinutou, ne rozňuchňanou a nevyspalou.

ka2ka
Extra třída :D 13119 příspěvků 05.12.17 17:56
@Včelička992 píše:
Kazdopadne chapu jak to zakladatelka myslela :palec: Nekteri to nejspis nepochopili vubec :lol: jestli se teda nepletu :lol:
pokud sedis u postylky v noci, tam to doma fakt nedelame :D

neboj pochopili, ale ono některý prostě nepadají na zadek a nešišlají na dítě ještě v jeho 15 letech ;)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >