Randění s klukem, který je po rozchodu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Temik
Stálice 56 příspěvků 13.11.18 16:02
Randění s klukem, který je po rozchodu?

Ahoj holky,
Mám otazku.. asi 2 mesice jsem si psala s klukem, který měl 5 let pritelkyni, v průběhu těch let se několikrát rozesli, pochopila jsem, ze asi jen na chvili. Poslední rok měli vztah na dálku. Asi tyden zpet se definitivne rozesli a my se zacli scházet. Je mu semnou prý fajn. Myslíte, ze to má nejakou budoucnost, s klukem, který měl tak dlouho vztah a zrovna se rozešel?

Mimochodem, můj poslední 2 lety vztah jsem měla s klukem, který byl mesic po rozchodu, poté potkal mě..

Není mi 15 :D, pripadam si docela hloupé, ale zajímalo by mě, zda některá z vás měla tuto zkusenost a jestli se nakonec napr. Nevrátil k ex ;)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Temik
Stálice 56 příspěvků 13.11.18 16:03

Ještě bych chtela dodat, ze je to první kluk od rozchodu, který mě opravdu zajima (jsem sama 10 mesicu).. nepřipadá mi ze by si chtěl jen užit.. přespal u me, nic nebylo.

PeknyVlasy
Kecalka 222 příspěvků 13.11.18 16:08

Jak víš, že se rozešli definitivně?

Janice5
Nováček 7 příspěvků 13.11.18 16:10

Ahoj, tohle je složité téma. To že mu s tebou je fajn neznamená že s tebou chce hned začít vztah. Spíš bych pro něj teď byla oporou. Kamarádkou. A všechno rozhodne čas :) Stejně je brzy takhle hned po rozchodu řešit další vztah. Můžete se stýkat, vše spolu řešit, poznávat se. Uvidíte jestli si sednete v určitých názorech, apod. Určitě bych to ale nezahazovala, nech tomu volný průběh :)

Temik
Stálice 56 příspěvků 13.11.18 16:11

@PeknyVlasy

Dobra otazka..

Temik
Stálice 56 příspěvků 13.11.18 16:11

@Janice5

Děkuji za nazor :)

kve-tinka
Závislačka 4452 příspěvků 6 inzerátů 13.11.18 16:24

On byl mesic dva po dlouholetem vztahu, ja mela doma jeste nakvartyrovaneho manzela. :roll:
Klape nam to spolu pres dva roky. ;)

Kriss Tina
Kelišová 6001 příspěvků 13.11.18 16:47

Já začla randit se svým současným přítelem když jsem byla pár měsíců po rozchodu on asi 2 týdny, pokud už to má s ex vyřešené definitivně a nepotřebuje čas na nějakou vztahovou regeneraci, tak je to jedno, nám třeba to vydrželo už čekáme rodinu ;)

Temik
Stálice 56 příspěvků 13.11.18 19:33

@Kriss Tina to vám zavidim :lol: ale v dobrem :srdce:

Temik
Stálice 56 příspěvků 13.11.18 19:33
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.18 20:06

Tohle bude fakt individuální. Já se rozešla po osmi letech. Ještě tak měsíc před rozchodem jsem si byla jistá, že jo miluju i přesto, jaký občas uměl být. Prostě na prd povaha…Ale bylo v tom malé dítě. Nakonec jsem to definitivně utla. Hned noc na to, co jsme se rozešli a já se přestěhovala do svého bytu, se vyspal s nějakou jakousi pochybnou. Tak jsem si řekla, že to na truc udělám taky. Věděla jsem, že se líbím jednomu kolegovi, ověřila jsem, zda je volny a bez závazků a pozvala ho domu.

Takovej sex jsem v životě nezažila, sedli jsme si i povahově. Jsme spolu a šťastní. S ex se vidím hodně často kvuli male a rozhodně nepřemýšlím, že bych se kdy k němu chtěla vracet. Ta myšlenka mi přijde vtipna. Když je porovnam… Nebe a dudy. Takže za mě záleží na okolnostech a taky na tom, jaky si ten vztah uděláte…

Lioness34
Ukecaná baba ;) 1390 příspěvků 13.11.18 20:08

Byla bych opatrná. Podle mě to mají muži jinak než my ženy. Měla bych reálné obavy abych nebyla jen prevoznik.

Temik
Stálice 56 příspěvků 13.11.18 22:31
@Anonymní píše:
Tohle bude fakt individuální. Já se rozešla po osmi letech. Ještě tak měsíc před rozchodem jsem si byla jistá, že jo miluju i přesto, jaký občas uměl být. Prostě na prd povaha…Ale bylo v tom malé dítě. Nakonec jsem to definitivně utla. Hned noc na to, co jsme se rozešli a já se přestěhovala do svého bytu, se vyspal s nějakou jakousi pochybnou. Tak jsem si řekla, že to na truc udělám taky. Věděla jsem, že se líbím jednomu kolegovi, ověřila jsem, zda je volny a bez závazků a pozvala ho domu.Takovej sex jsem v životě nezažila, sedli jsme si i povahově. Jsme spolu a šťastní. S ex se vidím hodně často kvuli male a rozhodně nepřemýšlím, že bych se kdy k němu chtěla vracet. Ta myšlenka mi přijde vtipna. Když je porovnam… Nebe a dudy. Takže za mě záleží na okolnostech a taky na tom, jaky si ten vztah uděláte…

Hele můj ex udělal přesně to stejný co ten tvuj :lol: to je asi nějaká chlapska terapie :mrgreen:

Temik
Stálice 56 příspěvků 13.11.18 22:32

@Lioness34

Také je mám

Lioness34
Ukecaná baba ;) 1390 příspěvků 13.11.18 22:50
@Temik píše:
@Lioness34Také je mám

Heled já bych ho nebrala vážne. Ber ho jako kamaráda…i když se x krát rozešli teď je strašne krátkou dobu sám a bude mu chybět… do tebe by se měl muž poblaznit tak ze oba bez sebe nebudete moct být… budete se chtít… tady už jen to ze mas pochybnosti a oprávněně je proste blbě. Nejsi si jim jistá… takove řeči typu je nám spolu dobre atd on proste nemá vyresenou minulost a pokud ji miloval jako ze ano tak to muže trvat i dva roky… kamarád se rozchazel a přestože měl vztahy nevztahy stále myslel na ex tři roky po rozchodu nebyl schopen se poblaznit do jiné ženy…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Houdová odmítá dětem říkat, že převlečení sousedé jsou čert s Mikulášem

Fotky Mikulášů a čertů u krásné Heleny Houdové vyvolaly traumatické... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >