Randění s více lidmi ve stejném období

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.19 11:07
Randění s více lidmi ve stejném období

Ahoj. Už se mi v minulosti několikrát stalo, že jsem delší dobu nemohl zavadit o dívku, a pak jsem najednou narazil v jednom týdnu třeba hned na tři, které by byly ochotné se mnou zajít na rande.

A vždy jsem řešil morální dilema, co s tím. Nechtěl jsem ani jedné dělat nic za zády, ale zároveň jsem je neznal. Takže jsem si mohl tak akorát hodit korunou, jednu pozvat na rande a těm ostatním říct, že teď nemám čas, že se jim v budoucnu ozvu. To by bylo férové řešení.

Ale měl jsem strach, že se u té první po pár schůzkách ukáže, že se k sobě nehodíme a za pár týdnů už zase nebudou mít čas ty ostatní. A já pak zase nezavadím půl roku o babu. Řešil jsem to tak, že jsem si s jednou domluvil rande na pondělí, s druhou na úterý a se třetí na středu. Jedna mě odradila už na prvním rande, se dvěmi zbývajícími jsem ještě párkrát zašel na procházku, popovídal si s nimi a rozhodl se, jestli je mi s nějakou z nich dobře, nebo ne.

Upozorňuju, že v té době nikdy nedošlo na sex, líbání, zkrátka na nic. Jen povídání někde na večeři, nebo na procházce. Zkrátka takové běžné rande. Většinou bylo během několika málo setkání jasno, ale i tak jsem z toho měl blbý pocit, protože to znamená těm ostatním lhát, co ten den vlastně dělám.

Na druhou stranu jsem se uklidňoval tím, že jdu ven s neznámým člověkem, nemáme k sobě žádné závazky a jakmile by došlo byť jen k nějaké puse, tak s nikým dalším už na rande nepůjdu. Ale do té doby si můžeme dělat víceméně, co chceme.

Ale teď jsem se ocitl v situaci, ze které nevím, jak ven. Znám se asi měsíc s jednou dívkou, už jsme spolu byli na rande zhruba desetkrát. Ale zatím nedošlo k ničemu. Ani pusa, ani se nevodíme za ruce. Je poměrně čerstvě po rozchodu, asi nechce nic uspěchat.

Já bych to rád už posunul dál, ale nebudu na ní tlačit. To ona se musí rozhodnout, že už je na to připravená. Nemluvím o sexu, ale třeba jen o polibku, vodění za ruce, aby mě pohladila, apod. Ale ona se zatím drží zpátky. Takže trpělivě čekám, ale mezitím se kolem mě motají jiné dívky a já teď zase zažívám morální dilema.

Je nefér zajít v tomhle období s jinou holkou na kafe? Resp. kde je ta hranice? Odkdy má člověk k tomu druhému závazky?

Příspěvek upraven 07.08.19 v 11:13

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
páájaa2
Zasloužilá kecalka 526 příspěvků 07.08.19 11:12

Nefér je jenom si to kafe nechat platit a lhát. Jinak tvůj stav bych označila jako svobodný, bez závazků, takže můžeš randit dál. :mavam:

Uživatel je onlinewildcherry
Neúnavná pisatelka 18402 příspěvků 07.08.19 11:14

Jeeeee, normalne na kefe zajdi.Ber to jako pracovni, ci kamaradsky kafe a ta slecna nesmela, vzdyt spolu nic nemate, tak bys nemel tolik vyvadet, defakto je to porad cizi slecna se kterou sis nedal ani pusu. A jestli vam to v budoucnu vyjde, sjezdovku ti muze dat kdykoli ona, ze si nepochopil uz z prvniho rande, ze je ta prava a randil si :mrgreen:.Chce to klid.Co kdyz prave ta, se kterou bys na kafe zasel, bude ta ONA?

Neúnavná pisatelka 18402 příspěvků 07.08.19 11:17

A jestli te slecna k sobe nepusti bliz, po 10 schuzkach jste si nedali ani pusu, nechytli se za ruku, tak bych si zacala rikat, jestli ona nema v hlave jeste jineho chlapa popravde.

vedma007
Kecalka 271 příspěvků 07.08.19 11:19

Za mě je to co děláš v podstatě ok - nepodvádíš nikoho.
Nicméně se současnou slečnou bych asi zkusila hodit řeč - jak si váš „vztah“ do budoucna přestavuje. Jestli si myslí, že by z toho mohlo být časem i něco víc nebo tě má jako kamaráda a do budoucna s ničím dalším nepočítá. Budeš alespoň vědět na čem jsi a podle toho můžeš „randit“ nebo ne s nějakou další.
Každopádně chodit teda měsíc na rande jen tak - i bez jediného polibku, to už je za mě lehce zvláštní :) Můžu jen ze zvědavosti, kolik vám je let?

Tomkins
Zasloužilá kecalka 789 příspěvků 07.08.19 11:24

Hm, zažil jsem v předchozím vztahu. Byl to pak obrovskej problém, když mělo dojít na sex. Holka měla nějaký trauma.

Uživatel je onlineRusset
Neúnavná pisatelka 17988 příspěvků 07.08.19 11:26
@Anonymní píše:
Ahoj. Už se mi v minulosti několikrát stalo, že jsem delší dobu nemohl zavadit o dívku, a pak jsem najednou narazil v jednom týdnu třeba hned na tři, které by byly ochotné se mnou zajít na rande.

A vždy jsem řešil morální dilema, co s tím. Nechtěl jsem ani jedné dělat nic za zády, ale zároveň jsem je neznal. Takže jsem si mohl tak akorát hodit korunou, jednu pozvat na rande a těm ostatním říct, že teď nemám čas, že se jim v budoucnu ozvu. To by bylo férové řešení.

Ale měl jsem strach, že se u té první po pár schůzkách ukáže, že se k sobě nehodíme a za pár týdnů už zase nebudou mít čas ty ostatní. A já pak zase nezavadím půl roku o babu. Řešil jsem to tak, že jsem si s jednou domluvil rande na pondělí, s druhou na úterý a se třetí na středu. Jedna mě odradila už na prvním rande, se dvěmi zbývajícími jsem ještě párkrát zašel na procházku, popovídal si s nimi a rozhodl se, jestli je mi s nějakou z nich dobře, nebo ne.

Upozorňuju, že v té době nikdy nedošlo na sex, líbání, zkrátka na nic. Jen povídání někde na večeři, nebo na procházce. Zkrátka takové běžné rande. Většinou bylo během několika málo setkání jasno, ale i tak jsem z toho měl blbý pocit, protože to znamená těm ostatním lhát, co ten den vlastně dělám.

Na druhou stranu jsem se uklidňoval tím, že jdu ven s neznámým člověkem, nemáme k sobě žádné závazky a jakmile by došlo byť jen k nějaké puse, tak s nikým dalším už na rande nepůjdu. Ale do té doby si můžeme dělat víceméně, co chceme.

Ale teď jsem se ocitl v situaci, ze které nevím, jak ven. Znám se asi měsíc s jednou dívkou, už jsme spolu byli na rande zhruba desetkrát. Ale zatím nedošlo k ničemu. Ani pusa, ani se nevodíme za ruce. Je poměrně čerstvě po rozchodu, asi nechce nic uspěchat.

Já bych to rád už posunul dál, ale nebudu na ní tlačit. To ona se musí rozhodnout, že už je na to připravená. Nemluvím o sexu, ale třeba jen o polibku, vodění za ruce, aby mě pohladila, apod. Ale ona se zatím drží zpátky. Takže trpělivě čekám, ale mezitím se kolem mě motají jiné dívky a já teď zase zažívám morální dilema.

Je nefér zajít v tomhle období s jinou holkou na kafe? Resp. kde je ta hranice? Odkdy má člověk k tomu druhému závazky?

Pokud jste byli na rande už 10× za měsíc, tak je to dost intenzivní. Ale nevíme, co si představuje ta holka. Já bych 10× s klukem ven nešla, kdyby mi byl lhostejný. Takže by mi asi vadilo, kdybych ho potkala na randeti s jinou.

unuděná
Echt Kelišová 8503 příspěvků 07.08.19 11:27

Vůbec bych si s tím nelámala hlavu, nikomu nic neslibuješ, není důvod nezajít na schůzku s jinou holkou. Ale současná „přítelkyně“ je divná, 10 schůzek a nic, ani chycení za ruku, polibek na rozloučení? Myslím, že tě spíš moc nežere, než že by měla v hlavě ještě rozchod. Spíš jsi pro ní zadní vrátka, pokud by neklaplo něco jiného. Tomu se říká karma.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.19 11:27
@wildcherry píše:
A jestli te slecna k sobe nepusti bliz, po 10 schuzkach jste si nedali ani pusu, nechytli se za ruku, tak bych si zacala rikat, jestli ona nema v hlave jeste jineho chlapa popravde.

No, v tom případě by to byl její ex. Rozešel se s ní před dvěma měsíci, docela často ho zmiňuje.

Venetia
Hvězda diskuse 44963 příspěvků 07.08.19 11:29
@Anonymní píše:

podle mne k ni zadne zavazky nemas a muzes si nezavazne na kafe chodit s kym chces

Petája
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 07.08.19 11:29

Nechala bych to volně plynout, ta ONA dívka patrně nemá v sobě ještě uzavřený předchozí vztah. Normálně bych zašlu na kafe i s někým jiným, vždyť je to nezávazné, jste svobodný…tak proč ne :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.19 11:33
@vedma007 píše:
Za mě je to co děláš v podstatě ok - nepodvádíš nikoho.
Nicméně se současnou slečnou bych asi zkusila hodit řeč - jak si váš „vztah“ do budoucna přestavuje. Jestli si myslí, že by z toho mohlo být časem i něco víc nebo tě má jako kamaráda a do budoucna s ničím dalším nepočítá. Budeš alespoň vědět na čem jsi a podle toho můžeš „randit“ nebo ne s nějakou další.
Každopádně chodit teda měsíc na rande jen tak - i bez jediného polibku, to už je za mě lehce zvláštní :) Můžu jen ze zvědavosti, kolik vám je let?

Je nám 25 a 30. Mně to přijde taky netradiční, proto se ptám. Tohle jsem nikdy předtím nezažil. To ona sama si mě „vyhlídla“. Já ji potom sbalil, pozval na rande. Ráda šla, od té doby se vídáme. Je se mnou ráda, to na ní vidím. Ale maximálně se obejmeme na pozdrav, nebo když se díváme na televizi, tak ji obejmu, hladím po zádech. Ale dělám to aktivně já. Ona mě nikdy nepohladí, polibku se vyhne. Na tom gauči se přitulí, ale tak nějak do klubíčka a víc nic. Jako by spíš potřebovala od někoho ukonejšit, ale nepřipadám si pak úplně jako potencionální partner. Zvlášť, pokud mluví o svým ex, tak ji většinou už říkám, že o něm už se bavit nechci.

Petája
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 07.08.19 11:33
@Anonymní píše:
No, v tom případě by to byl její ex. Rozešel se s ní před dvěma měsíci, docela často ho zmiňuje.

Tak tady je to asi jasné, jak jsem psala minule, potřebuje se z toho dostat. Podle mne není na další vztah ještě připravená a myslí na svého ex. Je na vás, jak s tím naložíte, jestli,,vydržíte se okolo jakoby plácat”, anebo je to ztráta času…

Venetia
Hvězda diskuse 44963 příspěvků 07.08.19 11:35
@Anonymní píše:

ta asi potrebuje jeste cas na navazovani novych vztahu…zrejme si te drzi jen, aby mela nekoho v zaloze

Neúnavná pisatelka 18402 příspěvků 07.08.19 11:35
@Anonymní píše:

Myslela jsem si to. Pozor, aby si nebyl jen prestupna stanice a nevyplnoval ji jen cas samoty.Mezi tim ti muze utect fajn holcena

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama