Randění se ženou s malými dětmi - bude mít na mě čas?

Anonymní
9.8.20 23:45

Randění se ženou s malými dětmi - bude mít na mě čas?

Ahoj. Rád bych se vás zeptal na názor/radu/zkušenost. Neví, jak začít. Aktuálně randím s jednou holčinou (35 let), která má 4 letou dceru. Už si píšeme skoro dva měsíce, 4× jsme se viděli, ale proběhla jen pusa na tvář a držení za ruce. Moc se mi líbí, určitě bych chtěl víc, ale obávám se jedné věci. Že jakmile naběhne standardní školní rok, nebude mít na mě čas. Má dceru ve výhradní péči, bývalý si ji bere 1 víkend za 14 dní a to ještě teprve tak půl roku a poslední 2 víkendy ji vracel už v sobotu (takže je otázka, jak na tohle může být spolehnutí). Teď o prázdninách to ještě jde, protože sem tam byla dcera u babičky, na týden si ji vzal i její ex. Tak jsme stihli ty 4 rande. Ale teď s ní odjela na 10 dní na dovolenou, a pak už jí bude mít doma. Samozřejmě to chápu, a je to tak normální a správně. Jenže na jedné straně bych se s zpočátku setkával pouze sní bez dcery, i proto, že když si nebudeme sedět z x důvodů, tak nechci být ten strejda, kterého párkrát vidí, a pak ne.
Další věc je, že podle vyprávění je ta dcera docela rozmazlená, všechno se doma točí kolem ní, vše se jí přizpůsobuje, o většině věcí, rozhoduje dcera i o věcech, o kterých si myslím, že by rozhodovat neměla.
Blbý je, že jsem to podobně zažil loni i předloni.
V prvním případě to trvalo rok a byl problém s jejím synem, kdy to měla podobně jako ta současná, a syn byl docela velký diktátor, a v druhém případě mi natvrdo řekla koncem prázdnin, že se asi unáhlila a nedokáže si představit, že by skloubila práci, děti a ještě vztah (mohla to samozřejmě být jen výmluva pro rozchod). Ale teď se bojím, že to skončí stejně. Asi si i vybírám podobné ženy, nevím.
Je tu žena, která to řeší z opačné strany? Radíte se potkávat a trávit čas ve třech? Já si myslím, že bychom se nejdřív měli sblížit my dva, zjistit, jak bude klapat sex, a teprve potom trávit čas víc „rodinně“. Co byste dělali na mém místě? Nebo co byste jako žena očekávali ode mě? Omlouvám se, jestli je to psáno zmatečně, mám v sobě spoustu myšlenek a otázek.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13514
9.8.20 23:54

Tak já ti to můžu popsat z pohledu matky s malým dítětem.
Nejdříve, něco kolem roku, jsme se setkávali jen o víkendech. Malá byla ob vikend u táty, občas hlídali i prarodiče.
Po seznámení jsme se opět scházeli jen o víkendech, ale tentokrát všechny víkendy. Jednou jsme byly ve dvou, jednou ve třech.
Hodně věcí se muselo srovnat. No spíš chlap musel skousnout.
Teď už máme dohromady děti tři. A vlastně všechno se točí kolem nich. Ono to tak u dětí většinou chodí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
727
9.8.20 23:58

Ja bych ti radil rozhodit vice siti a lovit vice zen, nemusis tuhle hned zatracovat, ale rozhodne na ni nespolehej zkus najit vhodnejsi kus. Kdyz najdes lepsi(vzhledem, povahou, zavazky..) tak pak ji muzes vyloucit. Kruty, ale ucinny. :nevim: Takhle aspon nebudes ted vylozene sam, ale zaroven nevsazis na ni vsechny karty. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.8.20 00:03
@Netopirek píše:
Tak já ti to můžu popsat z pohledu matky s malým dítětem.
Nejdříve, něco kolem roku, jsme se setkávali jen o víkendech. Malá byla ob vikend u táty, občas hlídali i prarodiče.
Po seznámení jsme se opět scházeli jen o víkendech, ale tentokrát všechny víkendy. Jednou jsme byly ve dvou, jednou ve třech.
Hodně věcí se muselo srovnat. No spíš chlap musel skousnout.
Teď už máme dohromady děti tři. A vlastně všechno se točí kolem nich. Ono to tak u dětí většinou chodí

A kolik vám bylo? A on měl děti? Jak to zvládl? Už teď mi to přijde hraniční, kdy jsme se viděli za tři týdny 4×. Teď jsme se neviděli 5 dní a ještě 10 dní, a už se mi po ní stýská. Před tím to pro mě bylo taky málo. Ale díky za odpověď, aspoň vím, že to někdo dal.

• Citovat
  • Nahlásit
60121
10.8.20 00:05

Chlapa jsme s kluky seznámila po roce, on mě se svým synem po měsíci :think: 1u nás hrála roli i dálka, z počátku jsme se viděli třeba jen 1× za měsíc :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.8.20 00:08
@Sandokanec píše:
Ja bych ti radil rozhodit vice siti a lovit vice zen, nemusis tuhle hned zatracovat, ale rozhodne na ni nespolehej zkus najit vhodnejsi kus. Kdyz najdes lepsi(vzhledem, povahou, zavazky..) tak pak ji muzes vyloucit. Kruty, ale ucinny. :nevim: Takhle aspon nebudes ted vylozene sam, ale zaroven nevsazis na ni vsechny karty. :nevim:

Díky za názor, ale tohle je proti mému přesvědčení. Nechtěl bych, aby to někdo dělal mně, a nikomu to nebudu dělat ani já. To jí radši férově řeknu, že to zatím vidím jen na kamarádství s tím rizikem, že mě někam pošle, nebo mě v „nahrazení“ předejde. - Je to taky varianta, kterou zvažuji, ale už k ní cítím něco o trochu víc (nebo jsem víc nadržený), a tohle beru, že je víceméně ztráta.

• Citovat
  • Nahlásit
727
10.8.20 00:10
@Anonymní píše:
Díky za názor, ale tohle je proti mému přesvědčení. Nechtěl bych, aby to někdo dělal mně, a nikomu to nebudu dělat ani já. To jí radši férově řeknu, že to zatím vidím jen na kamarádství s tím rizikem, že mě někam pošle, nebo mě v „nahrazení“ předejde. - Je to taky varianta, kterou zvažuji, ale už k ní cítím něco o trochu víc (nebo jsem víc nadržený), a tohle beru, že je víceméně ztráta.

Delas strasne chybu, bohuzel svet je kruta soutez a ohledy se moc nevyplati v zadnym smeru, nebo oblasti. :nevim: Sam jsem na to musel prijit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
727
10.8.20 00:11
@Anonymní píše:

A hlavne pokud se mnou holku ani nesuka, tak to beru, ze spolu nechodime a muzu si delat co chci. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1851
10.8.20 00:18

Já zase zastávám názor, a možná mě za něj místní ženy sežerou, pro mě je prioritní mít v pořádku vztah s partnerem, protože pokud jsou spokojeni partneři, budou spokojené děti. Své děti miluju, taky udělám, co jim na očích vidím, ale všechno má své meze. Partnerství jako takové je pro mě stěžejní. Bude jenom na vás dvou, zda budete neprůstřelná dvojka, nebo vám bude holka skákat po hlavě. Ze začátku citlivost, to je jasný, pomalu ale jistě, ale pak… Bude na vás jak se k tomu postavíte. Pokud bude jenom jeden, bude to těžký. Správně, poznat vy dva a pak teprve bych chlapa pustila k dětem…na to je času dost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
928
10.8.20 00:24

A ty své děti nemáš? Můj partner mě se svým dítětem seznámil po cca 2 měsících a strávilo s námi víkend. Tím, že ho měl partner ale pouze cca několik dní v měsíci jsme měli na vzájemné poznávání se dost času. Navíc jsme spolu začali poměrně rychle bydlet. Chápu, že ti taková frekvence scházení nestačí…nevypadá to z její strany na nějakou extra zamilovanost. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6686
10.8.20 02:31

Jestliže máš jiný názor na výchovu dítěte které si nikdy neviděl a nesouhlasíš tím s tím jak žena vychovává svoje dítě tak to na vztah není :nevim: dle mě.
Lidi musí ve výchově souznít, ať je jakákoliv.
Já bych si cizím cápkem, bezdětným, nenechala kecat do výchovy mého dítěte. I kdyby šuk*l jako bůh :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27117
10.8.20 05:58

Najdi si bezdětnou. Dítě jsi ještě neviděl a už víš, že je rozmazlené. Jasně že je lepší se nejdřív poznat a pak se seznamovat s dětmi. Máma mi otčímy rovnou stěhovala k nám domů. To bylo žůžo :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28115
10.8.20 06:30

Já osobně jako žena bych Tě hooodně dlouho chtěla vidět jen sama, bez dcery, potom pokud bys vyhovoval, tak bych Ti představila dceru.

Pak by záleželo, jak by ses líbil dceři, pokud ne, tak rozchod.

Ale spíš v tomhle věku dcery bych si Tě nechala jen na hezké chvíle, když bych měla volno, na sex, na odreagování a dceři bych Tebou vůbec nepletla hlavu.

Tak se moc neboj, třeba budeš sloužit hlavně k sexu a žádné seznamování se ani neplánuje… :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3632
10.8.20 06:30

Já (už manžela) seznámila se synem po 3 měsících.. Ale syn byl malý, byly mu dva roky, takže to stejně bylo o ničem, neměl z toho rozum a (teď už) manžel taky moc nevěděl jak se k tomu stavět :lol: prostě jsme jezdili/chodili na výlety atd, ale k němu na noc jsem jezdila stále sama a syna hlídala babička. No a vidali jsme se cca 2× do týdne? Snažila jsem se co nejvíc, ale hlídání nešlo vždy a muž byl taky skoro pořád v práci, takže jsem občas za ním jezdila i fakt jen na přespání :lol: :mrgreen: no po půl roce vztahu jsem otěhotněla a nabralo to grady, sestěhování a teď už ty děti máme tři.

Jako malé děti bych do seznamování nehnala, to je času dost, starší - třeba kolem 8 let a víc - už jo, tam je potřeba zapůsobit co nejdřív a soustavně :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47368
10.8.20 06:41

Za mě- nejprve se potkávejte ve dvou a pak- časem i s dítětem. Připrav se ale na to, že dítě bude u ní na prvním místě. Je to tak běžné a věř tomu, že ona nehledá jenom partnera, ale i tátu pro své dítě. Někdy je výhoda mít nevlastní dítě, někdy je to nevýhoda. Mohl bych ti poradit najít si bezdětnou, ale zároveň to vidím ze své zkušenosti- taky jsem byl s Aničkou sám. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama