Randím s o 17 let starším ženatým

Anonymní
6.6.20 21:40

Randim s o 17 let starším ženatým

Ahojky jsem asi zamilovaná do staršího zenateho muže ale sama mám dvě děti a partnera. S partnerem Šťastná nejsem už 7 let žijeme s jeho rodiči už tři roky a tchyne mi dělá ze zivota peklo leze mi do veci vyhazuje mi me oblečení pak ho jak trupka hledam a nic prostě sem na prášky z toho tak jaem poznala staršího a vážně krásného muže ale je ženatý a teď se bojím že už nemá zájem protože už mi. nepíše tak casto. A já jsem dost zamilovaná :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

17621
6.6.20 21:45

To snad nemuze byt mysleno vazne :roll: dej si do pořádku svuj život, odstěhuj se, rozved se a nerozvracej jine rodiny, kuli tomu, ze si neumis uspořádat vlastní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
214
6.6.20 21:45

A?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1196
6.6.20 21:48

No co si užil a vrací se do hnízdečka. Holka si trumpeta, promiň jako. Sama máš problémy ve vlastním životě, neumíš si udělat ani pořádek s vlastní tchyni a rozvracíš další. Ja tomuhle nerozumím prostě.. už to vidím za týden příspěvek jak tě milenec odkopl a ty nevíš co máš dělat. :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46083
6.6.20 21:53

Troll 8o :jazyk: :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
72374
6.6.20 23:12
@mrav píše:
Troll 8o :jazyk: :cert:

Nebo hlupacka…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1757
6.6.20 23:17

Tady už jenom chybí, aby jsi s ním otěhotněla :palec: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
344
6.6.20 23:44

Zapracovala bych na interpunkci, trolle. 7 let nejsi šťastná nebo žiješ s tchyni?

Proustit, ne popravit. xxx Propustit ne, popravit.
Znáš to? Mohlo by se ti to hodit ve škole :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.6.20 15:54

Zamilovanost tě přejde, neboj. A přejde tě snáz a dřív, když se okamžitě pustíš do řešení své situace - odstěhování od tchýně a práce na vztahu s manželem.

• Nahlásit
  • Citovat
Iw9
5
9.6.20 14:11
:pocitac:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16974
9.6.20 14:27

Tak se odstěhuj a budeš mít klid.