Randím s učitelem - prosím o rady a názory

Anonymní
30.12.20 16:21

randím s učitelem - prosím o rady a názory

Ahoj všem! Prosím, anonym, chodí tu dost mých známých a jedná se o věc, co nechci moc vytrubovat do světa, děkuji, navíc píšu se společného účtu s mamkou..

Jak už nadpis říká, randím s učitelem. Jsem v předposledním ročníku SŠ, (měla jsem odklad, bude mi 20), dost dobře hodnocený, prestižní gympl.
v loňském roce k nám přišel nový učitel, je mu 29. No a setkávali jsem se pohledy víc, než je zdrávo. Myslela jsem, že zůstaneme jen u tohoto. Pak už jsme si ale začali psát na facebooku a vídat se mimo školu. Ve škole samozřejmě nic „neprojevujeme“, někdy si třeba povídáme, ale tak nějak normálně, nechci aby ho vyhodili..zde je první má otázka - je možné, aby ho za toto vyhodili? nebo mě? ve škole fakt nic poznat nejde, jak říkám, akorát mu občas omyl řeknu ahoj, ale jinak nic.

Upozornuji, že jsem s ním nezačala flirtovat kvůli známce, měli jsme ho jen na suply.
no, každopádně nám vše klape, já vždycky snila o takovém muži, a už jsme začali probírat i téma sestěhování, resp. že bych u něj prý mohla bývat dost často. napřed jsem se zaradovala, ale pak si říkám - není to moc hrr? jsme spolu rok…jakoby já vždycky o tomto fakt snila, ale teď nevím, jestli jsem připravena na to, sdílet s někým koupenu, nebo cestu autem do školy…navíc nevím, jak by se to pak podařilo ututlat. rodiče o tom ví, prý lásce neporučíš ale durazně mě upozornili, at si dávám pozor ve škole…

On se mi nedávno svěřil, že ho to docela vzrušuje i ve škole, když mu musím vykat, jako jo, je to sranda a adrenalin, když ho oslovuji pane učiteli…ale nevím, jestli jeho kolegové něco netuší - svěřují se chlapi v tomto mezi sebou??

Sex máme každý den, já jsem na HA, byli jsme spolu i na dovolené.

nejvíc mě ale štve, že třeba nemůžu dát na facebook nebo instagram společnou fotku.. :nevim: nebo že vždy čeká s autem za rohem, aby nestál před školou..žijeme v poměrně malém městě / asi 70 tis obyvatel ale /

a ted to nejhorší: našla jsem smazanou historii v prohlížeči / moc se mu to nepodařilo zamaskovat/ a hledal témata typu „svatba se středoškolačkou“.nebo „kdy požádat ženu o roku“… opět moje reakce: napřed radost a slzy štěstí ale pak - co z toho plyne za rizika, osobní i kariérní pro něj, jak se na něj budou dívat? jo, jasně, kašli na to, co si myslí ostatní, ale nechci, aby mi to pak někdo ve škole nějak ani mu znepříjěmňoval..to by jako na svatbu pozval ředitelku? :dance:

Já si finančně na sebe vydělávám, poměrně dost dobře placené brigády, takže živit by mě nemusel :mrgreen: co vy na to, znáte někoho, komu takováto láska ze střední vydržela? zase si říkám, i kdyby ne, co můžu ztratit?

Máme společné zájmy, nelezeme si na nervy, nemám problém před ním jako snad jediným chodit bez make-upu (vnitřní blok, to je na dýl, v pubertě jsem měla strašné akné), jeho rodiče mě berou, tchýně by byla úžasná :dance: jsem takový selkovský typ - prostě dodělat střední pak třeba nějaké pomaturitní studium a pak rodina..

předem díky za všechny názory nebo podobné příběhy,

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1884
30.12.20 16:29

Napíšu to zcela upřímně… Myslím že není problém, že přítel je učitel, ale že se ještě necítíte na společné bydlení a svatbu. Tak na mě alespoň vás příspěvek působí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5798
30.12.20 16:34

Kolik mu je? To koneckonců ji ti 20 a pokud je o pár let starší, tak by v tom neviděla žádný problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.12.20 16:34
@kavulenka píše:
Napíšu to zcela upřímně… Myslím že není problém, že přítel je učitel, ale že se ještě necítíte na společné bydlení a svatbu. Tak na mě alespoň vás příspěvek působí.
@karvulenka děkuji moc za názor…jo, jasně, tak holky v 19 řeší větinou jiné věci, pokud se vdávat nemusí.. já vždycky chtěla svatbu i děti brzo, a ho miluju, ale jo, to povolání samo o sobě mi nevadí..ale když budeme mít stejné příjmení, jak ho mám ten další rok a pul ve škole oslovovat?
kdyby byl učitel na sousední škole tak by mi to bylo jedno, ale přeci jen, takhle moc nevím, protože třeba u něj doma byl jednou i jeho kolega (který mě učí z francouzštiny) a já si u něj zapomněla peněženku, tak jsem zvonila, no byl to tenkrát trapas, ještě jsem na něj volala zlato..pak jsem nešla další týden na francouzštinu…

na jednu stranu bych byla docela pyšná, že mám tak skvělýho muže a nejradš bych to vykřičela do světa, ale spíš mi jde o to, co by pro něj z toho plynulo za následky ve škole…přeci jen svatbu neututlám a ni bych nechtěla

• Citovat
  • Nahlásit
2145
30.12.20 16:35

Hele, a oni se nesmí chodit s profesorem? Nebo proč se to tak úzkostlivě tají? U nás na konzervatoři (a nejen teda u nás) se toto dělo celkem často, dokonce došlo i ke sňatku. A to jak v historii (jsou spolu dodnes :srdce: ) tak i za dob mých studií - cca 10 let zpět :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.12.20 16:35
@Anonymní píše: @karvulenka děkuji moc za názor…jo, jasně, tak holky v 19 řeší větinou jiné věci, pokud se vdávat nemusí.. já vždycky chtěla svatbu i děti brzo, a ho miluju, ale jo, to povolání samo o sobě mi nevadí..ale když budeme mít stejné příjmení, jak ho mám ten další rok a pul ve škole oslovovat?
kdyby byl učitel na sousední škole tak by mi to bylo jedno, ale přeci jen, takhle moc nevím, protože třeba u něj doma byl jednou i jeho kolega (který mě učí z francouzštiny) a já si u něj zapomněla peněženku, tak jsem zvonila, no byl to tenkrát trapas, ještě jsem na něj volala zlato..pak jsem nešla další týden na francouzštinu…na jednu stranu bych byla docela pyšná, že mám tak skvělýho muže a nejradš bych to vykřičela do světa, ale spíš mi jde o to, co by pro něj z toho plynulo za následky ve škole…přeci jen svatbu neututlám a ni bych nechtěla

@kavulenka

• Citovat
  • Nahlásit
30.12.20 16:36
:nevim:

Příspěvek upraven 30.12.20 v 16:37

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3153
30.12.20 16:37

Další příběh velké lásky s nonšalantním hrabáním se v soukromí druhého.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.12.20 16:38
@MrsNorris píše:
Další příběh velké lásky s nonšalantním hrabáním se v soukromí druhého.

@MrsNorris ale proto jsem tu diskuzi založila, na emimi je tu dost soukromých věcí, proto jsem prosila i o anonym

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.12.20 16:39
@jannina1 píše:
Kolik mu je? To koneckonců ji ti 20 a pokud je o pár let starší, tak by v tom neviděla žádný problém.

@jannina1 mu 29..ten věk sám o sobě myslím že je ok

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.12.20 16:41
@yocheved píše:
Hele, a oni se nesmí chodit s profesorem? Nebo proč se to tak úzkostlivě tají? U nás na konzervatoři (a nejen teda u nás) se toto dělo celkem často, dokonce došlo i ke sňatku. A to jak v historii (jsou spolu dodnes :srdce: ) tak i za dob mých studií - cca 10 let zpět :mrgreen:

@yocheved tak jsem ve třeťáku na střední, na výšce by to asi bylo jiné… hlavně zákon na to sice není, ale co jsem četla nějaké zkušenosti, vždy to řekli až po maturiťáku, protože se to prý neslučuje s nějakým kodexem :nevim: můžou ho nebo mě za to vyhodit nebo dát podmínku, kdyby mě třeba před školou dal pusu?

jéé to je hezké :-)

• Citovat
  • Nahlásit
2932
@Anonymní píše: @karvulenka děkuji moc za názor…jo, jasně, tak holky v 19 řeší větinou jiné věci, pokud se vdávat nemusí.. já vždycky chtěla svatbu i děti brzo, a ho miluju, ale jo, to povolání samo o sobě mi nevadí..ale když budeme mít stejné příjmení, jak ho mám ten další rok a pul ve škole oslovovat?
kdyby byl učitel na sousední škole tak by mi to bylo jedno, ale přeci jen, takhle moc nevím, protože třeba u něj doma byl jednou i jeho kolega (který mě učí z francouzštiny) a já si u něj zapomněla peněženku, tak jsem zvonila, no byl to tenkrát trapas, ještě jsem na něj volala zlato..pak jsem nešla další týden na francouzštinu…na jednu stranu bych byla docela pyšná, že mám tak skvělýho muže a nejradš bych to vykřičela do světa, ale spíš mi jde o to, co by pro něj z toho plynulo za následky ve škole…přeci jen svatbu neututlám a ni bych nechtěla

A učí přímo tebe nebo ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
SAJ
7539

Podívej, budu upřímná. Může to vyjít, může… A znám i páry, kde to klaplo. Jenže jsou v menšině.

Jste každý v jiné životní fázi, on je už dospělý třicátník, ty jsi odrostlé děcko (a vážně to nemyslím zle) - nejste si rovnocenní. Rovnováha sil, kterou máte teď, je tím značně narušená. Může se to ustálit - ale taky nemusí. Co až ti přestane stačit být tím méně zkušeným, níže postaveným? Nemusí k tomu dojít, ale viděla jsem to už mockrát, než abych to nevzala v úvahu.

Další věc, jsi jeho první středoškolačka? Je mu skoro 30, tedy už pár let učí. Pokud nejsi první, pozor na to, z takových zakázaných libůstek se stává snadno zvyk. Na gymplu bude mít neustálý přísun napůl zamilovaných studentek - a věř mi, že je to opojné a hlavu zatemňující…

A ještě jedna věc - kolega, který si začne se studentkou, působí značně nedůvěryhodně… :mavam: Přesto - může to být opravdu láska, a v takovém případě držím palce, nebude to snadné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Po precteni toho textu neverim, ze je ti 20let, ale 16…

Ve 20letech snad nezvazujes tak ze „je ti lito, ze nemuzes dat na soc.site Vasi fotku“..??!!?? 8o 8o

Oslovovani pane uciteli „te vzrusuje“…?!?!??? :oops:  8o

Sestehovani po roce chozeni a byt to :hrr, obavy ze sdileni koupelny"…?!?!?!??? :roll:

Boze bud je ti 16let nebo toho v hlave moc nemas… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.12.20 16:42
@jita22 píše:
A učí přímo tebe nebo ne?

@jita22 vloni ne, letos ne, a příští rok ASI bude, i u maturit…

(at si to nekdo nevyloží blbě, mám průměr 1,2, čili vylepšovat si takto známky fakt nepotřebuji)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat