Randím se ženatým mužem

Anonymní
27.7.21 10:31

Randím se ženatým mužem

Hezký den, jelikož to nemohu s někým osobně probrat, tak poprosím o radu Vás.
Jsem gay, je mi (19), a začal jsem se vídat se starším mužem (39) který má doma manželku. Nemají spolu děti. Vztah je prý na bodu mrazu, on tráví veškerý čas mimo rodinný dům na zahradě v garáži kde i spí, kde má kancelář, ona (24) s ním prý nespí, on si začal uvědomovat že je bisexuál, jezdí za mnou, snaží se mi věnovat svůj čas, kupuje mi dárky, kytky, značkový trika (což si nemůžu vzít, bydlím s mámou a doma bych to neokecal) a teď k prosbě, má cenu se dál vídat? Nemám z toho dobrý pocit, a chtěl bych víc než se vídat jednou za čas v autě za městem. On slibuje že se rozvede. Má některá z Vás zkušenost? Opravdu se stává že se rozvede, a zůstane muž z milenkou? Nebo je to srab, který si neumí vyřešit vztah a hledá jen úlety?
Díky za rady, Michal. :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4166
27.7.21 10:33

Jo urcite se rozvede a utece s 19letym gayem :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
423
27.7.21 10:34

Co tak v vím odtud z diskuzí tak se spíše nerozvede.. to že jsi kluk na tom podle mě nic nemění. Takové to,,manželka mi nerozumí, vůbec spolu nespíme" většinou není moc upřímné a doma jim to ve skutečnosti klape.. ale osobní zkušenosti s tím nemám, jen to nevidím moc pozitivně noo :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.7.21 10:35

@Darkandeep Děkuji za názor, potvrzuje to co si myslím.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.7.21 10:36

@Kaileee Já vím, je to nejspíš ztráta času

• Citovat
  • Nahlásit
6003
27.7.21 10:36

Až to zjistí manželka, tak se s ním rozvede. Problém je jinde, on nikdy nepřizná, že je na kluky a bude to dál tajit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2158
27.7.21 10:37
@Anonymní píše:
Jsem gay, je mi (19), a začal jsem se vídat se starším mužem (39) který má doma manželku. Nemají spolu děti. Vztah je prý na bodu mrazu, on tráví veškerý čas mimo rodinný dům na zahradě v garáži kde i spí, kde má kancelář, ona (24) s ním prý nespí, on si začal uvědomovat že je bisexuál, jezdí za mnou, snaží se mi věnovat svůj čas, kupuje mi dárky, kytky, značkový trika (což si nemůžu vzít, bydlím s mámou a doma bych to neokecal) a teď k prosbě, má cenu se dál vídat? Nemám z toho dobrý pocit, a chtěl bych víc než se vídat jednou za čas v autě za městem. On slibuje že se rozvede. Má některá z Vás zkušenost? Opravdu se stává že se rozvede, a zůstane muž z milenkou? Nebo je to srab, který si neumí vyřešit vztah a hledá jen úlety?
Díky za rady, Michal. :srdce:

Zkus mu navrhnout, že se uvidíte až bude rozvedený…a uvidíš.
Pokud je situace v jeho manželství taková jak ji popisuješ nemá, co řešit. Pokud kecá a má Tě jenom pro pobavení už ho neuvidíš.
Jak jednoduché…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
224
27.7.21 10:37

Situace, ze je mi skoro 40 a mam si vybrat mezi manzelkou 24 a gayem 19…. prekerka :) :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.7.21 10:38

@prokr Děkuji moc!

• Citovat
  • Nahlásit
2158
27.7.21 10:41
@Anonymní píše:
@prokr Děkuji moc!

Vůbec není za co.
Spousta situací v životě, které lidi považují za hrozně složité až neřešitelné jsou ve skutečnosti jasné a jednoduché…jenom to chtít vidět :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14548
27.7.21 10:47

Spíš si myslím, že se nerozvede. Ale třeba se mýlím :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.7.21 11:07

Vzrůšo dobrodrůžo…asi tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2158
27.7.21 11:08

Pokud si neni jisty tim, ze je opravdu gay, tak se nerozvede kvuli chlapci. Tohle neni volba mezi manzelka vs. milenec. Tohle je o tom, jestli on nekdy dojde k tomu, co vlastne od zivota chce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34823
27.7.21 11:12
@Anonymní píše:

Já bych v 19 s ženáčem nerandila. Ale ty máš omezenější výběr kvůli své orientaci. Na sliby bych nedala a řekla bych mu, až se rozvede, ať přijde. Jestli ještě bude chtít. Nechtěla bych být v nějakém trojúhelníku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33992
27.7.21 11:23
@Anonymní píše:

Že s manželkou chlap nespí, říká nevěrník většině milenek.

Tvoje situace je specifická v tam, že on je gay, ale z nějakého důvodu to zřejmě nechce „přiznat“. Proto si buduje heterosexuální identitu, ke které manželku potřebuje. Možná chce rodinu, děti. Možná si tím chce zjednodušit život.

Tohle bych s ním probrala, jestli bude schopný přijít za rodiči a říct, hele žije s klukem, který by prakticky mohl být můj syn.

Ne, myslím, že tě má jen jako bokovku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat