Ranní a celodenní nevolnosti

3
20.5.20 07:58

Ranní a celodenní nevolnosti

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli jsou tu nějaké maminky, které trpí na celodenní nevolnosti a co jim na na to pomohlo?
Ráno pravidelně kolem půl páté začne mírná nevolnost a tak po necelý hodině začne úplně ukrutná. Když se vyzvracim tak mám pak problém něco sníst, protože to pak letí ven taky.
Takhle to nějakou dobu trvá, pak to v odpoledních hodinách trochu ustane, ale nevolno je mi pořád, a k večeru to začne nanovo.
Už doma nevíme co s tím, tak se chci zeptat i jiných maminek.
Jsem v 9tt a představa, že bych takhle měla trpět ještě 3-4 týdny je nepředstavitelná.

Omlouvám se za chyby jestli tam nějaké jsou. A děkuji předem za rady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15011
20.5.20 08:00
@Rose2000 píše:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli jsou tu nějaké maminky, které trpí na celodenní nevolnosti a co jim na na to pomohlo?
Ráno pravidelně kolem půl páté začne mírná nevolnost a tak po necelý hodině začne úplně ukrutná. Když se vyzvracim tak mám pak problém něco sníst, protože to pak letí ven taky.
Takhle to nějakou dobu trvá, pak to v odpoledních hodinách trochu ustane, ale nevolno je mi pořád, a k večeru to začne nanovo.
Už doma nevíme co s tím, tak se chci zeptat i jiných maminek.
Jsem v 9tt a představa, že bych takhle měla trpět ještě 3-4 týdny je nepředstavitelná.Omlouvám se za chyby jestli tam nějaké jsou. A děkuji předem za rady.

Ahoj. Musis vydrzet. Ja uz druhyho jedla pres den jen kysele bonbony.. A pak jsem snesla vecer veceri. :roll: bylo to desny.. Kdyz je cloveku furt na :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
303
20.5.20 08:06

Já si to užívám od 5tt, teď jsem 11tt a už to celkem ustupuje, jediná rada, která opravdu funguje je vydržet, ale pomáhají mi hodně těhotenská lízátka před jídlem a někdy hned po jídle, ráno ještě než vstanu v posteli sním pár piškotů, sušenku popřípadě kus čokolády a zapiju sklenicí vody a jsem aspoň schopná postarat se o staršího a udělat nám snídani, jim cca každou hodinu, taky mi pomáhá ovocné smoothie nebo jablko ty jim na kila :D Každému zabere něco jiného chce to zkoušet ;) už mi to taky leze krkem, ale musíme vydržet :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4263
20.5.20 08:28

U dcery jsem byla na suchých rohlikach do 10tt. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19
20.5.20 08:31

Tady taky tak :mavam: Nezačíná mi to teda díky bohu o půl 5 ráno, ale jak na mě začne žvatlat batole po probuzení, hned je mi šoufl. A už se to veze celý den. Znám to z prvního těhotenství, takže sice zkouším, jestli tentokrát něco nezabere, ale naděje si nedělám. Občas se mi udělá trochu lépe po jídle, ale ne vždycky. Nejhorší je dokopat se k tomu, abych něco snědla nebo vypila. Tentokrát jsem zatím nezvracela, poprvé jsem byla nad mísou každý druhý den několikrát. Jinak klasické rady jsou sníst něco drobného hned v posteli na vyrovnání cukru (ještě vleže), zázvorová lízátka, studená cola po malých doušcích, můj doktor radil i malou desítku (někde jsem četla, že některé ženy jsou třeba celý první trimestr na birellu, protože jim dělá líp než voda). Já dnes končím 7. tt a minule mi tyhle nevolnosti držely někde do 14., takže… moc se těším :lol: Vím, že je těžké si v tomhle držet psychickou pohodu, ale já se utěšuju aspoň tím, že vím, že všechno je v pořádku. Když příliš brzy nevolnosti ustoupí, může to být i špatná zpráva :nevim: A taky si ulevuju, jak se dá. Máme doma větší binec, míň vařím, zatím to nikomu extra nevadí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13936
20.5.20 08:41

Za mě nic, mám to tak pokaždé, jen to vydrží až do sedmého měsíce. Někdy i bulím, že už nemůžu. Vyčerpaná totálně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
20.5.20 09:06

Mě taky bývalo na začátku dost nevolno, ale dost mi pomohlo doplnit železo formou tablet, ale až jsem něco pojedla na lačný žaludek mi to nesedlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
20.5.20 09:15

Také jsem měla nonstop nevolnosti vč. zvracení až do nějakého 17-18. týdne a nepomáhalo absolutně nic. Zkoušela jsem zázvorová lízátka, která fungovala jen po tu dobu co byla v puse. Jakmile jsem ho docucala nevolnost byla okamžitě zpět. S takovou bych byla za týden jak koule. Také mi doktorka radila cucat led s trochou citronu, že to prý u hodně maminek zabírá. Tak můžeš zkusit i toto, mě ovšem ani to nefungovalo :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.5.20 21:28

Zkusila bych se na gynde zeptat na Torecan tablety..
Jinak bych zkusila jist vice ovoce, to pomohlo me..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
21.5.20 06:23

@anonymni_cubka zkoušela mám je doma a je to k ničemu je mi po nich spíše více zle

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama